Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проливен дъжд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ...а аз обожавам да карам на сняг, обаче да е гладък и не на "бабунки"...снега обира вибрациите, шума намалява.....разбира се с повишено внимание. Ненавиждам карането на дъжд, особенно като ме изпревари някой "голям" и ме поръси с вода...или пък да карам зад някой, знаете какво чудо се вдига от гумите. Но най си ми е хубаво нощем, лятото...на оптимална температура, на сносни фарове и хубава музика...кеффффф...

    Коментар


      #17
      Нощно и дъжд. Любимата ми комбинация.Аз дълго пътувам само нощно, а в дъжда полицаите не обичат да се преработват. И така се пести страшно много време.

      Коментар


        #18
        На дъжд, но на хубав път.Докато се прибирах преплувах N на брой локви с колата.Имаше поне по 4-5 загаснали коли вътре, защото все някой "майстор" минава с газ до ламарината, разплисква водата и колите, които са вътре разбира се угасват...не дай си боже д апиинат и водица и тогава вече става мазало в двигателя.П.П. Хубавото е, че този които мине бързи загасва също и след 15 метра спира...и тогава колко е*а*е му се пишеее Да си призная честно мед ми капеше на сърцето като видях пред мен как един майстор с мерцедес (който да уточня най-нагло изпревари, избута и напсува всички) угасна след като мина с поне 70 през една локва...изпуши отвсякъде, а един бабанко му навъртя шамарите както му се полагаше...а уж големи хора... на по 40-50 бяха :D
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар

        Working...
        X