Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да бъдем брутални с цената на горивото.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Цената се влияе и от търсенето. Затова есенно време се свиват рамене и се казва ееее, ами сега всички училища и болници зареждат за отопление и има голямо търсене, затова е висока цената на дизела. Чувал съм това оправдание и август, понеже всички пътували по почивки и пак имало голямо търсене. Такова е и обяснението за изравняването на цената на дизела и бензина, едно време нямало много дизелови автомобили, а сега на, хората накупиха дизели и има по-високо потребление.

    Коментар


      #92
      ele написа:
      Щом споменавате 3,5 - 4, значи има мегдан накъде да се вдига цената.
      Нда, с тия анкети и по-скоро с отговорите си подсещат когото не трябва накъде е посоката, че и без да ги е питал. Не, че ще ни пита някой, ако реши да закове цена от 5 лв утре.
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

      Коментар


        #93
        2.64 самного да се замислим как можем да гоним ЕС по цени на горивата като 80% от хората в БГ не вземат заплати дори ина половина от тези на европейците да не говорим че примерно в една германия много от хранителните стоки са по евтини от колкото тук имам процедурно предложение да се обединим като миналата година всички от всички форуми организации и съпричасни хора и да блокираме цялата тупа дуржава думата е само една ПРОТЕСТ
        STILO JTD

        Коментар


          #94
          todorw написа:
          2.64 самного да се замислим как можем да гоним ЕС по цени на горивата като 80% от хората в БГ не вземат заплати дори ина половина от тези на европейците да не говорим че примерно в една германия много от хранителните стоки са по евтини от колкото тук имам процедурно предложение да се обединим като миналата година всички от всички форуми организации и съпричасни хора и да блокираме цялата тупа дуржава думата е само една ПРОТЕСТ
          Ами като ползваме на глава от населението като в ЕС, какви цени искаш? Съвсем нормални са си цените.
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #95
            Промяна на цената на горивото чрез протест могат да постигнат единствено таксиджиите ако решат. Само че както ги знам те ще издействат намаление само за тях си. :D

            Коментар


              #96
              ls1 написа:
              Промяна на цената на горивото чрез протест могат да постигнат единствено таксиджиите ако решат. Само че както ги знам те ще издействат намаление само за тях си. :D
              Те си карат на метан/газ дреме им на шмайзера колко е нафтата и бенза .
              Marea Weekend HLX Jtd 110

              oO(_)____////____(_)Oo

              Коментар


                #97
                Ми то тук всичко се прави на "парче" и всеки дърпа чергата към себе си, какво ги е еня бакшишите за теб, за мен и който и да било. Ако си издействат по ниска ставка на горивото или нещо подобно а на теб цената на горивото ти е висока и следователно не си караш колата, вероятността да ползваш услугите им се повишава .
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар

                Working...
                X