Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проливен дъжд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проливен дъжд

    Малко преди да си тръгна от работа загърмя,затрщя и......дъжд!Едвам стигнах до колата.Потеглих и Бул.Драган Цанков пак в ремонт! Нарязан, че ще го асвалтират тук там.А той като река, дупките не се виждатот водата! И както винаги кола до кола!Как да не се подтисне човек?Как бихте се почуствали?

    #2
    подтиснати ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    Коментар


      #3
      Е той на софиянци все нещо ви пречи!
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Ами какво да ти кажа... късно си тръгваш от работа! :P При нас(Руски паметник) заваля в 18:30, точно излизах от колата, а гръмотевиците към 19:00 започнаха. Най- нагло се изнесохме семейно в една близка кръчма и изобщо не се чувствам подтиснат Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
        Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

        Коментар


          #5
          На Пунтото чистачките на макс и пак не виждах нито пътя, нито маркировката на Цариградско. Много подтискащо. Беше ме страх да дигна повече от 50.
          FIAT Nuova Punto 1.2 8V
          FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
          ...and justice for all

          Коментар


            #6
            толкова депресиращо ми подейства този дъжд на чувствителната душа Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Бях и по нарязания Драган Цанков и малко по рано и на Руски паметник, и по Цариградско...по гадно в колата си не се бях чуствал никога...Що локви изгазих...Извадих си и поука, в проливен дъжд, никога ама никога в най-дясната лента...По Ситняково от ТВ кула надолу към Подуене, как не се удавих не знам...

              Коментар


                #8
                ’кво толкова е станло - малко дъжд паднало. То в София и без дъжд си е подтискащо.
                Fiat Brava 1.2 SX '99 (182B2.000)
                http://fiat.comnet.bg/

                Коментар


                  #9
                  bellew написа:
                  ...То в София и без дъжд си е подтискащо.
                  Е-е-е не е вярно Мен дъжда не ме подтиска. Обичам да си карам в дъжда, но ако няма много трафик.

                  Коментар


                    #10
                    Мда, днес в Бургас си беше супер времето... до 17ч...Май навреме сутринта сложих зимните мишелинки и екипирах брадвата с нови чистачки Champion. А следобед разглобих и смазах моторчето на задната чистачка... кеф от свършената работа
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      #11
                      Аз обожавам да карам в дъжд и сняг. Не знам защо - усещането и по-друго. Особенно ако асфалта се е измил и блести.

                      Коментар


                        #12
                        ...айдееее, вадете палтата и грайферите.... В събота се очаква на места да превали слаб дъжд, а в неделя температурите да паднат до 0-5 градусаСн.: БГНЕСВадете зимните дрехи - студ до 0°C през уикенда13 октомври 2007 / News.dir.bgДнес се очаква захлаждане на времето в страната. В неделя на места температурите ще паднат до 0 градуса, на места ще прехвърчат снежинки, съобщиха от Националия институт по метрология и хидрология.С умерен и силен вятър в страната ще нахлуе отначало хладен, а в неделя - сравнително студен въздух. В събота се очаква на места да превали слаб дъжд, а в неделя температурите ще се понижат чувствително. Минималните ще паднат до 0-5 градуса. На места в Северна България и по високите полета термометрите ще показват до минус 2 градуса и там ще се образува слана. Максималните температури ще бъдат между 10 и 15 градуса. Привечер се очаква да прехвърча сняг над Западна България - във Видин, Монтана, Враца, София и на юг от Кюстендил. Снежинки ще прелитат и над Добруджа. В понеделник вятърът ще започне да отслабва, но ще е студено с минимални температури между минус 2 и 3 градуса и на много места в страната ще се образуват първите есенни слани. Максималните температури ще са между 12 и 17 градуса. Синоптиците прогнозират от вторник да започне затопляне. Денят ще е слънчев, но сутрита ще е мразовита с минимални температури 0 и 5 градуса, на места до минус 2 градуса. Топло ще е в сряда и четвъртък, ще грее меко есенно слънце. леко ще се повишат температурите до максимални между 19 и 24 градуса. В края на идната седмица обаче отново ще застудее. Облачността ще увеличи още в петък.

                        Коментар


                          #13
                          Stilo написа:
                          Аз обожавам да карам в дъжд и сняг. Не знам защо - усещането и по-друго. Особенно ако асфалта се е измил и блести.
                          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                          Коментар


                            #14
                            На мен също ми е кеф да карам в дъжд, за снега малко се притеснявам. Най-много мразя мъгли, просто ме заболява главата да се взирам. В София обаче съм забелязал, че като падне малко дъжд/сняг и процента на ПТП се увеличава многократно - просто не могат да карат в дъжд/сняг хората и това е.
                            Fiat Brava 1.2 SX '99 (182B2.000)
                            http://fiat.comnet.bg/

                            Коментар


                              #15
                              Аз пък много се радвах на дъжда. Докато си циклих в задръстването - огромно, си разглеждам колицата повече и се радвам още повече. Като на борд компютъра се увеличаваше разхода от както съм тръгнал и удари цифрата от точно 16/100 в края на пътуването, ама и това не успя да ми засенчи хубавото пътуване с автомобилчето
                              A20DTH ЖТД ама не баш
                              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                              Коментар

                              Working...
                              X