Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Горкото ми компютърче

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Горкото ми компютърче

    Горкото ми компютърче не съм го рестартирал от 21 дена Кои знае от кога не е бил изключван! Спама никога не е излишен
    Прикачени файлове
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    #2
    Re: Горкото ми компютърче

    zarcov написа:
    Горкото ми компютърче не съм го рестартирал от 21 дена Кои знае от кога не е бил изключван! Спама никога не е излишен
    Бих казал перфектния ти и-нет доставчик от 21 дена не си губил мрежа
    Punto SX 1.1 55

    Коментар


      #3
      Re: Горкото ми компютърче

      Punto SX написа:
      Бих казал перфектния ти и-нет доставчик от 21 дена не си губил мрежа
      Дрън-дрън та пляс! И 100 пъти да му е спирал нета няма да му се отрази на конекшъна, просто защото той следи линка към първото активно устройство след него (предполагам суич).А че мегалан са що годе читав доставчик - не отричам, но чак да им се кланям - както се казва - НИКОГИШ
      Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

      Коментар


        #4
        Ако си включиш и аутоъпгрейда ще си на 6ест Моя се рестартира само след ъпгрейд и в момента е на 4 дена 6 часа 36 мин
        no pain no pain

        Коментар


          #5
          Интернета предполагам че е спирал (това найстина не се отразява), искам да кажа че ползвам услугите на Powernet не на ламерите от Мегалан!
          >>> PUNTO POWER - HGT<<<

          Коментар


            #6
            И доволен ли си ... че обмислям и аз да сменям Мегалан и да ходя към Powernet ... има само една малка подробност при Powernet която ме спира засега .. но няма да е задълго
            Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

            Коментар


              #7
              Доволен съм от тях! Само че сега тея тъпаци от мегалан набутали много пари и връзки и са окабелили блоковете в студентски и сега всеки месец имам някакви проблеми!
              >>> PUNTO POWER - HGT<<<

              Коментар


                #8
                Re: Горкото ми компютърче

                kkp написа:
                Punto SX написа:
                Бих казал перфектния ти и-нет доставчик от 21 дена не си губил мрежа
                Дрън-дрън та пляс! И 100 пъти да му е спирал нета няма да му се отрази на конекшъна, просто защото той следи линка към първото активно устройство след него (предполагам суич).А че мегалан са що годе читав доставчик - не отричам, но чак да им се кланям - както се казва - НИКОГИШ
                Казах мрежа не и-нет ама както и да е ..................... Щото да съгласен съм и-нета може да си спре и мрежа да си имаш, тогава това не би се отразило на свързаността която показва мрежовата карта, но ако загубиш самата мрежа, няма начин да не се отрази.....................
                Punto SX 1.1 55

                Коментар


                  #9
                  Моят компютър не е изключван от година... Напоследък си мислех дали няма да му стане нещо... Скоро една позната сподели, че и нейния не бил изключван повече от година и се наложило да се изключи за една вечер и после няма пускане... Може би това е преломния момент ама няма да пробвам...
                  RIP Притежателка на горда Panda RIP
                  Bravo 1.2 16V

                  Коментар


                    #10
                    И мойто PC не е изключвано от както съм го купил (преди около година) с изключение на веднъж за добавяне на рамец, та ако ще го спирам то ще е за да го сменя с друг :D
                    brava 1.6_v16 elx

                    Коментар


                      #11
                      ju написа:
                      Моят компютър не е изключван от година... Напоследък си мислех дали няма да му стане нещо... Скоро една позната сподели, че и нейния не бил изключван повече от година и се наложило да се изключи за една вечер и после няма пускане... Може би това е преломния момент ама няма да пробвам...
                      След като не е изключван от година си представям какво става вътре в него.Радиатори,вентилатори всичко се е набило с прах и влакна от които можеш да си изплетеш един два пуловера и чифт ръкавици.Може да ви стане смешно ама си е точно така.Поне веднъж на 3-4 месеца го почиствам с прахосмукачката след като го разглобя.Лаптопа е още в гаранция ама и него редовно продухвам със сгъстен въздух плюс това и работи на ненормални условия тук в Афган.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        Че моя и пет часа не може да работи.Второ дъно ми отива.Първото е в кашона.Ужас.Плякат кондензаторите.Поне така ми казаха-видимо им няма нищо.

                        Коментар


                          #13
                          Оня ден го чистих мойто пц, некакъв ужас беше, всичко беше потънало в пух и прах

                          Коментар


                            #14
                            бре не знам и да му е спирал и да не му е супер малко трафик има за тия 21 дена.....аз за 5 дена 70гб качени 28свалени....а харда ми е 80 иначе все намеря с какво да го забия и да си му изкарам 1 рестарт
                            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                            Коментар


                              #15
                              ju написа:
                              Моят компютър не е изключван от година... Напоследък си мислех дали няма да му стане нещо... Скоро една позната сподели, че и нейния не бил изключван повече от година и се наложило да се изключи за една вечер и после няма пускане... Може би това е преломния момент ама няма да пробвам...
                              За една година сменям почти всичко в компа по два пъти с изключение на хард дискове записвачки захранване. Тия от геймърската индустрия са решили да ни разоряват.

                              Коментар

                              Working...
                              X