Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов бакалавър във форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Бакалавърската ми е Маркетинг, това исках и Магистратура. Приеха ме във Великотърновския университет.

    Коментар


      #17
      Поздравления! Важното е да учиш каквото искаш!Хайде и аз да се похваля, използвайки темата на колежката Yellow_Flash_Colorz_PDT_14, но да не отварям нова, че напоследък много теми за завършили студенти се появиха Умни сме си ние фиатаджиите Та от вторник, след успешно взет държавен изпит станах бакалавър по финанси!!! Сега е ред на магистратурата!
      RIP Притежателка на горда Panda RIP
      Bravo 1.2 16V

      Коментар


        #18
        Честито и от мен!
        Следвай мечтите си))

        Коментар


          #19
          ju написа:
          Поздравления! Важното е да учиш каквото искаш!Хайде и аз да се похваля, използвайки темата на колежката Yellow_Flash_Colorz_PDT_14, но да не отварям нова, че напоследък много теми за завършили студенти се появиха Умни сме си ние фиатаджиите Та от вторник, след успешно взет държавен изпит станах бакалавър по финанси!!! Сега е ред на магистратурата!
          Е браво и на тебе.

          Коментар


            #20
            Честито колежке :D Колежка защото помня ,че и ти си завършила едно жълто ..... Надявам се след някоя годинка и мен да приемат :D Хубава специалност
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар


              #21
              Е и от мен да си жива и здрава.Само успехи ти пожелавам!И безаварийни километри!

              Коментар


                #22
                RoMeO_156_GTA написа:
                ...,че и ти си завършила едно жълто ..... ...

                Коментар

                Working...
                X