Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полицай Застрелва Момче

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Полицай Застрелва Момче

    http://www.vbox7.com/play:2d63ec41 Туко що видях този клип, ако мястото му не е тук моля да бъде преместен....Наскоро един колега ми разказа как са го били ПЕТИМА полицаи на влизане на един мач без причина .... и ако можете да се досетите всичко е останало без последствия .... В каква държава живеем Защо допускаме да стават такива неща Защо си мълчим Сигурно и вие знаете много други подобни истории ....За пореден път се замислям какво правя в БГ и дали искам да живея в този абсурд...Писна ми от некадъници, пишман майстори, разбирачи за всичко, тарикати с Гоуфове и простотия ....

    #2
    Според мен не трябва да се бърза с изводите ,все още нее ясно какво точно и защо се е случило.

    Коментар


      #3
      Каквото и да се е случило,полицията е длъжна да защитава интересите на гражданите,а не да гиубива по улиците.Това не е първият случай,познат на обществото, но до момента никой не е наказан за подобно престъпление,защото е полицай.Безобразие е полицията да убива млади хора на улицата,а да пуска пресръпниците на свобода.

      Коментар


        #4
        помните ли дето 4-5 полицаи пребиха някакъв дето лепел плакати някъде около халите? и после казваха куките : "той ни нападна, рани единия колега...." представете си как човека мята раницата с плакатите и разхвърля 4-ма въоръжени полицаи...и тоя с камиона в плевен - цистерната от миналата седмица, дето му взели 60 кинта от портфейла: полицая по тв каза че шофьора на камиона го е нападнал и той се самозащитавал, та от самозащита го пребили , че и парите му взели.а оня пияния дето застреля момичето на попа преди 6-7 г.? а които ходят на мачове, знаят какви нещасници са охранителната полиция. щото ги е яд!! яд ги е че те в събота вечер са на работа!! а ти си праиш кефа!! а жените им са вкъщи и или плетат, или се *б*т с чужди мъже!! и някои се сещат че жените им не могат да плетат, и си го изкарват на хората. тва е ! ПОЛИЦЕ РУЛЕЗЗ!!м****та са си *б*л* полицаите. и като застане пред тях някой с власт (депутат, мутра, или някой) и мълчат като .. п**ки. а нас ни спират и почват "ти сега тука закъде си се разбързал с 52 км/ч?. отиваш да почерпиш ли ? я почни от нас..." или "на какъв цвят преминахте? - жълт, не успях да спра безопасно... - о-о-о значи сте карали с несъобразена скорост, кво ще правиме сега...."

        Коментар


          #5
          Iwan написа:
          Според мен не трябва да се бърза с изводите ,все още нее ясно какво точно и защо се е случило.
          Прав си! А и не всички полицаи са еднакви, има и много които наистина си варшат работата без да злоупотребяват! И ако имаш нужда ще ти помогнат. Лично аз досега не мога да се оплача, колкото пъти са ме спирали винаги са били супер разбрани и са се държали много добре
          http://vbox7.com/play:9726159a

          Коментар


            #6
            eliie написа:
            Iwan написа:
            Според мен не трябва да се бърза с изводите ,все още нее ясно какво точно и защо се е случило.
            Прав си! А и не всички полицаи са еднакви, има и много които наистина си варшат работата без да злоупотребяват! И ако имаш нужда ще ти помогнат. Лично аз досега не мога да се оплача, колкото пъти са ме спирали винаги са били супер разбрани и са се държали много добре
            Не съм бил там и не знам какво е станало, но мога да предположа! Както има неграмотни и некадърни учители и лекари и пияни професори (това последното е много интересно за наблюдение) има и корумпирани и озлобени служители на реда, никой не казва че всички са такива, но защо се оставят нещата така, защо винаги им се разминава?

