Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги продадох типото...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги продадох типото...

    Току що продадох типото на един комшия,нещо ми е много криво и гадно за колицата Преди няколко дни на майтап продава ли се това онова аз да 2 бона и той взе,че се върза и я взе Сега ще търсиме друга италианка
    Прикачени файлове
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Към какво си се ориентирал да вземаш?

    Коментар


      #3
      http://lancia-bg.com/forum/viewtopic_8597_0.html
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Ще трябва и дрифта да сменяш. Вече с новата кола и тоя път на Шел или Лукойл Честно казано на мен Типока по ми харесваше. Не казвам че това към което си се насочил е лошо. Просто това е моето лично мнение. Успех с покупката.
        Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
        Настояща: VW Polo 1.1i '92

        Коментар


          #5
          Alex_kk написа:
          Ще трябва и дрифта да сменяш. Вече с новата кола и тоя път на Шел или Лукойл Честно казано на мен Типока по ми харесваше. Не казвам че това към което си се насочил е лошо. Просто това е моето лично мнение. Успех с покупката.
          Дедрата е в уникално състояние много пазена кола, а и ми е за всекидневна употреба, след няколко месеца дал господ ще взема една бегачка и ще си я правя :D
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Ами успех тогава. Желая ти безаварийно трупане на километри и най-вече да внимаваш с бегачката
            Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
            Настояща: VW Polo 1.1i '92

            Коментар


              #7
              Айде и да почерпиш
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #8
                и мен твоето типо много ме радваше
                A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                e30 forever!

                Коментар


                  #9
                  айде честито и от насСега и двамата търсим нова машина, само че аз още незнам каква ще е. Спрял съм се на Фиат Купе или Алфа 146, ама да видим какво ще се получи накрая. Успех с търсенето, и споделяй какво ти се върти в главата, че аз съм в голяма дилема
                  СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                  бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                  сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                  ИТАЛФЕСТ 2007

                  Коментар


                    #10
                    От типо та на дедра :D:D:DНищо общо нямат

                    Коментар


                      #11
                      BEX---GT написа:
                      и мен твоето типо много ме радваше
                      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                      Коментар


                        #12
                        верно ли бре хах браво на теб :D
                        Mercedes E200 coupe

                        Коментар


                          #13
                          maiden написа:
                          От типо та на дедра :D:D:DНищо общо нямат
                          да ти кажа прав сикато окачване е същотоНО вози много по хубаво има повече екстри от типопо голяма е

                          Коментар


                            #14
                            Сега в квартала съседа се прибира на гюрунтия,брех чак ся забелязах какъв як звук имало това типо,кат браво петак
                            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                            Коментар


                              #15
                              pugsy написа:
                              maiden написа:
                              От типо та на дедра :D:D:DНищо общо нямат
                              да ти кажа прав сикато окачване е същотоНО вози много по хубаво има повече екстри от типопо голяма е
                              Знам, избъзиках се

                              Коментар

                              Working...
                              X