Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да си взема хубав номер в кат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Kuku написа:
    Абцилютно вярно е туй, що дума Сев 2по2 еднакви цифри е почти невъзможно да получиш без рушветче, а тогава номера ти излиза близо СТОянка Друг е въпроса вече, ако имаш познат, но предполагам, пак ще трябва дапочерпиш нещо
    А бе, хора! Ама и вие значи дъвчите едно и също... то е ОЧЕВАДНО, че за номер от рода на АВАВ се шари под масата, ама въпроса е къде е масата? Човека пита знае ли някой на кого и как. Например попълнения формуляр да е закърфичен с една СТОянака или нещо такова, или чукаш на вратата "Началник", или питаш някой от момчетата слагащи номерата отпред преди да си попълниш формуляра...Аз лично бих опитал следното... с една 10-ка бих отишъл при някой от тези дето слагат номерата отвън и бих го питал: "Брей, приятел... я виж тук да се почерпиш... и м/у другото знаеш ли с кого да говоря за номер от рода на XYXY?"
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #17
      Еми, то ако е така, направо да ходи в КАТ, да хвърли парите на плаца и да чака някой да ги вземе Не стават така тия работи

      Коментар


        #18
        Kuku написа:
        Еми, то ако е така, направо да ходи в КАТ, да хвърли парите на плаца и да чака някой да ги вземе Не стават така тия работи
        Напротив колега... дори информацията струва пари! Винаги изхождам от противоположната позиция... в случая ако аз съм "момчето закърфичващо номерата" и някой тарикат дойде и само ме попита кой раздава хубавите номера, ще му отговоря - питай на гишето (иначе казано - е%$ си ма&8@та). Ама ако дойде някой и ми бутне 10-ка - що да не му кажа къде, как и що?! Иначе то к’ва ми е далаверата цял ден на студа или на жегата с бормашината и нитачката да чукам номера по колите?!
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #19
          първо говорим за София, а колегата е от Русетук без познат трудно някой ще ти "снесе" информация или ще ти кажеиначе човекът се намира в управлението на втория или третия етаж и до него няма как да се стигне ако не те вкара някойи шаренето под масата за ААВВ или АВАВ е голямо виж вече ако връзките ти са на по-високо ниво може да минеш и с бутилка уиски :D
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #20
            Виж сега, това за което говориш, може да сработи някъде, където няма камери на всеки ъгъл, няма цивилни съгледвачи, няма йерархия на рушветите - ДА, правилно го прочете, ЙЕРАРХИЯ НА РУШВЕТИТЕ - може да звучи странно или страшно, НО е ФАКТ - не може всеки да взима пари в КАТ

            Коментар


              #21
              Kuku написа:
              Виж сега, това за което говориш, може да сработи някъде, където няма камери на всеки ъгъл, няма цивилни съгледвачи, няма йерархия на рушветите - ДА, правилно го прочете, ЙЕРАРХИЯ НА РУШВЕТИТЕ - може да звучи странно или страшно, НО е ФАКТ - не може всеки да взима пари в КАТ
              А бе хора!!! Аз не казвам, че с 10-ка ще ти дадат номер АВАВ! Казвам, че единствения "вътрешен" човек, до който имаш относително спокоен достъп, т.е. няма опашка около теб, няма заключени врати/пропуски е именно момъка с бормашината и нитачката. И много ясно, че тези 10лв на момъка са капка в морето по сравнение със сумата, която трябва да приготвиш за такъв номер (поне в София де)!
              Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
              --- в сърцето завинаги... ---
              Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

              Коментар


                #22
                ами ако искаш такъв номер, трябва да уговориш нещата прадварителнои момчето с нитачката няма да ти помогне особенотой срещу 2 кинта ще ти укрепи номера допълнителноиначе се задоволяваш с нещо от рода на АААВ, ВВВА и това е
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #23
                  Kuku написа:
                  Виж сега, това за което говориш, може да сработи някъде, където няма камери на всеки ъгъл, няма цивилни съгледвачи, няма йерархия на рушветите - ДА, правилно го прочете, ЙЕРАРХИЯ НА РУШВЕТИТЕ - може да звучи странно или страшно, НО е ФАКТ - не може всеки да взима пари в КАТ
                  Разкажи нещо повече да научим и ние за йерархията в КАТ.
                  Lancia Y, 1.2, 60

                  Коментар


                    #24
                    В Русе искаха 60лв за номер 6667 ......
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      #25
                      tyson написа:
                      В Русе искаха 60лв за номер 6667 ......
                      официално или не?защото официалната държавна тарифа за този номер е 50 леват.е. ако е неофициално, сметката излиза 110 кинта
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #26
                        3p написа:
                        Разкажи нещо повече да научим и ние за йерархията в КАТ.
                        Ти не знаеш ли?

                        Коментар


                          #27
                          Kuku написа:
                          3p написа:
                          Разкажи нещо повече да научим и ние за йерархията в КАТ.
                          Ти не знаеш ли?
                          Не, а е доста интересна тема.
                          Lancia Y, 1.2, 60

                          Коментар


                            #28
                            sev написа:
                            tyson написа:
                            В Русе искаха 60лв за номер 6667 ......
                            официално или не?защото официалната държавна тарифа за този номер е 50 леват.е. ако е неофициално, сметката излиза 110 кинта
                            може да е без ДДС, макар че не знам до колко те трябва да събират ДДС

                            Коментар


                              #29
                              Извинявам се за тъпия въпрос, но за какво му трабва на човек "хубав" номер?Мен лично това ми се струва безмислено.
                              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                              Коментар


                                #30
                                Lane Staley написа:
                                Извинявам се за тъпия въпрос, но за какво му трабва на човек "хубав" номер?Мен лично това ми се струва безмислено.
                                Мен не че ме интересува, особено пък цифрите хич не ми пука... но аз например не си харесвам буквите, говоря за буквите след номера. Не знам защо, ама ей така ми идват на ум разни "определителни" имена в зависимост от буквичките зад номера. Винаги съм искал да имам буквички от рода XX, HX, XP ...
                                Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                                --- в сърцето завинаги... ---
                                Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                                Коментар

                                Working...
                                X