Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с джойстика на SE k700i?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с джойстика на SE k700i?

    От скоро време забелязвам затруднено управление с джойстика!Веднъж работят перфектно, веднъж само наляво и дясно примерно, абе всеки ден различно Питах за какво става дума казват ,че е от джойстика и ако го сменят ще се оправи!Дали обаче е само джойстик който струва 35 лв, или се сменя и няква платка която струва доста!Айде собствениците на SE с джойстик да кажат случвало ли им се и как решиха проблема или да си сменям ГСМ-а направо!
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    #2
    Може да минеш само с почистване - към 5лв е май. Един колега се занимава в един сервиз му бяха казали, че е за смяна джойстика, а в друг само го почистиха. Задължително провери поне на две места

    Коментар


      #3
      Батенце кво да ти кажа тва си е голям проблем със SE.Особено често се реща при К серията.Както ти каза колегата може и да се разминеш само със почистване но рано или късно този дефект ще се появи пак такаче по добре сменяи телефона
      кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

      Коментар


        #4
        И аз така си го обеснявах, че нещо е зацапаное ама майсторите викат за смяна!Незнам на къв принцип бачка но има дни в които няма проблеми и после като почне да ги редува....маке му и трънЩе питам още някъде, а между другото сам да не се опитвам да го отварям или може да се пробвам и бърз да смення марката и тела!? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
        now. BMW E39 523i '98 170hp
        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

        Коментар


          #5
          аз моя го отворих, продухах го просто с уста (въпреки, че не би трябвало да се оправи така) и се оправи ... всеки път когато тръгне да спира да работи правя така ... Между другото по някой път като го изтървеш се оправя ...

          Коментар


            #6
            в краен случай 15-тина лева е един нов със смяната
            Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

            Коментар


              #7
              Принципно с времето всеки един телефон с джойстик може да направи проблем...но когато телефона е над година и отива да е на 2 аз лично съветвам да се смени телефона.... а иначе ако решиш да сменяш джойстика те съветвам да не го правиш!!!Частите в БГ НЕ са оригинални и е един фалшив джойстик ще имаш повече проблеми от колкото с един полу работещ оригинален такъв
              НЕ на безразсъдното шофиране!

              Коментар


                #8
                Ми да взема да го изтърва неволно :D Я колегата kiler_4o да кажи техниката на разглабяне, че много не ми се оставя тела на ремонт при тея хубавци!Зора е с предния панел и задната част, остава панелчето на камерата!Те как се махат?
                now. BMW E39 523i '98 170hp
                ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                Коментар


                  #9
                  dimmX написа:
                  Ми да взема да го изтърва неволно :D Я колегата kiler_4o да кажи техниката на разглабяне, че много не ми се оставя тела на ремонт при тея хубавци!Зора е с предния панел и задната част, остава панелчето на камерата!Те как се махат?
                  при първия удобен случай ще направя снимки как става ...

                  Коментар


                    #10
                    Добре ще чакам
                    now. BMW E39 523i '98 170hp
                    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                    Коментар


                      #11
                      Много ми е чудно как колегите са си почистили джойстика, след като той е капсулован и не се разглобява Дай 15 лв. да ти го сменят в някой сервиз и си свиркай. До като се пре#бе пак, телефона ще е морално остарял и няма да има нужда от повторна смяна Вярно, че това е проблем на СЕ, но пък приказки от сорта на "смени си телефона" ми се струват меко казано несериозни.
                      Alfa 159 SW 2.4 Ti
                      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                      Коментар


                        #12
                        gamma написа:
                        Много ми е чудно как колегите са си почистили джойстика, след като той е капсулован и не се разглобява ...
                        Маха се предния панел и си продухва около джойстика със спрей с дълъг, тънък накрайник с въздух под налягане + нещо друго(не можа да ми каже какво точно колегата, ако въобще има друго)

                        Коментар


                          #13
                          Днес се замислих,че ако взема да барам ще го съсипя телефончетоа си ме радва!Нека kiler_4o постне снимки, пък аз ще преценя дали ще го оправя или разрушаако не на майстор, но само в мое присъствие да бара иначе им нямам вяра(Така ремонтираха на майка ми телефона в един сервиз, че ми идеше да ги избия Yellow_Flash_Colorz_PDT_21
                          now. BMW E39 523i '98 170hp
                          ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                          ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                          Коментар


                            #14
                            Uncle google says - http://www.my-sonyericsson.pl/index....demontaz&nid=3

                            Коментар


                              #15
                              vital написа:
                              Еха тва ако успея да го разглобя без да счупя нещо, а после го събера без да остане нещо излишно ще се ритна в ...
                              now. BMW E39 523i '98 170hp
                              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                              Коментар

                              Working...
                              X