Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за това...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ....т.нар. "излекуване" на обществото ни няма да стане като с магическа пръчка стил Хари Потър....всяка една цивилизация си има "провалите", както и нашата, за това и няма да е последната...имах впредвид това, че докато има хора като нас да "маркират" подобните простотии, докато има хора, който ще свалят на следващият ден билбордовете и т.н. и т.н.....никога няма да бъдем на дъното, колкото и разтегливо понятие да е това. За това смятам, че подобен песимизъм не ни е нужен, защото ако само ще отбелязваме фактите, навеждайки песимистично глава, нищо няма да се получи. Въпроса е в реакцията, действенната реакция.......има място за всичко под слънцето - и за чалгата и за метъла и за хипитата и прочее...но всичко трябва да си бъде в границите, да си знае мисленната линия на бариерата, а не тоя долен педераст да виси целуващ се с мъжкото си гадже над главата на дъщеря ми.....аз нямам нищо против него, но за това си има разните там телевизии "Планета" и там подобни, но не и над главата на дъщеря ми....Другото / с извинение / е фалшив популизъм, приказки и бездействие.......За това горе главите и малко повече самочувствие....

    Коментар


      #32
      Само че ако сме разединени и всеки гледа себе си,няма как да са горе главите ни....

      Коментар


        #33
        абе ма тоя кога си е напраил и цици бе ?баф маа му ... тотално е изтрескал
        Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
        Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

        Коментар


          #34
          O tempora,O mores...
          Fiat Punto 1.1 6Speed

          Коментар

          Working...
          X