Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голфаджиите с Браво/пунто...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Голфаджиите с Браво/пунто...

    Всички знаем на кои се вика така и че е нарицателно за безумно шофиране. А защо имам чувството, че напоследък нещата се променят. Все по-често ми се случва да виждам подобни изпълнители с ревящи браво/пунто. То не че нещо ама... да не тръгнат легендите за фиатаджиите...
    Fiat Punto 1.7TD

    #2
    Re: Голфаджиите с Браво/пунто...

    bogidar написа:
    Всички знаем на кои се вика така и че е нарицателно за безумно шофиране. А защо имам чувството, че напоследък нещата се променят. Все по-често ми се случва да виждам подобни изпълнители с ревящи браво/пунто. То не че нещо ама... да не тръгнат легендите за фиатаджиите...
    Аз имам такива опасения от година време вече - мисля че бях писал дори в една тема...Поевтиняха тез коли и мама и тате почнаха да ги купуват на всякакви новоизлюпени, току що навършили пълнолетие гъзета, дето само " ръчки" са им в главата и стана тя каквато стана ...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      И аз това казвам. Евтина бегачка, ръчки, яко тунинг, дърпания по сфетофарите. Тинейджъри разни. То няма лошо ама на пътя съм и аз и много нерви образувам. Аз лично съм си наложил да избягвам провокации - по скоро жена ми ми го наложи, но аз споделям притесненията и. Наскоро четох за някакви изпълнения между Пунто и Варбург. Кой крив кой прав незнам ама в онзи форум бяха зле настроени към "фиатаджиите"
      Fiat Punto 1.7TD

      Коментар


        #4
        това е хипер несериозно, както е лепнат етикета на голфаджийте, така е лепнат и етикета на фиатаджийте, като не разбиращи от коли, всичките ми приятели ми се смеят, че карам фиат и само ме ебават като влезна в сервиза, така че това са просто някакви клишета...
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #5
          И аз от няколко дена гледам пред нашия офис двама келеши, наглед още ученици, слизат от едно Купе, ама толкоз тежко-тежко, на етапи, както едно време в "Улицата" Христо Гърбов го правеше и чак ми идва да им бия два шамара, но единствената утеха е, че са с плевенски номер, тоест не са местни боклуци.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            bogidar написа:
            И аз това казвам. Евтина бегачка, ръчки, яко тунинг, дърпания по сфетофарите. Тинейджъри разни. То няма лошо ама на пътя съм и аз и много нерви образувам. Аз лично съм си наложил да избягвам провокации - по скоро жена ми ми го наложи, но аз споделям притесненията и. Наскоро четох за някакви изпълнения между Пунто и Варбург. Кой крив кой прав незнам ама в онзи форум бяха зле настроени към "фиатаджиите"
            И в нея тема аз споедлих същото. Май сме тръгнали по пътя на голфаджиите...
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              #7
              Голяма част от най-злокачествените (бивши) голфаджии вече карат БМВ Е36.Поне аз такива наблюдения имам. Ама вижте и статистиката - почти не минава ден без някой да се пречука с Е36
              Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

              Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

              ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

              Коментар


                #8
                На мен също ми прави впечатление, че се появиха такива фиатаджии
                BEX---GT написа:
                това е хипер несериозно, както е лепнат етикета на голфаджийте, така е лепнат и етикета на фиатаджийте, като не разбиращи от коли, всичките ми приятели ми се смеят, че карам фиат и само ме ебават като влезна в сервиза, така че това са просто някакви клишета...
                И при мен е същото! Само където моята кола досега не е влизала в сервиз заради серизен проблем, за разлика от техните коли И много се дразня като почнат да ми питат пренебрежително как е колата все едно фиатите са най-големите бракми
                http://vbox7.com/play:9726159a

                Коментар


                  #9
                  eliie написа:
                  На мен също ми прави впечатление, че се появиха такива фиатаджии
                  BEX---GT написа:
                  това е хипер несериозно, както е лепнат етикета на голфаджийте, така е лепнат и етикета на фиатаджийте, като не разбиращи от коли, всичките ми приятели ми се смеят, че карам фиат и само ме ебават като влезна в сервиза, така че това са просто някакви клишета...
                  И при мен е същото! Само където моята кола досега не е влизала в сервиз заради серизен проблем, за разлика от техните коли И много се дразня като почнат да ми питат пренебрежително как е колата все едно фиатите са най-големите бракми
                  И на мен ви викаха "Земиси Фиат да те е яд" ама като не им обръщаш внимание престават ...

                  Коментар


                    #10
                    Sparco_Racing написа:
                    eliie написа:
                    На мен също ми прави впечатление, че се появиха такива фиатаджии
                    BEX---GT написа:
                    това е хипер несериозно, както е лепнат етикета на голфаджийте, така е лепнат и етикета на фиатаджийте, като не разбиращи от коли, всичките ми приятели ми се смеят, че карам фиат и само ме ебават като влезна в сервиза, така че това са просто някакви клишета...
                    И при мен е същото! Само където моята кола досега не е влизала в сервиз заради серизен проблем, за разлика от техните коли И много се дразня като почнат да ми питат пренебрежително как е колата все едно фиатите са най-големите бракми
                    И на мен ви викаха "Земиси Фиат да те е яд" ама като не им обръщаш внимание престават ...
                    Даа тая реплика съм я чувала стотици пъти Но за мен фиатите си остават най-хубавите коли! И никак несъжалявам, че карам фиат
                    http://vbox7.com/play:9726159a

                    Коментар


                      #11
                      eliie написа:
                      Sparco_Racing написа:
                      eliie написа:
                      На мен също ми прави впечатление, че се появиха такива фиатаджии
                      BEX---GT написа:
                      това е хипер несериозно, както е лепнат етикета на голфаджийте, така е лепнат и етикета на фиатаджийте, като не разбиращи от коли, всичките ми приятели ми се смеят, че карам фиат и само ме ебават като влезна в сервиза, така че това са просто някакви клишета...
                      И при мен е същото! Само където моята кола досега не е влизала в сервиз заради серизен проблем, за разлика от техните коли И много се дразня като почнат да ми питат пренебрежително как е колата все едно фиатите са най-големите бракми
                      И на мен ви викаха "Земиси Фиат да те е яд" ама като не им обръщаш внимание престават ...
                      Даа тая реплика съм я чувала стотици пъти Но за мен фиатите си остават най-хубавите коли! И никак несъжалявам, че карам фиат
                      Съгласна съм с теб!Даже скоро ще отида на тест драйв да пробвам новото Браво,че много ми харесват формите му...ако и в действителност не отстъпва по комфорт на което може и да се замисля да го сменя :D
                      НЕ на безразсъдното шофиране!

                      Коментар


                        #12
                        откога разправям, че перничаните ще открият Бравото и ше стане страшно...
                        Brava 1.6 16V, Бензин

                        Коментар


                          #13
                          Без коментар това си знаех ,че ще стане.Лошо сега ще вземат едни тунинги едни чудеса.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            Tornado написа:
                            .... едни тунинги едни чудеса.
                            Лепенки REMUS и GT, антикрила, прагове, брони. Нещо от сорта на това да махнеш емблемата на фиат купе и да лепнеш ферари. Да си правят колите каквото щат. Макар че ме е жал. Но по лошото е неразумното нервно заядливо шофиране особенно сега като паднат температурите и стане хлъхгаво...
                            Fiat Punto 1.7TD

                            Коментар


                              #15
                              стига бе аз като виден Притежател на Два Голфа се засегнах много несме всички така да се каже РаЦеРи :D
                              Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                              Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                              http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                              Коментар

                              Working...
                              X