Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Код за mobile.bg

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Код за mobile.bg

    azmjuvxk до 22/10/07 и да почерпитееее
    Octavia RS
    Evo 10-служебната играчка.

    #2
    Сори пич, ама вече това сигурно е 5-6 тема за Кодове към мобайл...Хубаво мислиш за нас..Все пак мерси

    Коментар


      #3
      Да ти кажа чесно човека правилно прави че си казва кода. Но и ние е добре да излизаме след като го ползваме защото не може да го ползват други. Иначе по добре да се направи една тема кодове за МОБИЛЕ.БГ наи отгоре за да не се пускат така разбъркано. Имаче така се прави БРАВО КОЛЕГА !!!

      Коментар


        #4
        Но и ние е добре да излизаме след като го ползваме защото не може да го ползват други.
        ..така е,колко пьти сьм пробвал да вляза с някои код от форума и ..ц,не става....но с този днес пробвах и ..всичко е точно,маи улучих момента да няма никои!Благодаря на колегата за кода!
        Иначе по добре да се направи една тема кодове за МОБИЛЕ.БГ
        .. добра е идеята... :D
        FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
        FIAT MAREA1.6 16V

        Коментар


          #5
          coolboby написа:
          Сори пич, ама вече това сигурно е 5-6 тема за Кодове към мобайл...Хубаво мислиш за нас..Все пак мерси
          Колега,нещо не те разбирам.Имаш против публичното огласяване на актуалния код или.......Аз съм давал досега два кода с начална и крайна дата на валидност.След крайната дата модераторите направо да трият темата.
          Octavia RS
          Evo 10-служебната играчка.

          Коментар


            #6
            Red Storm написа:
            coolboby написа:
            Сори пич, ама вече това сигурно е 5-6 тема за Кодове към мобайл...Хубаво мислиш за нас..Все пак мерси
            Колега,нещо не те разбирам.Имаш против публичното огласяване на актуалния код или.......Аз съм давал досега два кода с начална и крайна дата на валидност.След крайната дата модераторите направо да трият темата.
            Мисълта ми беше, че има още теми за кодове към сайта във форума...Нямам нищо против публичното огласяване на кода, даже те поздравих..не чети през дума...

            Коментар


              #7
              coolboby написа:
              Red Storm написа:
              coolboby написа:
              Сори пич, ама вече това сигурно е 5-6 тема за Кодове към мобайл...Хубаво мислиш за нас..Все пак мерси
              Колега,нещо не те разбирам.Имаш против публичното огласяване на актуалния код или.......Аз съм давал досега два кода с начална и крайна дата на валидност.След крайната дата модераторите направо да трият темата.
              Мисълта ми беше, че има още теми за кодове към сайта във форума...Нямам нищо против публичното огласяване на кода, даже те поздравих..не чети през дума...
              Виноват,освен аз да почерпя.
              Octavia RS
              Evo 10-служебната играчка.

              Коментар


                #8
                Матей, недей дава кодове, ами си вземи количка най-после, за да имаш наистина повод да почерпиш.
                SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                Коментар


                  #9
                  Не съм спрял да обикалям,но все разни кошници излизат.А повода за този код беше едно Браво JTD.Перфрктен салон и външен вид и доста пушек през щеката на маслото.На моя скромен въпрос за отбив от цената (6500лв) ми отговориха ,че повече от 200лв не могат да свалят.Колата била перфектна.Смях.
                  Octavia RS
                  Evo 10-служебната играчка.

                  Коментар


                    #10
                    Мерси и от мен! Вечерта го ползвах за известно време!
                    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                    Коментар


                      #11
                      8kcbj5d8 до 06/11/07
                      Octavia RS
                      Evo 10-служебната играчка.

                      Коментар


                        #12
                        [quote="Red Storm"]Не съм спрял да обикалям,но все разни кошници излизат.А повода за този код беше едно Браво JTD.Перфрктен салон и външен вид и доста пушек през щеката на маслото.На моя скромен въпрос за отбив от цената (6500лв) ми отговориха ,че повече от 200лв не могат да свалят.Колата била перфектна.Смях.[/quoако търсиш Браво в махалата продават ГТ-май за 4500
                        Renault Laguna 1,9 dci 2002

                        Коментар


                          #13
                          Поразпитай какво е или дай номер да ти звънна.
                          Octavia RS
                          Evo 10-служебната играчка.

                          Коментар


                            #14
                            на външен вид е супер-лети джанти затъмнени стъкла.вкара го преди около 6 мес.видя ли се с него ще го разпитам и ако искаш ще ти пратя телефона му на ЛС
                            Renault Laguna 1,9 dci 2002

                            Коментар


                              #15
                              Да,поразпитай го.
                              Octavia RS
                              Evo 10-служебната играчка.

                              Коментар

                              Working...
                              X