Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автосалон Бургас 2007!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автосалон Бургас 2007!

    След като не можах да отида на салоните в София и Варна, бяхме запланували да отидем на този в Бургас!Ровейки се днес да разбера кога евентуално ще се проведе, вижте на какво попаднах: http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=370625"Първият експериментален автосалон в Бургас, който се проведе миналата година, засега ще остане и последен. Причината е липса на подходящо място за организирането му и неотзивчивостта на кмета на града."Как може да няма място за организирането му? Много ме хвана яд!
    Space Star 1.9 DID

    #2
    Миналата година беше пред БСУ, не мога да кажа че беше нещо впечаляващо. Всички представители си бяха изпранили салоните и наредили колите на едно (малко) място.
    Fiat Brava 1.2 SX '99 (182B2.000)
    http://fiat.comnet.bg/

    Коментар


      #3
      Аз минах покрай ферарито, но не го снимах - казах си "и какво толкова, ферари ..." не мога да разбера - вярно, красиво, рядко, но в Бургас вече се движи едно черно (никога не успявам да му видя модела, защото чувам само как един пистов мотор минава и в последния момент виждам, че е ферарито

      Коментар


        #4
        В Бургас няма едно нормално кино (мисля само Тракия остана единственото кино в града), няма боулинг, няма картинг писта, няма аквапарк, сещам се само за едно място различно от дупка където може да се играе билярд, и има само една читава спортна зала, големи търговски центрове също няма, изключвам онази смешка на пъпа на града, която беше 10на години платен паркинг....... (да ме поправят колегите ако греша). Сигурно мога да се сетя за още много неща, които няма...Най-хубавото ни кино стана мутренска дискотека... макар че това е стара работа...Дано хората с пари се усетят и наистина града ни да стане привлекателен, някой ден...

        Коментар


          #5
          Sashe написа:
          В Бургас няма едно нормално кино (мисля само Тракия остана единственото кино в града), няма боулинг, няма картинг писта, няма аквапарк, сещам се само за едно място различно от дупка където може да се играе билярд и боулинг, и има само една читава спортна зала, големи търговски центрове също няма, изключвам онази смешка на пъпа на града, която беше 10на години платен паркинг....... (да ме поправят колегите ако греша). Сигурно мога да се сетя за още много неща, които няма...Най-хубавото ни кино стана мутренска дискотека... макр че това е стара работа...Дано хората с пари се усетят и наистина града да стане привлекателен, някои ден...
          Картинг писта има ... може да не е хубава, но има ... билярд хубав има на 3 места, където и ходя да играя (6лв на час) ... Боулинг пък къде видя ??? :O

          Коментар


            #6
            Ами друго имах предвид... няма значение...Значи съм си подценил града с 2 места за играене на билярд...

            Коментар

            Working...
            X