Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голфаджиите с Браво/пунто...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Истината е , че се напълнихме с Бравота,Брави и Мареи отсякъде.

    Коментар


      #17
      Paco-G написа:
      Истината е , че се напълнихме с Бравота,Брави и Мареи отсякъде.
      Не е лошо, ще има повече и по-евтини резервни части. :D
      brava 1.6_v16 elx

      Коментар


        #18
        motikas написа:
        Paco-G написа:
        Истината е , че се напълнихме с Бравота,Брави и Мареи отсякъде.
        Не е лошо, ще има повече и по-евтини резервни части. :D
        Хм зависи в България май е обратно и е нож с две остриета.Колкото повече се търси толкова по скъпо.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #19
          Е, щом и във фиатски форуми почнаха да се хвалят с ’дръпки’...значи има нещо вярно в тази тема.

          Коментар


            #20
            няма лошо, нали с това са известни италианките - вървежа, звука....и аз съм се резал... много е яко и други голфджийски изцепки съм правил, както казвате, да не говоря, че и позата ми на шофиране е такава, само без лошя поглед :D
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #21
              Ето една случка от вчера, само че си беше с голфче 2-ка(да не се обиждат колегите с VW). Минавам сфетофарите на сточна гара, посока надлеза за Била(за тези дето не знаят това е едно от големите и проблемни кръстовища в Пловдив) и гледам в насрещното пред мен едно тарикатче спускайки се от надлеза се кани да прави обратен. Такива на това място ме вбесяват. Викам си тоя ся ко прави не може да не вижда че сме в зелената вълна и ако реши да завърти ще му скочат 100 коли отгоре а аз първи. Ама ме изненада най безцеремонно си завъртя, аз скочих на спирачките(добре че хората зад мен реагираха адекватно) Ко направи тоя две платна не му стигнаха да завърти и трябваше с 2 маневри да се оправя. Направо го сцепих от свирни. Много ме изнерви.
              Fiat Punto 1.7TD

              Коментар


                #22
                ...

                Коментар


                  #23
                  Вече ще има браводжии
                  Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                  Коментар


                    #24
                    Винаги е било до човека, не до колата....Определени модели фиат като си вземеш - май другите ги е яд, личи огледалото за задно виждане :D А за страстта по скоростите...според мен колкото ти е напрегнато ежедневието, толкова по-нервно караш.Доста често не е от гъзария а от нерви. Ако бяхме малко по-спокойни...мисля че това е единствената причина и в скоро време няма да се оправи положението.
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #25
                      Аз по принцип(не е мое мнение) съм спокоен, не съм конфликтна личност. В повечето случаи навеждам глава. Но пред компютъра и зад волана Незнам защо така. Направо отлитам в другата крайност. Това с колата е лоша работа и много внимавам да не си изпускам нервите и да действам по-разумно в конфликтни ситуации на пътя. От сорта на това като видя, че някой има желание да ми отнеме предимството да му го предоставя а не да гледам да го нацеля. Жена ми ми е голяма спирачка. Причина за много катастрофи е това, че никой не отстъпва.
                      Fiat Punto 1.7TD

                      Коментар


                        #26
                        westdogg написа:
                        Вече ще има браводжии
                        Че то си ни има бе

                        Коментар


                          #27
                          Оф, който ме знае как карам... не голфаджия, ми ГОЛФАДЖИЯ...Както е казал по-горе колегата - всичко идва от напрегнатата работа. Ето ме вчера - трябваше от Смолян да тръгна, да оставя един колега в Пазарджик и да се прибера до Ямбол. Всичко това започва в 16:00 ч. До Асеновград слязох като на Рали "Родопи" (не че има такова де). Колегата вика: "само веднъж да стигнем живи, повече при теб не се качвам ". (Всеки път го казва и пак се качва). Да, ама него като го оставих в Пазарджик си легна да спи в хотела, пък на мен ми оставаха "само" 200 и кусур километра докато се прибера да спя... Та така, налага се да се кара малко по-бързичко.В града същата работа... все за някъде закъснявам, все бързам... И то по навик - и като не бързам, пак така си карам... Не е добре, понякога се опитвам да съм спокоен, но...Затова и има различни типове темперамент - аз съм сангвиник, кво да направя...такъв съм.

                          Коментар


                            #28
                            Аз пък през деня гледам да карам колкото мога по-динамично, но не неразумно. Вечер обаче,като няма голям трафик се пускам мързеливата

                            Коментар


                              #29
                              Paco-G написа:
                              Аз пък през деня гледам да карам колкото мога по-динамично, но не неразумно. Вечер обаче,като няма голям трафик се пускам мързеливата
                              И аз така през деня карам доста екстремно( предреждане, по релсите , в настрещното), като видя повече от 3 коли на светофар винаги гледам да мина пред тях. Обаче вечер ме мързи, а и не инт като няма трафик
                              Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                              Коментар


                                #30
                                Еххх....лебеди мои...

                                Коментар

                                Working...
                                X