Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Верно ли че в Дупница били най-евтини колите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И аз съм на мнение, че можеш да си вземеш кола от всякъде - просто очите и ушите на 6 и стискаш палци. Такова животно като читав джамбазин няма!Моята я взех от горубляне, а продавачите бяха дупничани с дупнишка фирма. Безкрайно доволен съм си от колицата!
    Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

    Коментар


      #17
      AlBundy написа:
      Който си вкара сам от чужбина по-хубава и по-евтина кола, да ми се обади Особено от Италия.
      Ми да ти се обадя тогава, моята ми я докара приятел от Германия, след близо 2 седмици въртене по обяви. Всички екстри+кожа, телефон и GPS приемник, произведена м10.1999-та. 6000 лв кацна тук на собствен ход с включени режийни и гориво(като пистовия ремък го смениха там- 160 евро с труда). За 6 месеца от както я имам вече навъртях близо 6000 км. без особени забележки.
      Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

      Коментар


        #18
        Ама приятел от Германия не е като да отидеш сам. Едно приятелче ходи преди месец сам и се върна без кола.
        Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

        Коментар


          #19
          Чувал съм че много от горублянските коли са купувани от Дупница и просто се препродават.
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #20
            sachma написа:
            Чувал съм че много от горублянските коли са купувани от Дупница и просто се препродават.
            Мого си прав колега, доста от продавачите на коли в горубляне купуват автомобилите от Дупница(имам приятел които внася автомобили и тои работи само с такива купувачи, които купуват напрово от воза и после по горубляне авто къщи по София, Благоевград и така нататък), същто така дупничани които не успяват да си направят авто къщи в Дупница, си продават автомобилите на горубляне !!! Не е важно от къде ще вземеш колата, а е важно какъв касмет ще имаш !!!! :D :D
            Fiat Bravo 1,6 16v, JR Sport Filter

            Коментар


              #21
              kkp написа:
              Ама приятел от Германия не е като да отидеш сам. Едно приятелче ходи преди месец сам и се върна без кола.
              Отиваш сам, а колата предварително е избрана, просто човека обикаляше по обяви и ми звънеше да ме осведомява какво е намерил, докато не се спрях на тази, даде 500 евро капаро от мое име и след 4 дена аз вече сключвах договора с германеца. За автокъщи изобщо не е ставало дума, те и без това са собственост на турци и поляци- същите измамници като нашите търговци.
              Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

              Коментар


                #22
                Ама колега, това е различно от това да си докараш кола "сам". Я опитаи наистина САМ и ще си говорим пак. Само за престоя ти от една-две седмици ще дадеш толкова пари, че ще ти светне каската.
                Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                Коментар


                  #23
                  Да, това имам предвид. Освен това мафията взима обявите още преди да са публикувани. Забрави да вземеш нещо изгодно. Ако аз ти кажа на какви цени влизат колите тук, ще ти стане леко казано гадничко. Никой не може да бие "италианските" коли по цени и екстри и винаги може да си я стегнеш за по-малко пари отколкото една германска без климатик, но със сервизна книжка. Естествено визирам колите 5+ години.
                  no pain no pain

                  Коментар


                    #24
                    AlBundy написа:
                    Ако аз ти кажа на какви цени влизат колите тук, ще ти стане леко казано гадничко.
                    Що бе това трябва да се знае.На италианската фактура на Мими пишеше 1350 евро, а аз и броих 5500 лв.!
                    Alfa 159 SW 2.4 Ti
                    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                    Коментар


                      #25
                      До тук - 3500 лв
                      no pain no pain

                      Коментар


                        #26
                        Напълно съм съгласен с колегата AlBundy. Тук някъде бях описал моята сага с обикаляне на Италия в търсене на кола и прибирането ми с автобус Трябва да извадиш невероятен късмет, за да намериш от раз нещо, което ще ти допадне и като кола и като цена.
                        Fiat Marea 1.8i 16V
                        Fiat Tipo 1.4i 8V
                        Fiat Punto 1.6i 8V
                        www.italauto-bg.net/forum/

                        Коментар


                          #27
                          sachma написа:
                          Чувал съм че много от горублянските коли са купувани от Дупница и просто се препродават.
                          сега има на горубляне едно Е39 ,което миналата седмица го купиха от Дупница за 10 800 ,сега е на 16 000 класика
                          фиатче Браво 2.0

                          Коментар


                            #28
                            Re: Верно ли че в Дупница били най-евтини колите?

                            Slavi_Lancia написа:
                            Колеги от доста места чувам че там било най изгодно да се купува кола , дори на горублене били прекупувани от Дупница. Верен ли е този слух и имали от какво да се пази човек ако отиде там за кола?
                            И крадените ... даммм
                            НЕ на безразсъдното шофиране!

                            Коментар

                            Working...
                            X