Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да бъдем брутални с цената на горивото.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да бъдем брутални с цената на горивото.

    Колеги, много ми е интересно, как всички ругаят срещу цената на горивото, как било нечовешки скъпо, като същевременно направо по улицата е ад?Та във връзка с това, искам да ви попитам за мнението ви, до колко относителна цена на горивото (бензин, дизел...все тая), ще зареждате - ще си карате автомобила.Според вашата преценка, къде би бил прага като цена, че 100% да се откажете от автомобила си и да се използва алтернативен начин начин на придвижване?Пък да видим до къде можем да изтърпим
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #3
    Гласувах за 4лв., защото в момента зареждам на средно около 2лв. и предполагам, че до двойно на това мога да търпя, но после вече съм му таковал таковата и гориво, и чудо

    Коментар


      #4
      На 2.5лв за бензин и 1.5 за газ директно продавам колата и ще се движа с колело и мотор.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #5
        Аз отговорих - 3.5 това според мен е повече от истинската стойност на бензина. Но и при 4 лева за литър ще се кара.
        Fiat Bravo GT JTD 2000г. ->!!!Продадено!!!

        Коментар


          #6
          Аз гласувах за 3 лв Според мен зависи колко ти харчи колата.Ако ти харчи 15 на 100 - 3 лева за литър те съсипват направо
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #7
            Ако по някаква случайност заплатата ми стане 3-4 хиляди евро може би ще мога да си позволя да карам и с бензин за 8 лева. Горивата ще се дигнат и ще станат като в Европа средно кам 3 лева!
            >>> PUNTO POWER - HGT<<<

            Коментар


              #8
              И аз гласувах за 2.5.Мамка им кожодери
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                #9
                кожодери я..... и цената която им плащаме сега им е много, съобразно качеството на горивото което сипваме!

                Коментар


                  #10
                  И сега ми е скъпо, въпреки че аз не карам всеки ден, но дъщерята ходи на работа с нея, вече незнам. А бе тя целта е ясна трябва да се освободи място за богатите по улиците, добре че не вървят пеш, за нас и по тротоярите нямаше да има място, но пък те се качват и с колите по тях и от там ни изритват, май че най готино е да хващаме гората с пушка в ръка и тоава мамка му и на гориво и на политици и т.н.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    #11
                    цените в България и сега са колкото в Европа, с някой и друг цент разлика. Аз съм в момента в Люксембург и нафтата е 1.04 евро. В Белгия нафтата е 1.23 май.
                    Тойота Приус

                    Коментар


                      #12
                      http://www.aaroadwatch.ie/eupetrolprices/default.asp Оказва се ,че единствено в България дизела е по скъп от бензина.
                      Marea Weekend HLX Jtd 110

                      oO(_)____////____(_)Oo

                      Коментар


                        #13
                        Rayo написа:
                        цените в България и сега са колкото в Европа, с някой и друг цент разлика. Аз съм в момента в Люксембург и нафтата е 1.04 евро. В Белгия нафтата е 1.23 май.
                        Е и моята заплата ако е на Люксембургско равнище нямаше да ми е скъпо. А бе защо винаги сравняват първо цените а не заплатите?
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          #14
                          гласувах с последния отговор, просто защото нямаше по-подходящ за мене отговор - а именно че каквато и да е цената, винаги ще сипвам - не бих спрял да се возя заради цената. По-скоро ще намаля яденето, така че за бензин винаги да има
                          Audi 1.8S златен талон

                          Коментар


                            #15
                            TIP написа:
                            http://www.aaroadwatch.ie/eupetrolprices/default.asp Оказва се ,че единствено в България дизела е по скъп от бензина.
                            ти нещо май недовиждаш - в линка който ти самия си пуснал има поне няколко държави от сорта на САЩ, Великобритания, Швейцария и т.нт. в които дизела също е по-скъп от бензина иначе аз лятото в града почти не карам кола.м/у сругото някой ходил ли е в Холандия?
                            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                            Коментар

                            Working...
                            X