Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ядосаният стикер!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ядосаният стикер!

    http://iadosaise.org/

    #2
    Запасявам се и почвам да лепя като бесен! :DМного ни е тесен квартала за съжаление! Днес аз излезнах виновен че съм "блъскал" голфа на новодомката до нас, която беше паркирала пред гаража.
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Идейни са, да.Само че зависи от гледната точка Тук в бизнес парка лепенето на такива стикери придобива епидемиологочни размери.Обаче и разлепването им е усъвършенствано до изкуство.Само преминаващите им се пенят все още :D Сега всички излизаме с чашка гореща вода след работа Ноооо... Имаше и един мноооого грозен случай, и то преди да им хванем цаката.Някакъв изрУт беше залепил крайно старателно такова л...о върху резервоара на мотора на един колега.Та се съмнявам на колегата ми да му е било много весело.
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        А, къде в Бургас може да се намерят такива стикери, че ми е писнало от "албански тираджии"?
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #5
          "Можете да намерите стикерите по заведенията в които има FAME CARDS"В Русе няма такива заведения ?А и на мен ми се ще да имам подобни под ръка...
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            В София от къде мога да намеря такива лепенки? Къде е червената къща? И на мен ми е писнало от някои отворковци и мисля, че като чегъртат 5 минутки ще се вразумят поне някои от тях...

            Коментар


              #7
              batececo написа:
              В София от къде мога да намеря такива лепенки? Къде е червената къща? И на мен ми е писнало от някои отворковци и мисля, че като чегъртат 5 минутки ще се вразумят поне някои от тях...
              Червената къща ---> Екип и адрес
              Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
              Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
              Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
              Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

              Търси се..

              Коментар


                #8
                tyson написа:
                В Русе няма такива заведения
                Ако имаш път към В.Търново се обади, ще ти намерим из някое кафе такива стикери

                Коментар


                  #9
                  coolboby написа:
                  tyson написа:
                  В Русе няма такива заведения
                  Ако имаш път към В.Търново се обади, ще ти намерим из някое кафе такива стикери
                  Верно ли имате там? И без това трябва да идваме вече на там ,че скоро не сме се завъртали. Ще си накупя доста!!!
                  Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                  Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                  Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                  BMW X3 3.0D Aut

                  Коментар


                    #10
                    тва е дребно хулиганство, както и да го погледнеш.
                    Brava 1.6 16V, Бензин

                    Коментар


                      #11
                      Ши му счупя ръчичкити ако го хвана да ми лепи такваз лепенка някой Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 За мен също това е вид хулиганство, равносилно на одирането с ключ. Не подкрепям!

                      Коментар


                        #12
                        подкрепям.щом си спрял като циганин, ще си търпиш последствията.на един такъв спрял циганин му строших чистачката защото като се промъквах покрай него и си скъсах жилетката.Дейба и тарикатите му.Днес един чисто нов мерцедес беше спрял на тротоара на Интерпред. Едва стигнах до паркинга. Никой неможе да ме убеди, че тъпото парче няма 1 лев за да паркира на паркинга намиращ се на 10 метра.Някой път и аз спирам като тъпанар на неподходящи места, но гледам да е за максимално кратко време 5-10 минути. В тези моменти си заслужавам стикера.
                        Пеш
                        ----
                        Ex Peugeot 206 -Служебен
                        ----
                        Ex Brava 1.6 16V ELX

                        Коментар


                          #13
                          Твърдо съм за. Който е пробвал да бута детска количка по тротоара знае за какво става въпрос. Разбирам да спреш на тротоара , ама се замисли за момент и остави малко място да мине човек или детска количка. Никога не съм драскал някоя кола , ама на моменти много ми е кипвало.
                          Brava 1.6 ELX

                          Коментар


                            #14
                            За дребно хулиганство и аз до някъде съм съгласен... Хо има такива, които направо си просят наказанието... В София все ми спираха пред вратата на двора и то така, че трябва да прелазя през капака за да излезна от нас... Или оня кретен, на който алармата му пищя от 18:30 до 8:00 на другия ден - от как се прибрах от работа докато замина на работа на другия ден... Как па не я чу и как па не му падна акумолатора... И после имал наглоста да каже на майка ми "Ми техника, поврежда се..."... При което братото каза, че с чук ще я поправи другия път... и такива разни подобни.... Е за такива шебеци бившия ми шеф беше измисли още по-брутален начин - Стикер, но отпечатан на гаранционно фолио, такова, дето примерно лепят на компютрите или други техники и се разпрашава като се опиташ да го разлепиш... Малко скъпичко иде, ма ефекта е поразителен, особено ако стегне и студ....

                            Коментар


                              #15
                              iee написа:
                              coolboby написа:
                              tyson написа:
                              В Русе няма такива заведения
                              Ако имаш път към В.Търново се обади, ще ти намерим из някое кафе такива стикери
                              Верно ли имате там? И без това трябва да идваме вече на там ,че скоро не сме се завъртали. Ще си накупя доста!!!
                              Те са безплатни, няма нужда да си купуваш.

                              Коментар

                              Working...
                              X