Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за това...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво мислите за това...

    ...за мен е скандално....грозно и отратително....защо ма..а им стара не сложат един билборд на целуващите се ....адреналинки например....ОТВРАТ...!!!Пропуснах да отбележа, че билборда е поставен до АЛМА МАТЕР на българското висше учение - Софииският университет....е г**ти контраста и иронията...
    Прикачени файлове

    #2
    На къде вървим........, на къде отиваме............ ???? Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
    Fiat Bravo 1,6 16v, JR Sport Filter

    Коментар


      #3
      Ми аз мисля, че този път този плакат ще си остане докато си е платил. Предният път, бате Гойко си правеше реклама и свали билборда с задника на азис. Сега обаче изборите минаха, няма за какво да се натягат, абе отврат. Дано поне се намерят някои вандалчета да го изпорежат или боядисат. С 2 ръце съм за опорочаването на тази свинщина.

      Коментар


        #4
        ////Punto//// написа:
        Ми аз мисля, че този път този плакат ще си остане докато си е платил. Предният път, бате Гойко си правеше реклама и свали билборда с задника на азис. Сега обаче изборите минаха, няма за какво да се натягат, абе отврат. Дано поне се намерят някои вандалчета да го изпорежат или боядисат. С 2 ръце съм за опорочаването на тази свинщина.
        Вчера бате Бойко е подписал заповедта за свалянето му.....

        Коментар


          #5
          гротеска... , но отразява дереджето в държавата ни... Може би трябва и надпис да има - с големи букви да пише: "ЗА КАКВО ВИ Е УЧИЛИЩЕ? СТАНИ ОБИКНОВЕН ЦИГАНИН ПЕДЕРАСТ И ЩЕ ЖИВЕЕШ В РАЗКОШ..."Запишете си: Интелигентността в тази страна е третичен полов белег. Тук умен е този, който може да крещи по-силно и да гледа по-лошо. Атавизми от едно минало, когато кючекът наистина е бил национален танц, но не се е танцувал много от българките. Днес културолозите си отдъхват облекчено, че едно време е било страшно: слушала се е сръбска музика на сръбски. А днес се слуша сръбска музика на български, което било по добре. Освен тази музика се слуша и гръцка музика на български, циганска музика на български, чисто турска музика на български и големият ужас - македонска музика на български. Дотук всичко е наред за мене. Чакам само да ми пуснат българска музика на български, за да стана убеден музикален интернационалист. Чакам!
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #6
            Грозно!И не му е там мястото,а в някои геибар!
            Вчера бате Бойко е подписал заповедта за свалянето му....
            ..ако е наистина-евала му за това...
            FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
            FIAT MAREA1.6 16V

            Коментар


              #7
              А, защо да не може? -> След като по кабеларките точно по обяд вървят реклами на секс телефони...Какви са критериите по които се установява дали нещо е скандално или не? -> Няма такива. Не винаги общественото мнение е мерило за това. Ако бяха две жени на никой нямаше да му направи впечатление. Ако тези две жени бяха провесени на центъра на някое диво село реакциите щяха да са същите...Кой изобщо е разрешил там да има билборд? -> Общината. Който си дава г*за под наем да си бере гайлето.
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #8
                На турски език
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  #9
                  Абе, кой ше му даде Усмирителна риза на този...
                  Bravo 1.6 16v

                  Коментар


                    #10
                    Немога да си обясня това лансиране на разни педали по медиите и те си живеят по-добре от всички нас, що за държава сме?! Иде ми да викна с все сили "О, НЕРАЗУМНИ ЮРОДЕ!"
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #11
                      [color=darkblue:63060f02b3]Свалят билборда на Азис, стреснал мало и голямо20 ноември 2007 / News.dir.bgПопфолк звездата Азис и приятелят му Китаеца се целуват на скандален билборд, който се появи в различни градове.На билборда двамата са прегърнати и голи до кръста, а Азис демонстрира и новия си бюст. Постерът има идея да рекламира 4-та национална ефирна телевизия

                      Коментар


                        #12
                        Една телевизия която не е стартирала, а вече не понасям. Да им имам и "модерното" мислене на тия кретени.
                        Fiat Brava 1.6 16V
                        Войната на пътя http://www.vbox7.com/play:0992d053

                        Коментар


                          #13
                          Мисля да ги замерям с павета тея билборди, ако не ги свалят.
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            А аз мисля че тази билбордове си свърши работата перфектно! За цената на няколко такива се вдигна толкова шум колкото нямаше да има ако бяха пускали през 30сек реклама на тази телевизия...
                            nikki_sixx написа:
                            Може би трябва и надпис да има - с големи букви да пише: "ЗА КАКВО ВИ Е УЧИЛИЩЕ? СТАНИ ОБИКНОВЕН ЦИГАНИН ПЕДЕРАСТ И ЩЕ ЖИВЕЕШ В РАЗКОШ..."
                            ти май имаш нещо против циганите както и гърците, сърбите, турците и македонците ..... само където май си Българин и се намираш на балканите, а тук се слуша такава музика от мнооого време
                            nikki_sixx написа:
                            Запишете си: Интелигентността в тази страна е третичен полов белег. Тук умен е този, който може да крещи по-силно и да гледа по-лошо.
                            От кога интелигентноста е полов белег IQ-то не се определят от това каква музика слушаш, раждаш се или умен или тъп! .... А успеха ... това е комбинация от находчивост, късмет и упоритост Аз определено не съм привърженик нито на азис нито на поп фолка, но въпреки всичко предпочитема да гледам 2-рата снимка
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #15
                              Колега Rigel , не е нужно да вадиш едно-две изречения които са ти направили впечатление и да се опитваш да ги наместиш като интрига.Опитай се да разбереш за какво пиша , а ако не можеш - не е срамно да замълчиш.Не ме разбирайте грешно - аз от реклама почти не разбирам. Но в един момент усещам, че и рекламата нищо не разбира то мен. А друга няма! Живея на място, където няма нищо друго освен чалга. Дори да бях чалга-фен, аз пак щях да се притесня от липсата на алтернатива. Ние си нямаме нищо. Време е да си го признаем, че осиротяхме, братя! А докато погребваме несъществуващото тело на старата Естрада, на Гробищата за Музикални Любимци циганите са си спретнали такъв купон, че вече те е срам да заплачеш. Но гробищата за музикални любимци са видели много неща: не се срамувайте - нека поплачем поне за несъществуващите български Спайс Гърлс! Хипотетично те не трябваше да могат да пеят - поне щяха да се снимат голи в някое списание. И щяха да се казват
                              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                              Коментар

                              Working...
                              X