Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Това форум на ФИАТ ли е, или...?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз като ти казах да хапнеш в Боулинга, нямаше да изпадаш в шаш и паника...

    Коментар


      #17
      Авео написа:
      ...срамна сцена от преди 30-40 мин...седя си аз в ОМВ на магистралата / Варненската / и маам селски наденички с картофки, зеле, фанта и т.н. и съм изпаднал в едно летаргично дълбокомисленно и полуспящо състояние, което беше нарушено от един от служителите в комплекса...."-извинявайте, Авео-то вън ваше ли е?"....надигам аз глава и гледам тъпо / ужасно ми се спеше /, при което онзи казва "- закачиха го леко, елате вън"....олеййй, как се отлепих от стола, кат механик на Ферари в бокса...и хукнах. На четвъртата крачка зацепих, че Авео вече не е Авео и под очуденият поглед на служителят, отново зарових дълбокомислен поглед над селските наденички.......умрях от срам. После се хилих в колата, докато не видях една Тигра забита в мантинелата........та те така се изложи колегата ви Авео...
      ...агхахахахахахахахахахахахаааххххххххххххххх буагхахахахахахахахахахххххххххх Случвало ми се е подобно нещо , обаче аз разстроен не се върнах на масата , ами викам: "ай ше ти се и на пържолите...ше ти се и на всичкото..." и си заминах. А после сам си се хилих в колата!
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар

      Working...
      X