Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Размисли за Важният Човек

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Grisha написа:
    Докато не дойда аз
    Със...
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    Коментар


      #17
      ls1 написа:
      Това което написах тази сутрин беше на един дъх. Не съм го и редактирал. Затова има за какво да се хване човек, да не му хареса. Дори да му изглежда комплексарско.
      Бъди сигурен, че не съм искал да обидя теб или някой друг, просто не възприемам за реално определението "важен човек" или "неважен човек", формулирано по този начин

      Коментар


        #18
        Психологическа атака, а?Добрра е идеята по принцип.За музиката не съм съгласен малко само :P И аз слушам силно музика, но не за да се обръщат след мен, а защото умирам от кеф да слушам музика увеличена до предел, в който качеството на звука се запазва, но въпреки това я усещаш с тялото си.Много ме разтоварва психически просто Ако изключим това спадам към важния човек, ако мога така да се изразя :P
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #19
          FIRE 8V написа:
          Grisha написа:
          Докато не дойда аз
          Със...
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #20
            ls1 вчера се наложи да мина целия център в пиковия час, и отговарях точно на този въпрос - защо карам като шофьор от 1280... Има няколко причини и нито една не е свързана с "готино".1. За да не ме ударят. Ако реша да се влача все ще се намери някой да ме изджаска отзад, щото той се провира между мен и друг! Вече ми се случи, без последствия.2. За да оцелея. Налага се да ускорявам бързо на кръстовището за да не реши "лада 1500 тип бяла" да завие рязко наляво за да заеме моето място, засичайки ме, поставяйки ме в сериозно затруднение със спирането. Вчера се случи.3. За да участвам в движението. Започна ли да карам по правилата бих могъл да си чакам на някоя пряка цял ден без изгледи да се излезна на желания булевард. Всеки ден ми се случва.Защо тогава да карам по правилата?Карам по правилата на градската джунгла, не по тези на КАТ, последните просто липсват.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #21
              Мда, както и очаквах тук излязохме кой от кой по-важни. Да ни завиди човек на форума, как можахме все такива да се съберем. Само GTipo разваля гледката. Ццц. Я ме напишете и мен в неговата категория. Аз съм достатъчно важен за да не ми се налага да изтъквам колко въм важен
              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

              Коментар


                #22
                Brava 1.6 16V, Бензин

                Коментар


                  #23
                  ...не се числя към нито един от типажите. Видя ми се тъпо...Наистина ли някой кретен по рождение , ще се промени като прочете нещо за важните и не важни хора...?!
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #24
                    nikki_sixx написа:
                    ...не се числя към нито един от типажите. Видя ми се тъпо...Наистина ли някой кретен по рождение , ще се промени като прочете нещо за важните и не важни хора...?!
                    Вярвай ми...човешката психика е лесно контролируема и добре програмирана върши чудесна работа Това е факт...за добро или за зло
                    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                    Коментар


                      #25
                      обикновено Неважните карат служебните коли, и ги карат така че да скъсат нервите на възможно най-много Важни хора, така като засекат Важния човек и замалко не му срутат огледала или му съберат цялата лява страна, се превръщат във важникогато за последен път минахте през кръстовището на сливница и лъвов мост в посока от ботев към сточна гара, и карахте в предпоследната лента (не най-лявата за ляв завой, а предишната, за направо), колко тарикати със служебни коли, бусове, баничарки, се набутаха от лявата лента за направо? и колко от тях не погледнаха в огледалото? Аз правя така: бутам се до тях, караме на 1 линия, той започва да намалява, да ме изчака, намалявам и аз, той - газ да ме изпревари, газ и аз... той пак ме изчаква, напред вече няма къде, аз изчаквам задните да се залепат за мен, и тогава тръгвам, тръгват и задните и така хитреца е принуден да изчака всички и да мине последен. ето така правя аз!! правя го и на тодор александров и ботев, посока цум -> люлин. и навсякъде където някой Неважен иска да стане ВАЖЕН го правя!

                      Коментар


                        #26
                        Имаше го това в един филм с Ейс Вентура - там той като видя една голяма лимузина и питаше - тази кола не е ли много бавна? ... и отговора беше - Ако си важен - хората ще те чакат.Аз съм маловажен и най-вече независим - понеже от мен нищо не зависи.А, NikMar, не беше ли обратно - It’s nice to be important but it’s more important to be nice?Рекламата на BMW, Audi, Subaru и Bentley е супер, Megadeth.Не се бутам по светофарите, не изпреварвам неразумно извън града, усилвам музиката, ако сложа лети джанти, ще карам бавно за да ги видят, и най-красиво проблясква като се върти перката на шарката бавно, а и за да видят от къде идва музиката. Също като Слав - до границите до които не криви а усещаш баса.Карах със светнати фарове целогодишно за да не стане някой да каже: "Ама аз не те видях." ... и смених и крушка на таблото и бушони и крушките на фаровете ... динамото нали прави достатъчно ток - какво да го пестя.Тръгвам бързо на светофарите защото мога. Нали за това съм си купил такава кола и плащам за толкова коня данък. На някои без светофар кръстовища не може да се пресече инъче защото някой дето се мисли за "важен" по пътя с предимство ще те отнесе но няма да намали. Дет се вика ще умре но с предимство.Хубава е темата. Няма какво да се притесняваш, че ще ти се нахвърлиме. В някои случаи обаче е обратното - тея дето се мислят за важни си спират където им кефне и летят с 200 км по нашите пътища, а малките човеченца си спазват чинно всички правила и пак тях ги глобяват.Много е гъзарско да минеш от накъде бавно ако има какво да покажеш. Съгласен съм.
                        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                        Коментар


                          #27
                          [quote]Тръгвам бързо на светофарите защото мога. Нали за това съм си купил такава кола и плащам за толкова коня данък. На някои без светофар кръстовища не може да се пресече инъче защото някой дето се мисли за "важен" по пътя с предимство ще те отнесе но няма да намали. Дет се вика ще умре но с предимство.[/quoteПредполагам имаш и друга кола освен тази в подписа ?
                          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                          Коментар


                            #28
                            vesko написа:
                            Мда, както и очаквах тук излязохме кой от кой по-важни. Да ни завиди човек на форума, как можахме все такива да се съберем. Само GTipo разваля гледката. Ццц. Я ме напишете и мен в неговата категория. Аз съм достатъчно важен за да не ми се налага да изтъквам колко въм важен
                            Оказахме се най-честни! :DНали гледам всеки ден как всички "НЕ" превишават определената скорост, че аз не мога да ги догоня с тая кола!Вчера със 120 на цариградско, в лявата лента ми свиркаха отзад ядно, как съм могъл да карам толкоз бавно!
                            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                            Коментар

                            Working...
                            X