Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До колегите от Добрич?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    До колегите от Добрич?!

    Колеги помагайте!В понеделник трябва да ходя до Добрич, а никога не съм ходил там! Ще мина по път 27 (Шумен-Нови Пазар-Добрич)!В Добрич трябва да стигна до ЖК Добротица 12 (там се намира Колежът към ШУ "Епископ К. Преславаски")!Прегледах он-лайн картите на града, но не можах да го намеря това нещо!Ще Ви бъда благодарен ако ме упътите по кои улици да мина от входа на града, та чак то ЖК-то!Мисля после да оставя колата там! Ще имам няколко свободни часа и искам да отида до Дом-паметника на "Й. Йовков" и до Художествената галерия, да си взема печат от 100-те обекта! Ако може постнете някава карта за да се ориентирам.Благодаря!
    Прикачени файлове
    Space Star 1.9 DID

    #2

    Коментар


      #3
      скоро минавах по селския път не е чак толкова зле, а кото се сравни с перфектната магистрала хич не е зле. по магистралата са 40 км повече. ама е вярно, че трябва да минеш целия град и абсурд да ти обясня как да стигнеш до другия край на града. от варна като влезеш на първото не на първата отбивка вдясно, а втората си вляво и караш все направо и стигаш дотам. малко след табелата добрич има една отбивка, нея я пропускаш и завиваш на следващата. мисля на завоя имаше автокъща или голям платен паркинг, нещо такова. галерията е на пешеходната зона, а дома паметник и той е на центъра.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        deadairplane написа:
        Мини през Варна ако не искаш да правиш окачване. Като влезеш в Добрич най-първия квартал се казва Добротица намира се в дясно от Варненския път. Когато стигнеш първите блокове завии на дясно и пробваи да се ориентираш каде е горе долу средата на квартала, там е. Винаги можеш да питаш някой в квартала как да стигнеш до там. Стига се много барзо от Варненския път и не можеш да се загубиш а през другия трябва да минеш целия град и пътя не струва. Ееееееееееех хубви години бяха на квартира там с 5 студентки
        ти студент или ученик там?
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Само да вметна, че срещу дом паметника се намира градският парк, където също е хубаво за разходка ( ако времето позволява ), а също така и има няколко прилични заведения за хапване в самото му начало (SOHO и още едно на което не знам името, но те така или иначе са долепени едно за друго).А относно маршрута не се занимавай да минаваш през Нови Пазар, карай до Варна и от там към Добрич, много по-добър избор е особено за пръв път.Pakumba ти кой, си може да се знаем и аз съм от Добрич?
          Lancia Y, 1.2, 60

          Коментар


            #6
            Значи виждам, че там има детска градина и ОУ Хан Аспарух! Някъде там ли е?А дали разстоянието от ЖК-то до центъра е много, т.е. става ли да го мина пеша?
            Прикачени файлове
            Space Star 1.9 DID

            Коментар


              #7
              Roko написа:
              Значи виждам, че там има детска градина и ОУ Хан Аспарух! Някъде там ли е?А дали разстоянието от ЖК-то до центъра е много, т.е. става ли да го мина пеша?
              Точно където е ОУ-то се намира и филиала на университета.Относно центъра, не е далеч, но ще ходиш 15мин., по-лесно и бързо ще е с кола. Ще намириш къде да я спреш със сигурност. В Добрич няма паяци.
              Lancia Y, 1.2, 60

              Коментар


                #8
                бе 15 няма да е, въпреки че никоаг не съм го минавал пешпиша ти на лс 3п
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  Послушаи колегите и си мини през Варна,селския път е много приятен ако имаш време за разходка но ще влезеш от единия край на града а мястото до което искаш да стигнеш е почти на другия. Ако минеш през селския път когато стигнеш до кръговото в началото на града завиваш на дясно и тръгваш по околовръстния път който ,минаваш по един голееем байр :D първо надоло после нагоре и стигаш до пътя за Варна след това завиваш на ляво караш надоло към центъра на града и завиваш в втората пресечка в дясно караш направо и първата в ляво.Стига се бързо не се плаши
                  FIAT Uno turbo i.e.
                  С бензин в кръвта!

                  Коментар


                    #10
                    ОК! Вече е решено, ще се минава през Аксаково!Благодаря на колегите за инфото!Ако някой се сети нещо допълнително, нека пише!
                    Space Star 1.9 DID

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        deadairplane написа:
                        pakumba написа:
                        бе 15 няма да е, въпреки че никоаг не съм го минавал пешпиша ти на лс 3п
                        Ако бързаш и за 7 минути можеш да го вземеш.
                        pakumba написа:
                        ти студент или ученик там?
                        Нито едното нито другото http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=17803 И ника ми е некакав странен сещай се.
                        ясно
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          Ами колеги прибрах се благополучно. Оправих се с малко питане!Благодаря Ви отново.Пътят след Асаково (посока Добрич) беше лош, но по-нататък е добър!Иначе града ми се стори чист (в сравнение с Шумен).Абе много банки имате на центъра, спрях да ги броя на 10-тата. Успях да посетя и художествената галерия, както и Дом-паметника на "Й. Йовков", но не стигнах до етнографския комплекс (просто останах без крака, а не можеше да се сяда по пейките защото бяха мокри).
                          Space Star 1.9 DID

                          Коментар


                            #14
                            Трябвало да броиш колко бензиностанции има, да видиш за какво става въпрос.
                            Lancia Y, 1.2, 60

                            Коментар


                              #15
                              само да не объркаш бройката с тези на кафенетата. ама аз от бензиностанциите съм много доволен
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар

                              Working...
                              X