Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лудия Жорко - клип.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лудия Жорко - клип.

    http://vbox7.com/play:ed62807eНякой познава ли го тоз лудак??? Много ме накефи как кара. Надявам се да не се пребие само с тая скорост някой път.
    Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
    Настояща: VW Polo 1.1i '92

    #2
    Това е Хасково - една групичка от богаташки синчета си правят кеф на цариградско шосе на разклона Хасково и Димитровград...Редовно си правят такива драгчета и шоута, че и залагания даже...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Не че не ми хареса клипа ма на един такъв Маторист от Русе каплата на Матора му виси на едно дърво по пътя Бяла Русе!!!! Не питаите що е там!

      Коментар


        #4
        idm написа:
        Не че не ми хареса клипа ма на един такъв Маторист от Русе каплата на Матора му виси на едно дърво по пътя Бяла Русе!!!! Не питаите що е там!
        Що ли се досещаме . Аве сичко е на късмет при тея хора. И когато късмета изневери............. резултата е подобен като тоя. Ама екстрийма е така. Луд умора нема!!!
        Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
        Настояща: VW Polo 1.1i '92

        Коментар


          #5
          Казано по нашему тоя няма да остарее.Сещате се защо.
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #6
            Много им се кефя на тези, но за съжаление всички умират
            Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

            Коментар


              #7
              защо ли на всички подобни клипове нещо скоростите ми се струват доста надути. някакси не ми се вярва пичът да кара със 180 и толкова бавно да се раминава със насрещното движение. пък и на такъв тесен път е малко глупаво ако наистина е със 180. да не кажа МНОГО глупаво.
              Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
              182A4.000 IAW49F
              LPG - Lovato EasyFast
              ----------------------------
              "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

              Коментар


                #8
                Ewing написа:
                защо ли на всички подобни клипове нещо скоростите ми се струват доста надути. някакси не ми се вярва пичът да кара със 180 и толкова бавно да се раминава със насрещното движение. пък и на такъв тесен път е малко глупаво ако наистина е със 180. да не кажа МНОГО глупаво.
                Пич без да обиждам ти на друго освен твойта колица качвал ли си се? При мотоциклетите съотношението кг/к.с. е почти 1/1 Тия резачки без проблем си праят на 1 стотачката, че и отгоре. Между другото не съм спец, обаче ми се струва без да го хваля, че тоя пич явно кара добре. Що ми се струва че си сменя предавката както си е на задна гума? Не че е невъможно но е доста трудничко това доколкото знам от мои другари моторджии.

                Коментар


                  #9
                  idm написа:
                  Ewing написа:
                  защо ли на всички подобни клипове нещо скоростите ми се струват доста надути. някакси не ми се вярва пичът да кара със 180 и толкова бавно да се раминава със насрещното движение. пък и на такъв тесен път е малко глупаво ако наистина е със 180. да не кажа МНОГО глупаво.
                  Пич без да обиждам ти на друго освен твойта колица качвал ли си се? При мотоциклетите съотношението кг/к.с. е почти 1/1 Тия резачки без проблем си праят на 1 стотачката, че и отгоре. Между другото не съм спец, обаче ми се струва без да го хваля, че тоя пич явно кара добре. Що ми се струва че си сменя предавката както си е на задна гума? Не че е невъможно но е доста трудничко това доколкото знам от мои другари моторджии.
                  Определено момчето има опит, както казваш ти колега!Както теб и аз съм чувал от моторджии, че да караш на задна и превключваш на друга предавка си е трудничко, но не и невъзможно Който може си го може!
                  now. BMW E39 523i '98 170hp
                  ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                  ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                  Коментар


                    #10
                    Скоростта наистина не е 180.При положение че кара по второкласен път, където ограничението е 90 км/ч и останалите участници го спазват условно -+ 20 км/ч той изпреварва от порядъка на 6-10 секунди. Който се е движил със 180 знае колко време отнема да направиш колата, която изпреварваш в точка.

                    Коментар


                      #11
                      Stilo написа:
                      Скоростта наистина не е 180.При положение че кара по второкласен път, където ограничението е 90 км/ч и останалите участници го спазват условно -+ 20 км/ч той изпреварва от порядъка на 6-10 секунди. Който се е движил със 180 знае колко време отнема да направиш колата, която изпреварваш в точка.
                      Еми второкласен път като тоя............. 120 с Мерцедеса. Па кой как ги спазва тия закони не знам. 180 и на мене ми се струва бая, примерно колата, ако е поизостанала, натиска педала и качва за малко до 180 и после спада до към 120-30 някъде. Но под 100 км/ч не е. Както и да го погледнем пича си кара доста време така на задна гума накрая се вижда, че при падането и докосването на предната гума с асфалта остава черта. При 60-90 км/ч ще е по къса черта, а тук тя е дълга.
                      Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                      Настояща: VW Polo 1.1i '92

                      Коментар


                        #12
                        коцев написа:
                        Казано по нашему тоя няма да остарее.Сещате се защо.
                        Въпроса е дали му трябва Вчера слизам от "Железница" и някакъв тип с едно BMW ми напълни душата как ни изпревари 2 коли и един автобус.След това следваше завой и пича го взе с контролирано занасяне.Всъщност държеше BMW-под контрол през цялото време въпреки че вееше задницата здраво - форсираше яко.Ако не беше просто случайност - евала, на мен няма да ми стиска риска...
                        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                        Коментар

                        Working...
                        X