Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ти си българин ако ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ти си българин ако ...

    http://img327.imageshack.us/img327/2...nnb4.jpgАко за теб са валидни повечето от следните констатации ...
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    #2
    еееееееееее наи после със 100% съм сигурен аз съм БЪЛГАРИН :D

    Коментар


      #3
      Всъщност, това са чертите на бедният и оскотял български тарикат - над 50% от населението на страната. Просто останалите над 40 % са цигани, турци, виетнамци, китайци и други малцинства....

      Коментар


        #4
        PASSARELLA написа:
        Всъщност, това са чертите на бедният и оскотял български тарикат - над 50% от населението на страната. Просто останалите над 40 % са цигани, турци, виетнамци, китайци и други малцинства....
        Малцинства? Над 40%? Че то според последните избори това си е направо мнозинство бе...
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Баси , явно аз не съм Българин.Какво да правя подяволите ?Ще взема да с е гръмна.
            Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
            ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

            Коментар


              #7
              Май и аз не съм българин.Но от това се съсипах да се смея:
              Философията ти за живота се изчерпва с "бе ебало си е майката"Жените, които не можеш да имаш, са курви

              Коментар


                #8
                Глупости на търкалета...А и трудно за четене освен това.Аз също не излизам българин, но за разлика от мног мои сънародници - не само се чувствам такъв, но и съм горд, въпреки всички лайна, които се сипят отгоре ни.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Yavor написа:
                  Глупости на търкалета...А и трудно за четене освен това.Аз също не излизам българин, но за разлика от мног мои сънародници - не само се чувствам такъв, но и съм горд, въпреки всички лайна, които се сипят отгоре ни.
                  Може да сме малко, но пък сме качествени. Поздравления за позицията колега.Лека вечер!

                  Коментар


                    #10
                    От написаното се имам за 80% бУлгарин

                    Коментар

                    Working...
                    X