Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ново попълнение в редиците :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ново попълнение в редиците :)

    Привет на всички. От 2 седмици съм горд собственик на мечтаната от мен марка Fiat, в частност Punto 2001-ва година 1,8 16 V HGT. Докара ми я познат от Италия има забележки но коя ли няма (освен в магазина). Най накрая ми остана малко свободно време да снимам колата ето и обещаните преди време снимки.
    Прикачени файлове
    Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

    #2
    ето още малко снимки
    Прикачени файлове
    Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

    Коментар


      #3
      ЕЕееееее,красавица!Безаварийно возене!Ама не ми харесва простора с дрехите-загрозява снимката! :P

      Коментар


        #4
        Е аз бих казал красавец.Честито и много да те радва.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Твойта ми харесва повече от мойта кошница
          >>> PUNTO POWER - HGT<<<

          Коментар


            #6
            Страхотна е колата!Да си я караш жив и здрав!!!
            НЕ на безразсъдното шофиране!

            Коментар


              #7
              ...

              Коментар


                #8
                Браво, надявам се един ден и моята обувка да прилича на твоята В комплекса имаме 2 такива и ги различавам само по това, че едното е със спойлер, а другото без Нищо, че едното е спортинг, а другото HGT... голяма работа... а джантите вече не си ги спомням

                Коментар


                  #9
                  Страшна кола.... невероятна красавица.... много безаварийни километри!

                  Коментар


                    #10
                    Черния цвят допринася за красотата доста Много хубави джанти си и сложил Да си я караш дълго време без ядове.
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      #11
                      Просто супер! Няма за какво човек да каже, че не си е на мястото! Аз обаче много се заинтригувах от джантите! Според мен си си ги купил от БГ и ако не се лъжа от една Пловдивска фирма. Поправи ме ако греша. Ако съм прав, може ли да споделиш, размера им, 4х98 ли са и най-вече цената и доволен ли си като цяло. Защото аз твърдо реших да си купя нови джанти и твойте много ми харесват как стоят! Успех с новата колица и само безавариини километри с нея!
                      KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                      Land Rover Discovery 2.5TD '94
                      EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                      EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                      EX: Fiat Regata 1.7D '84

                      Коментар


                        #12
                        Благодаря ви много за коментарите
                        Scorpion_BV написа:
                        Просто супер! Няма за какво човек да каже, че не си е на мястото! Аз обаче много се заинтригувах от джантите! Според мен си си ги купил от БГ и ако не се лъжа от една Пловдивска фирма. Поправи ме ако греша. Ако съм прав, може ли да споделиш, размера им, 4х98 ли са и най-вече цената и доволен ли си като цяло. Защото аз твърдо реших да си купя нови джанти и твойте много ми харесват как стоят! Успех с новата колица и само безавариини километри с нея!
                        съжалявам но немога да ти дам никаква информация за джантите тъй като колата пристигна с тях. П.С .... Дали ще се намери едно стикерче на форума и за мен
                        Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

                        Коментар


                          #13
                          Чудесна количка и страхотни джанти. Евала!Без допълнителна българска цигания в стил Голф, с фабричната си линия колата е перфектна.

                          Коментар


                            #14
                            Честито!!!Много е красива. Ако и направиш добра снимка имаш глас от мен за календара. :D
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              #15
                              Страхотна е. Много красива. Честито, много безаварийни километри и... да не я накичиш с разни неони... Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                              M-Benz E 250 TD 150hp
                              M-Benz 200d 75 hp
                              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                              Коментар

                              Working...
                              X