Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за избор на кола!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за избор на кола!

    Колеги моля ви помагайте....!Спрял съм се на 3 модела! Не мога да реша коя да е моята "любима"!1-вия модел е Фиат Купе (всички знаете какво представлява и колко пленителен дизайн има)2-я модел е Алфа Ромео ГТВ 3-я модел е Хюндай Купе Дайте мнения! Разчитам на вас защото имам наблюдения, че на повечето вкуса за коли е много добър!
    Lancia Lybra 2,4JTD '03
    Фиат Браво 1.9TD75 '97
    Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
    Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

    #2
    Hyundai ... от известно време и мен ме блазни. Гледам и Стилото, а зъщо не пък едно ново Браво , но ще видим.От 3-те бих взел Хюндай-а! Падам си по-красиви коли, а определено от 3-те Хюндай-а е по-хубав

    Коментар


      #3
      Ако имах твоя бюджет бих заложил на Алфата.

      Коментар


        #4
        За мен Фиата е без конкуренция, особено в 20V T модификацията, а относно Хуйдая, работя в сервиз на Хюндай и Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
        cinq 16V, Delta 1 2.0

        Коментар


          #5
          Фиат-а ще е 2.0 16V! немога да си позволя друг двигател! А иначе много ме кефят и 3-те....и направо умирам вече.....нз какво да зема! алфата ме кефи много! хюндая ме впечатлява с дизайн, а фиат-а ми е страст....!
          Lancia Lybra 2,4JTD '03
          Фиат Браво 1.9TD75 '97
          Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
          Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

          Коментар


            #6
            За мен - Fiat-а е най-красив.Alfa-та е най-стабилна.Hyundai е най-тривиален, здрав на двигател и слаб на ламарините.На колата няма ли обособен някъде ръб става "като всички останали".

            Коментар


              #7
              Нека да сравним и интериора! Аз лично обичам вътре да ми е комфортно!Лично на мен най-ми допада интрериора на Хюндая и този на Фиат-ката!
              Прикачени файлове
              Space Star 1.9 DID

              Коментар


                #8
                Абе Вие откачихте ли??? Хюндая красив... Просто един от многото...
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  За Хюндай нищо хубаво не съм чул до сега, а съм бил свидетел как от уж лек удар в предния калник се появява проблем в затварянето на багажника, ебаси(с извинение) шасито и тенекийте... Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Кефи ме фиата, ама точно този модел на алфа е просто страхотен, залагам на него
                  Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

                  Коментар


                    #10
                    Да е италиянско тва е...после гледаш да е по нагласено или ти ако имаш пари да го пипнеш тук там виж на колегата me to u май неговото беше червено с добри джанти и беше слагал на бронята добавки и прагове беше прекрасно.Хюндая освен ако имаш пари да го направиш като в бързи и яростни 3-ката другак да е красиво незнам...и как са му двигателите незнам.
                    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                    Коментар


                      #11
                      Вътре Фиата изглежда най-широк. Някак си ненатоварващо ще се чувствам в него. Един колега има Ланча Делта и там също като се качиш таблото е такова, че ти се струва толкова просторно и спокойно.
                      Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
                      Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

                      Коментар


                        #12
                        Алфа Ромео-то според мен е най -сполучливо.
                        BRAVA 1,4 12V
                        Nissan Navara

                        Коментар


                          #13
                          абе ние с тебе пак ще си говорим, ама все пак да се оттчета и аз. Вземни под внимание и нещо др. а имено цената на потдръжката след това , колата да я вземеш е най- лесната работа. На мен личнонай-ми харесва купето (ама ти знаеш че съм малко пристрастен ). Моя съвет е вземи кола която да е понаправена да си има поне джанта, че после още разходи за разни глупости.Сега се сещам и нещо др. само от снимка кола не се избира, дай да отидем да намерим и алфа и купе и хюндай да се качиш вътре да го видиш какво е да покараш малко, така ще добиеш реална представа за нещата според мен.
                          FIAT - TIPO 2.0i.е

                          Коментар


                            #14
                            Аз гласувам за ФИАТА много стил отвънка много стил отвътре ИНТЕРИОР И ЕКСТЕРИОР отличен 6 за и с двете ръце винаги като видя ФИАТ КУПЕ го гледам със захлас
                            Fiat Punto 1.1 Petrol year 95

                            Коментар


                              #15
                              Алфата е с по-скъпа поддръжка, така знам, иначе на мен най- ми допада на външен вид...Фиятчето го искам, НО червено....За хйндайчето, впечатления не мога да изкажа... такситата са железни, мнооооого здрави, но за купето нямам идея...пп Търси колата, а не модела!!! може да не намириш хубаво купе примерно, а яка алфа....
                              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                              e30 forever!

                              Коментар

                              Working...
                              X