Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инфо за RELAXA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Инфо за RELAXA

    имам възможност да използвам част от времето си на работа, за да си припомням малко езиците и това е най-удачния ми вариант, гледах в датата, но са само .исо и .бин а аз нямам такива възможности на работното място. някои да ги има в други формати, например мп3? също бих се радвал на мнения като цяло върши ли някаква работа, не става дума да уча езици, а просто да си ги потдържам. не съм чувал какво ти говорят и нищо не знам за тази система
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    Щом ти е само за поддържане на езика, вземи чети книга. Хем полезно, хем много по-интересно от учебник.
    преди - TIPO
    сега - VOLVO XC60

    Коментар


      #3
      Има няколко начина за поддържане. Едното - правиш си CNN нощна лампа. Постоянно английски край ушите. Другия начин е да заделяш час на ден да влизаш в Paltalk. Това е програма за разговори през микрофони (и с камери ако иска човек). Има си стаи специално за хора учещи се на английски. Влизаш - и си говорите, упражнявате и т.н. Или директно хълташ в някоя английска стая и се заговаряш. Няма по-добър начин за поддържане на езика от разговора. Трети начин - пишеш и четеш английски форуми. За щяло и нещяло, каквото ти е интересно, много шлифова.

      Коментар


        #4
        dannybo написа:
        Щом ти е само за поддържане на езика, вземи чети книга. Хем полезно, хем много по-интересно от учебник.
        Те хората ако му плащаха за да си чете книжки през работно време отдавна щяхме да сме му колеги
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          sachma написа:
          dannybo написа:
          Щом ти е само за поддържане на езика, вземи чети книга. Хем полезно, хем много по-интересно от учебник.
          Те хората ако му плащаха за да си чете книжки през работно време отдавна щяхме да сме му колеги
          абе и аз това щях да казвам, не съм директор се пак. просто мога да си пусна слушалките и да си работя и това да не ми пречи. не че по цял ден се барам и отсефте решавам да заменя барането с учене за форумите съм се сетил, но аз май само от авто форуми се интересувам и един ден да не се окаже, че ставам само за английски продавач на авточасти
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            За какви езици говорим? Имам гръцки и англиийски с някакви дискове.Англиийският е от профайл и мисля, че е аудио формат.Май и немски мога да изровя, но никога не съм го слушала.
            Punto 1.2/75

            Коментар


              #7
              трябва ми инглиш, може и франсе, но английския ми е по-важен. вчера гледах имам едно с някви картинки, плей си има диалози ала бала. но е исо формат. би ли проверила твоето аудио ли е
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                pakumba написа:
                трябва ми инглиш, може и франсе, но английския ми е по-важен. вчера гледах имам едно с някви картинки, плей си има диалози ала бала. но е исо формат. би ли проверила твоето аудио ли е
                Почти 100% съм сигурна, че е аудио понеже е оригинален диск Като се прибера довечера ще погледна и ще ти кажа. Иначе има много интерактивни в нета, но са исо.Видях.Не е аудио мултимедия е, слушаш цъкаш нещо..
                Punto 1.2/75

                Коментар


                  #9
                  Krass написа:
                  pakumba написа:
                  трябва ми инглиш, може и франсе, но английския ми е по-важен. вчера гледах имам едно с някви картинки, плей си има диалози ала бала. но е исо формат. би ли проверила твоето аудио ли е
                  Почти 100% съм сигурна, че е аудио понеже е оригинален диск Като се прибера довечера ще погледна и ще ти кажа. Иначе има много интерактивни в нета, но са исо.Видях.Не е аудио мултимедия е, слушаш цъкаш нещо..
                  ок, ще почакам
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар

                  Working...
                  X