Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

iPhone

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    HTC - то си е страшно Колегата го каза ... Iphonе - а си е стойкаджиска работа поне за мен ...
    Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

    Коментар


      #17
      HTC-то изглежда добре, но вероятно и цената му е такава .

      Коментар


        #18
        Гледам и се чудя - до къде може да стигне човек като робува на модата. До скоро беше Нокиа 6300, сега iPhone... Луди пари за какво? Че той няма нито функционалността на нормалните смартфони, нито поддържа 3G (UMTS) и видео връзка...Според мен това устройство не бива да струва повече от 400-500 лева., и пак даже са му много...Аз съм с една вече 1-годишна Нокиа Н70, на която си ми върви почти постоянно icq-то (когато не съм до компютър), имам видео-повиквания, проверявам си пощата, отваря и редактира почти всички офис приложения - екселски таблици, уордовски документи, pdf-и, презентации... Инсталирах му GPS приложение, остава само да си купя един блутут GPS приемник и навигация ще имам...Повече не ми и трябва, а струваше само 600 лв, сега вероятно е и доста по-малко...Все пак всеки си има предпочитания...

        Коментар


          #19
          Immortal написа:
          Гледам и се чудя - до къде може да стигне човек като робува на модата. До скоро беше Нокиа 6300, сега iPhone... Луди пари за какво? Че той няма нито функционалността на нормалните смартфони, нито поддържа 3G (UMTS) и видео връзка...Според мен това устройство не бива да струва повече от 400-500 лева., и пак даже са му много...Аз съм с една вече 1-годишна Нокиа Н70, на която си ми върви почти постоянно icq-то (когато не съм до компютър), имам видео-повиквания, проверявам си пощата, отваря и редактира почти всички офис приложения - екселски таблици, уордовски документи, pdf-и, презентации... Инсталирах му GPS приложение, остава само да си купя един блутут GPS приемник и навигация ще имам...Повече не ми и трябва, а струваше само 600 лв, сега вероятно е и доста по-малко...Все пак всеки си има предпочитания...
          Тази пък Нокия 6300 не ми е ясно какво и харесват?! Аз съм с Qtek 9100 от две години и не мисля да го сменям докато не се разпадне съвсем.Дай я тази GPS програма за Нокията, един от шефовете е полудял на тази тема и не може да си намери работеща програма, неговата Нокия е Н80 със Симбиан 60. Инсталира някакъв ТомТом, но само стартовото лого се показва и телефона заспива.
          Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

          Коментар


            #20
            Аз пробвах и томтом-а, и рут 66, но и двете не успях да ги подкарам - уж кракнати, ама не съвсем.Инсталирах успешно smart2go, при нея проблема е, че картите се теглят само на карт-четец със специална програма Nokia Map Loader, щото Н70 не поддържа direct file transfer. (Мисля че Н80 поддържа). За целта си купих карт-четец, кво да правя...Програмата може да се изтегли безплатно от www.smart2go.com. Карти могат и да не се теглят, а да се ползват онлайн през интернет, но тогава излиза дебело.Другият проблем е, че подробни карти на градовете в България има само на София, Пловдив и Варна. Останалите градове нямат имената на улиците. Всички междуградски (и междуселски) пътища ги има, само магистрала Тракия е дадена само до Плодовитово. Естествено за западна Европа всичко си е на мястото, включително всички барове с техните телефони и адреси Програмата чертае маршрути до даден адрес или до посочена точка на картата, има даже симулация на навигация, за такива които нямат приемник - само че там скоростта е фиксирана на 50 км/ч и за междуградско не става (нито за големи задръствания в градовете.Истинската навигация все още не съм й пробвал, щото нямам приемник, както казах.Единствено не мога да й подкарам гласовата навигация (за съжаление няма български, но има руски). Може би защото я пробвам само на симулацията, незнам.

            Коментар


              #21
              ТомТом работи перфектно на Симбиан. Май това е най читавата програма за нокиите, има и прилична карта на България.

              Коментар


                #22
                Относно НТС-то не съм много съгласен.Аз съм с ASUS примерно и цена-качество мисля, че е доста над НТС-то.Сега си играя с 4 броя iPhone и да си кажа честно, мисля, че освен дизай с нищо друго не могат да ме привлекат. За този дизайн тази цена направо е смешна.Току що заключих единия и сега ще го отключвам Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #23
                  На мен в iPhone ми харесва единствено дисплея. Уникално добре се вижда дори и на слънце.А си харесван HTC-то заради голямата му разпространеност. За него може да се намери почти всякакъв софтуер като се започне от "cooked" ROMs.Достатъчно е да се погледне тук - http://xda-developers.com - майката на всички форуми за покети Ако не ме лъже паметта вече съм имал поне 5 такива телефона Асус-ите не ми допадат понеже са с 3,5 инчови дисплеи - не са удобни. Дори се бях навил да си взема един за да тествам VGA резолюцията но се отказаx.Според мен оптимума е 2,7-2,8 инча.А според слуховете напоследък Майкрософт готвят $100 смартфон отново произведен от най силния им ODM партньор - HTC

                  Коментар


                    #24
                    А иде и gPhone. Аз не си правя илюзии че iPhone е върха на сладоледа. Просто за мен така трябва да изглежда и да се управлява един телефон. Оттам нататък екстрите...колкото отпусне Джобс, това е ясно.

                    Коментар

                    Working...
                    X