Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Баба Темпра я няма вече

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Мерси на всички за пожеланията. Дано скоро да се похвалим с нова колица, и дано пак да е Фиат. 90 % ще е купе, само дето сега сме в търсене на идеалната, спрял съм се на доста машини, но се оказа, че трябва първо да ни одобрят за някакво заемче, понеже паричките не стигат, та не бързаме много. Може да помоля скоро някой от София да направи оглед на някое друго купенце от София, иначе може да се разходим, хем ще се видим и ще пообикаляме с някой от вас.Иначе ей го дей звяра.....след основен ремонт е, ама каква емоция е не е истина. Шофьорската врата е увиснала и не може да се отвори така че някой трябва да ми отвори първо задната щото тя затиска предната, иначе не мога да изляза , абе голяма емоция си е. Няма хидравлика, кормилото е само за културисти., да не говорим че има половин оборот празен ход/луфт, нещо скърца постоянно, а и разбрах че нафтата не била хич евтина.... тя си е направо по-скъпа от бензиня. Днес сме пеш, чувствам се супер добре пешачката, хем се разхождаме, хем е приятно, не се налага да паркираме, и постоянно да се псуваме с другите колеги, кой откъде ми идва, на къде отива.....голяма веселба е
    Прикачени файлове
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #17
      phoenix написа:
      ....... Няма хидравлика, кормилото е само за културисти., ........
      Като гледам на снимката, предна лява си е доста спаднала... напомпай я малко и ще почне по-лесно да се върти... п.п.А и май е време да помислиш да по промениш малко подписа си...
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #18
        Sandeto написа:
        phoenix написа:
        ....... Няма хидравлика, кормилото е само за културисти., ........
        Като гледам на снимката, предна лява си е доста спаднала... напомпай я малко и ще почне по-лесно да се върти... п.п.А и май е време да помислиш да по промениш малко подписа си...
        За подписа си прав, но си ме кефи засега както си е, малко носталгичен, иначе гумата си е ок, там винаги изглежда така, нещо е криво, Като я сваля на пътя си е ок. Абе Рендака си е гробница. Карал съм много коли, но тази си е за скраб, ако на някой му харесва я продавам за 700лв. става за рибарска кочинка, и двигателя е след основен ремонт
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар

        Working...
        X