Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Баба Темпра я няма вече

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Баба Темпра я няма вече

    Здравейте банда. :D Искам само да кажа, че колата я няма вече. След като доста време се чудех да я продавам или да си я държа завинаги наша, вчера един приятел ме пита дали бих я дал, и аз си викам даваш 3000 и е твоя. Ама ей така от раз и той ми вика ми хубу. При което ние с жена ми останахме доста изненадани, и цяла вечер го мислихме на сутринта му викам добре и преди малко м у дадох ключовете направихме едно кръгче да отида да взема резервната кола (Рено 11 1,6 Д) Малеееее то голяма емоция да караш това дживотно.....направо като слязох от темпрата и влязох и подкарах този ГЪЛЪБАРНИК все едно биех камшиците на конете. То направо луда работа карам аз тоз курник и гледам красивата осанка на Темпрата пред мен........чак ми стана тъжно. Ей красива кола е Темпрата, и такаНяма вече Темпра, движим се във РЕНО. Дано до неделя да си харесаме другата красасвица. Някой вече знаят...разполагаме с финанси или за Фиат Купе или за Алфа 146 така че едно от двете ще е спряно скоро пред нас. Пожелайте ми успех с намирането на новата красавица.
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    ей продаде я значи много кофти , радвай се ще вземеш по -новичкаако искаш 146 брат ми и той реши да се разделя с неговата, че стана татко и му трябва по -голяма дизелак 95 края с джанта ако имаш интерес кажи ще ти дам още инфо цццццц продаде я тази темпра значи
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      кола

      е дано е захубаво и други коли имасега с по нова ние едно време като продадохме колата ВАРШАВА комби и седя 1 месец на чуждо и после пак си е взехме обратно ама преди се чакаше за кола 10-15 години е сега не е така
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        искам инфо, разбира се. Жалко че е 95-та, но все пак прати ми малко снимки, малко инфо за мотор, екстри, колко му е да дойдем да я вземем. Сега сме като хишници.... търсим следващата машина
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #5
          1995г; 1.9 TDI , ел. съкла, ел. шибидах, 15’’ джанти , airbag, cdmp3, aлрма, Металик напълно обслужена и това ти го казвам защото найстина е така не заради обявата
          FIAT - TIPO 2.0i.е

          Коментар


            #6
            Ами.....какво да ти кажа......чакаме да видим новата

            Коментар


              #7
              Значи ордена на рацерите-темприери намалява? :D Браво на теб, цената кояти си взел според мен е повече от добра.А колкото до избора, ако слушам съцето си - скачам в купето Ако обаче се размисля - едва ли.Ето затова не обичам да мисля Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар


                #8
                Е няма как...незмам за купе няма ли да ви е малко ?То че те изкушава така си е ама и да се мисли рационално си трябва....и някоя по хубава мареа?Мен лично 146 не ми харесват мн мн 145 повече
                Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                Коментар


                  #9
                  Моите съболезнования!Толкова е гадно човек да се раздели с любимото си нещо!И да се качи на неубоздан жребец!А избора? Не се подавай!Вземи си фиат ! :P

                  Коментар


                    #10
                    Аз преди година и половина бях в подобна ситуация - колегата вика - давай Типото и аз ...!?!?!Ама не ти препоръчвам 146, седни в една такава и в Брава/Браво и ще разбереш защо. 146 е доста по стар автомобил като модел, говорим за дизайн, ергономия и т.н. Аз лично бих ти препоръчал 156, има читави в Алфафорума 1-2 по около 8000, даже едната май беше от Варна. Ако нямаш тия пари, според мен си вземи една Брава или Мареа. Щото след Темпрата купето ще ти се струва малко, а за 146 казах вече.Иначе аз лично много се блазня от идеята да кача жената на Бравата, а аз да се ментна на едно купе с големио мотор...Ама това е доста егоистично решение, купето си е егоистична кола.А с тебе на Италфеста говорихме за либрите, честно да ти кажа, нещо мен не ме грабнаха, 156 си е друга бира, новото Браво и Гранде Пунтото - също, да не говорим за 159, даже Бравата ме кефи повече, въпреки е нивото на оборудване и изпълнение е много по-ниско.
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      Успех с намирането на нов звяр! :D Стискам палци и чакам резултати.
                      Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                      www.fiat-bg.org/forum

                      Коментар


                        #12
                        Имам прител с Алфа 146-1.8 мотор туинспарк. За вервене върви много повече от 1.8 мотора на Браво.Вътре като пространство е като Бравото,но като части и подръжка Алфата е по скъпа.Ти си решаваш,но не мисля че 146-цата е грозен автомобил.

                        Коментар


                          #13
                          Еее, браво. Мисля, че си й взел добри пари. И аз обаче мисля като колегите, че една Мареа е много по - добър избор за вас, ама вие си знаете...Успех при покупката на новия автомобил.
                          M-Benz E 250 TD 150hp
                          M-Benz 200d 75 hp
                          Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                          Коментар


                            #14
                            А най-лошото от цялата ситуация е, че си я продал на комшията.Все едно жена ти да избяга при него Всеки ден ще я виждаш, ще гледаш как друг й се кефи, а ти...Както и да е... Ако търси още една, кажи му че я има. На всичко отгоре повече върви Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 А иначе - аз лично не харесвам алфите, и по-точно - интериора. От всичко, което са ти предложили - бих взел Либрата, а защо не една по-нова и читава Каппа?Пък сега ако сте намерили Купето - скачайте - знам че не е за тебе , но пък се надявам, че ще ти дават по едно кръгче на ден

                            Коментар


                              #15
                              Верно че е гадно всеки ден да я гледаш - типора колегата го паркира до мене и все му викам - ’да ми пазиш колата, ей’, ’дай си ми колата’ и т.н.. Ама той поне добре се грижи за нея - даже е по-чиста сега отколкото беше при мене, ама аз не съм прославен като голям чистник по колите
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X