Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой си е размазал Барчетата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой си е размазал Барчетата?

    http://peugeotclub.info/forum/viewto...5Текста:
    Sv.S написа:
    Мия си днес колата на автомивката на Петрол на Симеоновско шосе и пия кафе на бензиностанцията и изведнъж бамммммммм ... едно такси дава мигач да завива наляво към бензиностанцията и отзад един Фиат Барчета , ама поне със 100 км.ч. и въобще не гледа какво става отпред .Когато зацепи беше на 15-20 метра от таксито и наби спирачки , ама къснооо !!!! Като шибна бакшиша отзад и вдясно , таксито направо прелетя през пътя , през знака на входа на бензиностанцията и спря в табелата Петрол. И двете коли смлени , текат води и масла абе ужас!!! Добре ,че на хората им нямаше нищо освен уплах. Според мен и двамата бяха виновни таксито ,че пресича двойна непрекъсната линия макар, че няма друг начин да завие към Петрол , а Фиата първо ,че кара бързо и второ не гледа къде кара. И двамата имаха късмет , че сфетофара светеше червено за тези от Симеоново и нямаше коли в насрещното , иначе не ми се мисли какъв мармалад щеше да стане.
    no pain no pain

    #2
    Re: Кой си е размазал Барчетата?

    AlBundy написа:
    http://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?t=17305Текста:
    Sv.S написа:
    Мия си днес колата на автомивката на Петрол на Симеоновско шосе и пия кафе на бензиностанцията и изведнъж бамммммммм ... едно такси дава мигач да завива наляво към бензиностанцията и отзад един Фиат Барчета , ама поне със 100 км.ч. и въобще не гледа какво става отпред .Когато зацепи беше на 15-20 метра от таксито и наби спирачки , ама къснооо !!!! Като шибна бакшиша отзад и вдясно , таксито направо прелетя през пътя , през знака на входа на бензиностанцията и спря в табелата Петрол. И двете коли смлени , текат води и масла абе ужас!!! Добре ,че на хората им нямаше нищо освен уплах. Според мен и двамата бяха виновни таксито ,че пресича двойна непрекъсната линия макар, че няма друг начин да завие към Петрол , а Фиата първо ,че кара бързо и второ не гледа къде кара. И двамата имаха късмет , че сфетофара светеше червено за тези от Симеоново и нямаше коли в насрещното , иначе не ми се мисли какъв мармалад щеше да стане.
    Лошо, лошо...За бакшиша не знам, обаче барчетата почти сигурно е тоталка... Жалко за красивата машинка.А Nino споменаваше за обратна зависимост между скороста и зимния сезон
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      Re: Кой си е размазал Барчетата?

      Esper написа:
      А Nino споменаваше за обратна зависимост между скороста и зимния сезон
      Идиотите никога не свършват...за съжаление!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        аз бях очевидец. не точно де - обърнах се при звука на спирачките и последвалия удар. единствено мога да кажа, че хората бяха добре - не видях самия удар, а видях само как колите се въртят по асфалта и как тахито удари табелата.там много често стават катастрофи - почти никoй не спазва двойно-непресечената линия, а да не говорим , че много често карат и в насрещното - абе бугарска работа (там ми е офиса)
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          Който и да е жалко за машинката наистина.Ако беше съфорумец досега да беше се похвалил.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Така и така говорим за Баркета (Барчета) , да попитам пътуващите в чужбина за коли, наистина ли в Италия са по 1000-1500 евро 96-98г. ? Тук с едни колеги се надлъгваме по цял ден и те ми твърдят че са много евтини, а аз искам да купя такава на жената.
            Alfa Romeo 166 2,4 JTD
            Porsche 944 S2
            http://www.valmcrae.snimka.bg/
            http://vbox7.com/user:val_mcrae
            http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

            Коментар


              #7
              В autoscout24.de са толкова някъде..незнам дали това е реална цена. Възможно е това, при положение, че сумати и комшии си дойдоха от Германия с Астрички за по 500 евро и пълен багаж с гуми, хладилници, печки и тн. като разни подаръци