            Коментар


              #7
              Неволно бил произведен истрел.Ами в Пазарджик и Симеоново за какво взимат заплати?В МВР се опитват да докарат нещата както им харесва.Не е зле освен правилата за употреба на алкохол през работно време някой шеф да разясни на подчинените си кога може де се използва служебното оръжие.Интересно свидетелят какъв ще го изкарат-сигурно има халюцинации момчето те куките въобще не са били там.Все пак живеем в България. Тук невъзможни неща няма и нищо не трябва да ви учудва.

              Коментар


                #8
                Не знам, но напоследък доста зачестиха случаите на полицейски произвол. Напомнят ми на едни по-ранни години...
                Fiat Brava 1.6
                Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
                Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

                Коментар


                  #9
                  Само едно маааалко уточнение. Полицаите никой престъпник не пускат на свобода. Едни други ги пускат. Те пък нямат избор, защото едни други пишат закони. Мисля си че даже и да приемем, че цялата система е част от ’октопода’ всъщност ченгетата са кокошкарите на системата.С други думи - смрадта иде от другаде.

                  Коментар


                    #10
                    полицайте са били друсаните може би ? и споко добре че не сме като в бразилия....там в крайните квартали те спират и си искат пари и бият ако не даваш и нищо не можеш им каза...само че накрая се издънили точно така спират гаврят се с някви младежи обаче ги пускат и както си тръгват 1 полицай вади пистолета и стреля по колата и цели 1 от вътре в главата...
                    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                    Коментар


                      #11
                      Има и човечни полицаи,но за съжаление са много малко
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #12
                        Според мен за да се държат така полицаите то те имат насреща си озлобени хора неподлежащи на контрол.Затова каквото повикало такова се и обадило.По комунистическо време сме ходили на мач и там имаше само няколко милиционери колкото да не е без хич .Нито е имало побои ,неразбории ,чупене на седалки и тем подобни.А сега какво е чудо .Като ги гледам по телевизията тия тъй наречени агитки освен бой нищо друго не ги оправя .Разсъблекли се голи до кръста ,мач не гледат, а само гледат какво да потрошат и с кого да се сбият.Е и полицаите да им стоят спокойно насреща и ония да хвърлят по тях седалки ?Намерили село без поп.Така е с тия в Мерцедеса .Кротко си стоели и хоп полицаите ги почват да ги млатят. Пък и свидетеля като му гледам физиономията ми се струва ......
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар


                          #13
                          Тук не става въпрос за няколко изядени палки бе човек.Става въпрос да стреляш по невъоръжен човек.Поне един нож да бяха подхвърлили куките за да се опитат да го изкарат самозащита.Само че момчето е простреляно не къде да е а в гърба и понеже самозащита не става някой е измислил това с неволната стрелба.Аз като най-обикновен гражданин имам право(закона ми го дава) ка крещя на 1см. от лицето на полицая и докато не го докосна той е длъжен да ми говори докато се успокоя.Ако ме блъсне пръв без причина неговите действия се тълкуват:1.Превишаване (злоупотреба) със служебни правомощия2.Престъпление против личностаа моите дйствия : законна самозащитаЦял сектор има в МВР -Престъпления против личноста .Толкова за законите -те никога не са важали за всички, а и тези работи са почти недуказуеми(кой кого пръв бутнал)А и друго:мамчетата били такива, свидетеля ми прилича на еди какъв си.Не съди за хората по външния вид.Още повече не го познаваш.Не може всички свидетели да ходят с вратовръзки. Аз ще ти кажа какъв е : Най-обикновен човек.Ако имаше психични отклонения или криминално досие куките нямаше да забравят да го изкарат ненадежден свидетел.Ама в случая май били намесени наркотици?И така да е кво?В България ако не знаеш има програма за намаляване броя на наркозависимите .Опитват се да ги лекуват не да ги застрелват.Пак казвам:в МВР има точна последователност как се действа при такива ситуации и оръжието е крайна мярка . Това дето го виждаш по мачовете е още едно доказателство за това как МВР "перфектно" си върши работата.

                          Коментар

                          Working...
                          X