Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КАТ Започва да мери грайфери!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Току що мина новината , че НЯМА ТАКОВА НЕЩО !Няма значение дали са летни или зимни гумите...важно било да са с грайфер , и да не са в окаяно състояние!На набуталите се - честито! Лично министърът на вътрешните работи щял да отменя всяко наказание свързано с гумите!И все пак...със зимни гуми е по-добре през зимата!
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      Ей как ме изпревари! И аз исках да зарадвам колегите и да поднеса съболезнования на пострадалите. Лек и безопасен път на всички!
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        Абе пичове с пичове то хубаво се изцепи плевенския пияница това за гумите тая вечер ама аз зимата с летни гуми макар и с грайфер не си я представям!Всичко е въпрос на избор...дано да не берете ядове с летните гуми!
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
        http://forum.fiat-bg.org

        Коментар


          Пичове, мен ако питате 4 нови зимни гуми вършат повече работа от 10 еърбага. Не мисля, че е прекарвация 4-те чисто нови джиславеда на сладуранката!

          Коментар


            ...аз ви споделям новината бре хора! Моите са всесезонни и са в добро състояние... така , че не ме брига въобще ...дори да мерят - пак съм в нормите! Ама съгласете се , че не всеки може да си позволи да си купува всяка зима гуми с 4 мм. грайфер...и то щото на КАТ им кефнало разииш...
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              Той затова министъра каза в интерю, че ще отменя АКО случайно има съставен акт. Защото няма основание да се пише акт, тъй като в закона дори няма термин "зимна гума".В законЯ пише единствено за изискване нивото на протектора на гумата да не е под 1,6 мм.

              Коментар


                ///// написа:
                Пичове, мен ако питате 4 нови зимни гуми вършат повече работа от 10 еърбага.
                Веселба.. Ма ти сериозно ли??!?
                Bravo 1.6 16v

                Коментар


                  zgabrovski написа:
                  Абе пичове с пичове то хубаво се изцепи плевенския пияница това за гумите тая вечер ама аз зимата с летни гуми макар и с грайфер не си я представям!Всичко е въпрос на избор...дано да не берете ядове с летните гуми!
                  Не, че няма да си купувам гуми, но я ми кажи каква според теб е зимата във Варна? Ако има 2-3 дни със сняг то обикновено тогава бедстваме и нито пътища има, нито колите могат да напуснат паркинга (нито аз искам точно това да правя)... През останалото време е сравнително топло, влажно и в общи линии Мишелин Примаси си ми вършат работа. Спирачния ми път си е все толкова дълъг, само дето при по-студен асфалт АБС-а работи секунда повече... Колата е стабилна в дъжд и кал, сравнително стабилна на студен асфалт. Ако има лед - предпочитам да ходя пеш
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    jenshen73 написа:
                    zgabrovski написа:
                    Абе пичове с пичове то хубаво се изцепи плевенския пияница това за гумите тая вечер ама аз зимата с летни гуми макар и с грайфер не си я представям!Всичко е въпрос на избор...дано да не берете ядове с летните гуми!
                    Не, че няма да си купувам гуми, но я ми кажи каква според теб е зимата във Варна? Ако има 2-3 дни със сняг то обикновено тогава бедстваме и нито пътища има, нито колите могат да напуснат паркинга (нито аз искам точно това да правя)... През останалото време е сравнително топло, влажно и в общи линии Мишелин Примаси си ми вършат работа. Спирачния ми път си е все толкова дълъг, само дето при по-студен асфалт АБС-а работи секунда повече... Колата е стабилна в дъжд и кал, сравнително стабилна на студен асфалт. Ако има лед - предпочитам да ходя пеш
                    Ахъм... на едно мнение сме!
                    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                    Коментар

                    Working...
                    X