Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автомобилът като градинско украшение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автомобилът като градинско украшение

    Гадна работа А аз съм се засилил да си оправям колата, то като я оправя с тия цени май пак няма да е много в движение (бе и аз ги приказвам едни не може пеша да ходим ). Поне да теглим по една майна на всички виновници за тия цени и за съответното качество, което получаваме за тях
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    #2
    По коням

    Да се качваме на конете - те поне само тревичка и водичка искат. Майтап, ама на запад масово се карат колела, особено в по-малките държави. Май трябва и ние натам да се ориентираме.

    Коментар


      #3
      Колеле не, че мнго изморени ще стигаме на работа . Ама скутерчета- защо не? В Рим е обичайна гледка младо костюмирано юпи с каска възседнало 50- кубиков скутер. За градско движение е идеално, ама тук как ще се рзабираме с ония батковци с Ес500 и А8. Те колите не признават, та скутерите ли !
      Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
      Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
      Volvo S60 Sport 2.4D

      Коментар


        #4
        Ами със това :D
        FIAT Coupe

        Коментар


          #5
          Re: По коням

          Мареата написа:
          Да се качваме на конете - те поне само тревичка и водичка искат. Майтап, ама на запад масово се карат колела, особено в по-малките държави. Май трябва и ние натам да се ориентираме.
          отняколко дена ходя и аз на работа с колело не толкова заради газта ами ей така за раздвижване че работата ми е много еднообразна и взех да се схващам еми честно голям късмет имам че още съм жив с колело е много по трудно да отидеш жив на работа отколкото ако си пешеходец никой не те еба.а , газ и тва е, все едно че те няма на пътя та взех да се замислям дали до продължавам с колелото ,май по добре жив и схванат отколкото умрял и отпуснат :D
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            Re: По коням

            stef написа:
            Мареата написа:
            Да се качваме на конете - те поне само тревичка и водичка искат. Майтап, ама на запад масово се карат колела, особено в по-малките държави. Май трябва и ние натам да се ориентираме.
            отняколко дена ходя и аз на работа с колело не толкова заради газта ами ей така за раздвижване че работата ми е много еднообразна и взех да се схващам еми честно голям късмет имам че още съм жив с колело е много по трудно да отидеш жив на работа отколкото ако си пешеходец никой не те еба.а , газ и тва е, все едно че те няма на пътя та взех да се замислям дали до продължавам с колелото ,май по добре жив и схванат отколкото умрял и отпуснат :D
            аз преди една година реших да ходя на работа с колело... но след 2 дни се пребих доста зле, заради един скапан таксиджия, който дори не си направи труда да ме попита как съм! само ме изгледа и си потегли... оттогава си ме е направо шубе да карам по улиците... колело де :D а за цените... в една друга тема бях споменал че едни приятели са се заели да правят биодизел и в скоро започват да тестват за да видят как ще е вече на кола... та възлагам големи надежди да стане...лошото според тях е че така както го правят, от изгорелите газове на колата миришело на кебапчийница... :D :D :D но това не е проблем... само че ще ми се допива бира яко. :D :D :D
            ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

            Коментар


              #7
              Нямам нищо против ходенето на работа с колело или скутер, ама офиса ни е на 7 етаж а отвън никак не е сигурно да си оставиш возилото. А и как се пътува всеки ден по 70-80 км със скутер? (Пътувам Ямбол-Сливен почти всеки ден)...Чакаме с нетърпение откриването на метанова газ станция в Ямбол (айде бе, Овъргаз уж ямболска компания, пък още се мотат) и ще сменям газовото...

              Коментар

              Working...
              X