Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жените са по-добри шофьори от мъжете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Хе-хе-хе, тази тема започва да ми прилича на дискусия между агитки на Левски и ЦСКА Преди известно време имаше тема Мъже и жени шофьори, тук се получава като продължение. Ще се повторя, но то е защото държа на мнението си. Аз съм жена, шофирам вече 16 години, активно от 10 години, но истината е, че като видя жена шофьор, винаги си имам нещо на ум - да ме прощават всички колежки, нищо лошо не искам да кажа, но фактите са си факти. Не че няма мъже, които "бият" по точки жените. Самото поведение на пътя говори по-добре от всичко. Има една максима, която според мен е много вярна и винаги казвам, че ако не можеш да усетиш една кола и една жена, по-добре не им се качвай (важи еднакво за мъже и жени!!!). А понеже все пак съм жена, за да се защитя, ще кажа, че отдавна съм получила признание от не един мъж, че се справям по-добре от доста мъже колеги (кой беше казал, че не скромността краси човека). И за да не ме разбере някой погрешно - това, че се плюем едни други, си зависи изцяло от нас, независимо мъж/жена. Пък кой колкото може
    Bravo 1.6/16V ... и на газ

    Коментар


      #77
      аз нямам нищо против жените ,които са поне 2 коли зад мен на пътя
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #78
        А понеже все пак съм жена, за да се защитя, ще кажа, че отдавна съм получила признание от не един мъж, че се справям по-добре от доста мъже колеги (кой беше казал, че не скромността краси човека).
        колежке, ще те поправя ако може - скромноста се изтъква от хора които нямат други качества много безаварийни, живи и здрави!
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #79
          Надушвам скандал. Ей, сегичка ще Ви модерирам мненийцата. Да си "скромничи", колкото си иска колежката.
          SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

          Коментар


            #80
            Онзи ден ми се случи една интересна случка прибирах се от Варна и по едни отврътителни пътища настигам едно БМВ 320 ама кара със 60 не повече а ас със на баща ми колата която е самолет та испреварвам го гледам жена кара както и да е спирам на едно място да пуша понеже баща ми не дава да пуша във колата и тя пак мина пред мен настигам я и какво прави тя дава ми мигач че отпред няма коли да я испреварвам не ми се беше случвало но евала на мадамата

            Коментар

            Working...
            X