Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги в събота, неделя и евентуално в понеделник сме в Софи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги в събота, неделя и евентуално в понеделник сме в Софи

    Колеги в събота, неделя и евентуално в понеделник сме в София и смятаме да се прибираме с нова кола. Та някой да знае евтино хотелче в София, за уикенда да дава координати. Разбрах че имате среща...така че може и да се видим
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    Пък с новата кола ако се качите на АМ "Тракия" и право в Ямбол... да я полеем.И ДА НЕ ВЗЕМЕТЕ НЯКОЙ ГОЛФ!!!!

    Коментар


      #3
      Immortal написа:
      Пък с новата кола ако се качите на АМ "Тракия" и право в Ямбол... да я полеем.И ДА НЕ ВЗЕМЕТЕ НЯКОЙ ГОЛФ!!!!
      Внимателно само, да няма после... Успех и много много късмет - покупката на ’нова’ кола си е живо тото!А за хотелчето, сори, да кажат колегите от София.
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Що не пробвате с някой Хостел, ще ви излезе много тънко, особено, ако сте двама или трима! Можете да си намерите чрез чичко Гугъл
        Истината е някъде там!

        Коментар


          #5
          В Студентски град в общежитията. Миналата година ни дойдоха повечко гостиги и ги настанихме там. Има две тарифи, едната беше някъде на към ~16лв на легло за хубава стая с ТВ, диванче, футьойли... а другата цена беше ~8лв за ... хммм... а бе става ако си го окъсал много, ама като цяло аз лично не бих избрал там да спя.------------------------------------------------------http://uni-campus.net/news.php---------------------------Как можете да ползвате нощувки в студентските общежития на СУ
          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
          --- в сърцето завинаги... ---
          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

          Коментар


            #6
            [quote:8830550ef6="Sandeto"]В Студентски град в общежитията. Миналата година ни дойдоха повечко гостиги и ги настанихме там. Има две тарифи, едната беше някъде на към ~16лв на легло за хубава стая с ТВ, диванче, футьойли... а другата цена беше ~8лв за ... хммм... а бе става ако си го окъсал много, ама като цяло аз лично не бих избрал там да спя.------------------------------------------------------http://uni-campus.net/news.php---------------------------Как можете да ползвате нощувки в студентските общежития на СУ
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              pakumba написа:
              ............. днес към обяд с колегата си лафихме на ай си кю и аз точно за там му казах , че даже и същия текст му копнах
              Аха... супер, че аз днес имах малко работа през деня и видях темата чак в късния следобяд и си мислех, че доста съм окъснял със съвета (нали е петък)...
              Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
              --- в сърцето завинаги... ---
              Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

              Коментар


                #8
                и накрая в неделя срешта с софиските фиатаджии зад била в кафето
                Mercedes E200 coupe

                Коментар


                  #9
                  Мерси колеги, утре в неделя много е вероятно да сме в София. Днес ще обиколим къщите от Варна, и ако не харесаме нищо утре сме там, До ЦУМ в някаква авто-къща съм харесал една Алфа 145, така че има голяма вероятност да се върнем с нея. Ако успеем да се оправим до срещата ще минем да се похвалим.
                  СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                  бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                  сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                  ИТАЛФЕСТ 2007

                  Коментар


                    #10
                    phoenix написа:
                    ...До ЦУМ в някаква авто-къща ....
                    Емо, сигурен ли си в информацията. Точно до ЦУМ дето се вика в идеалният център на София, където са министерства и прочее, не знам да има автокъща... Като изключим Горубляне с противоречивата си слава, доста автокъщи има по околовръстното. Когато се движите посока Люлин, след магистралният участък, където е разклонението за Бояна, може би около 3-4 спирки след участъка има доста автокъщи и до колкото знам добри. Мисля че е дната се казваше "Кончето"...по-нататък, още по към Люлин, също има две автокъщи. Ако сте без кола, от Младост 4 може да вземете автобус 111 - опасва цялото околовръстно от-до. От страната на Младост също има автокъщи, но са за мутренски автомобили-луксозни.Колегите да помагат къде още имаше "струпване" на автокъщи... Успех с покупката...

                    Коментар


                      #11
                      Оп, сетих се и за друго място....от площад "Света неделя" / точно около ЦУМ /, под Булбанк вземате метрото и слизане на станция "Константин Величков", не мога да си спомня коя беше, мисля че третата станция от Света Неделя...като излезете от станцията, се връщате малко назад, посока ЦУМ и ще видите от двете ви страни автокъщи. Поне четири са. Избора там е добър и вероятността да си харесате нещо е голяма.

                      Коментар

                      Working...
                      X