              Коментар


                #8
                val_mcrae написа:
                Така и така говорим за Баркета (Барчета) , да попитам пътуващите в чужбина за коли, наистина ли в Италия са по 1000-1500 евро 96-98г. ? Тук с едни колеги се надлъгваме по цял ден и те ми твърдят че са много евтини, а аз искам да купя такава на жената.
                След малко ще се постарая да ти дам инфо и за Италия ,но тук http://www.autoscout24.de/List.aspx?...t=price&zipc=D определено си започват от 2000 евро и нагоре.И в Италия от тези сайтове цените са същите http://www.autoscout24.it/List.aspx?...t=price&zipc=I
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Добре че им нема нищо на хората ама са ще трябва да се занимавам с табелата на бензиностанцията. Еййй тез невнимателни шЕфьори само работа ми отварят.....
                  Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                  Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                  Совалката средно на LPG
                  Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                  Коментар


                    #10
                    Fiat 127 написа:
                    Добре че им нема нищо на хората ама са ще трябва да се занимавам с табелата на бензиностанцията. Еййй тез невнимателни шЕфьори само работа ми отварят.....
                    Колега ти май работиш на бензиностанцията... та да използвам и да те питам нещо странично...Аз зареждам бензинец само на Петрол на Пирогов и винаги до горе - с други думи не оставям малко парички!Ама всичките ми приятели викат, че съм уникален кретен за дето зареждам на тази бензиностанция, защото незнам си къв скапан им бил бензина и всякакви подобни простотии. Ти какво ще кажеш по въпроса???Аз не, че съм фен на Петрол или на определена бензиностанция, ама просто ми е близо, живея на 5те кьошета и за тва все там се мъкна. Ако можеш дай некъв жокер Сори за оффа!
                    Bravo 1.6 16v

                    Коментар


                      #11
                      chris написа:
                      Fiat 127 написа:
                      Добре че им нема нищо на хората ама са ще трябва да се занимавам с табелата на бензиностанцията. Еййй тез невнимателни шЕфьори само работа ми отварят.....
                      Колега ти май работиш на бензиностанцията... та да използвам и да те питам нещо странично...Аз зареждам бензинец само на Петрол на Пирогов и винаги до горе - с други думи не оставям малко парички!Ама всичките ми приятели викат, че съм уникален кретен за дето зареждам на тази бензиностанция, защото незнам си къв скапан им бил бензина и всякакви подобни простотии. Ти какво ще кажеш по въпроса???Аз не, че съм фен на Петрол или на определена бензиностанция, ама просто ми е близо, живея на 5те кьошета и за тва все там се мъкна. Ако можеш дай некъв жокер Сори за оффа!
                      Не работя на бензиностанцията. Но съм работил на подобна и още се занимавам с неща свързани с бензиностанции. Бензина няма какво да те притеснява. Не е произведен в България. Изцяло е от внос, но е по-добър от този произвеждан в нефтохима. Има много начини да хванат бензинджиите в издънка и вече не се правят такива неща като едно време. Тези дето ти говорят такива работи явно не разбират. Контрола е доста строг, постоянно се правят проверки и няма начин да се направи мизерия с горивото без да се разбере. Винаги някой може да направи мизерия с горивото, но ще го хванат сигура. Няма от какво да се притесняваш зареждай спокойно. Все пак това е една от малкото бензионстанции в центъра и е много оборотна и никой няма интерес да прави мизерии.
                      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                      Совалката средно на LPG
                      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                      Коментар


                        #12
                        аз имам лоши спомени от тази бензиностанция от преди 3 години - сега може и да са се променили нещата, знам ли. Почнах само там да сипвам и се получаваше така че когато чертичката на бензина влезе в началото на червената зона (а трябва да има поне 5 литра в червената зона докато свърши бензин, че даже и повече от 5) и колата ми почва да придърпва, да се тормози, гасне и всякакви мизерии. Преди това като зареждах от друго място нямаше такива проблеми. Викам може да е съвпадение просто и да имам проблем по колата. Смених бензиностанцията и веднага спряха всякакви проблеми с червената зона т.е. когато бензина остане малко. От тогава там не стъпвам. Но е истина че пак зареждам само на Петрол, но на определени места. Също е истина че колата ми вървеше по-добре с този бензин стига да не достига червената зона - така и не разбрах защо точно така се получаваше при мене. А че тогава продаваха бензин на тази бензиностанция по друг начин - продаваха, даже на мен тогава ми предлагаха защото виждаха че съм им редовен клиент и се знаехме, но аз им отказвах и си сипвах само от колонката въпреки че този дето искаха да ми го дават щеше да ми идва по-евтин.
                        Audi 1.8S златен талон

                        Коментар

                        Working...
                        X