Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дупките по пътищата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дупките по пътищата

    Та днеска станах и аз един от тях новите ми гуми отидоха на кино по-точно само лявата, ама то без лявата и дясната не важи ямата се намира на бул. Ген. "Данаил Николаев" за към центъра утре ще ходя да видя дали има други щети. Няма оправия в тая България
    Mercedes E200 coupe

    #2
    Знам я ... и аз съм минавал през нея но преди беше по малка а сега е станала

    Коментар


      #3
      И аз вчера вечерта след срещата на Фиат щях да налазя в една дупка в отбивката за Билла. През деня се виждат, ама вечер се молиш да имаш късмет...
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4
        Нема оправия, аз (по-точно жената) разцепи чисто нова гумабаш на Нова година (2006).Сега лятото пък имах як късмет след като влязох в една дупка(с нови гуми на 1 месец) и щях да получа сърдечен удар.За щастие се разминах само с крива джанта.А да не ти казвам, че едвам си ходя до къщата в Драгалевци(големия баровски квартал) щото на 2 от улиците които водят дотамима такива дупки, че с кола няма как да се мине, заобикалям през 9 улици в десета.И това стои вече 5 месеца, баси и кмета (районния), бахти и простотията. И не са някакви забутани улици.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          То има изписано и изговорено за тези гадни пътища. И в северните съседи вече няма дупки. Нашите тука само магистрали откриват, пък никой не го е еня за нормалните пътища и улици.П.с. Оправи заглавието само
          Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
          Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
          Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
          BMW X3 3.0D Aut

          Коментар


            #6
            Уважаеми съфорумници!До тук бяхме с дупките!Преди изборите каквото запълниха ТОВА Е!Свиквайте с тях, че ще стават повече и по-големи!

            Коментар


              #7
              iee написа:
              То има изписано и изговорено за тези гадни пътища. И в северните съседи вече няма дупки. Нашите тука само магистрали откриват, пък никой не го е еня за нормалните пътища и улици.П.с. Оправи заглавието само
              А ти колега минавал ли си през румъния че даваш такива заключения.
              Обичам си работата.

              Коментар


                #8
                И при НСА има много дълбок разкопан и не добре запълнен канал по широчина през цялата улица. Предупредителен знак естествено няма, така че внимавайте.
                M-Benz E 250 TD 150hp
                M-Benz 200d 75 hp
                Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                Коментар


                  #9
                  trace написа:
                  ...
                  Сменяй Бравото със Седичи

                  Коментар


                    #10
                    msotiroff написа:
                    И при НСА има много дълбок разкопан и не добре запълнен канал по широчина през цялата улица. Предупредителен знак естествено няма, така че внимавайте.
                    Не е един колега, два са ... в неделя минах от там.Иначе заради качественна дупка ми се е случвало да издъня амортесьор на предната кола...
                    Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                    Коментар


                      #11
                      На бул."Св. Наум" по посока Семинарията вдясно до пицария "Торонто", след като свърши асфалта и започнат паветата преди прелеза също има дупка.....по-точно изровени/липсващи павета, така че ВНИМАВАЙТЕ....
                      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                      Търси се..

                      Коментар


                        #12
                        Valentin_V написа:
                        iee написа:
                        То има изписано и изговорено за тези гадни пътища. И в северните съседи вече няма дупки. Нашите тука само магистрали откриват, пък никой не го е еня за нормалните пътища и улици.П.с. Оправи заглавието само
                        А ти колега минавал ли си през румъния че даваш такива заключения.
                        Ами аз колега , лично не, но понеже сме близо, вече доста познати са ходили и от тях знам , че пътищата им са 100 пъти по-добри от нашите.
                        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                        BMW X3 3.0D Aut

                        Коментар


                          #13
                          Хихи, да не ви казвам тогава как е в Гърция, Италия и Финландия

                          Коментар

                          Working...
                          X