Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно филм

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно филм

    Кое е селото от филма който гледах вчера по ТВ България и къде се намира?http://programata.bnt.bg/layout/set/...ew/full/170025
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Намерих нещо http://www.segabg.com/online/article...001802Къде е това до яз.Искър ли?Намерих населено място Плана ,но Торчанова махала не.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Намерих нещо http://www.segabg.com/online/article...001802Къде е това до яз.Искър ли?Намерих населено място Плана ,но Торчанова махала не.
      Аз мисля, че се сещам горе долу къде е това, там повечето села се казат "......... махала", знам за "Търмъчка махала" и други подобни. Доста често ходя в Плана планина до едно място наречено от нас "чиниите", по пътя до там са тези села, накрая на пътя се излиза на една поляна в планината, в която има огромни сателитни чинии, в една база, строго охранявана. Единственото нещо, което открих в нета за това място е че е "наземна космическа станция Плана Така, че казвай за какво ти е това село, че ми е много любопитно
      BMW E90 320D
      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

      Коментар


        #4
        Във филма споменаха за някакъв връх там и имаше кадри от интересна скална маса та затова ми е любопитно.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          blagun написа:
          Tornado написа:
          Намерих нещо http://www.segabg.com/online/article...001802Къде е това до яз.Искър ли?Намерих населено място Плана ,но Торчанова махала не.
          Аз мисля, че се сещам горе долу къде е това, там повечето села се казат "......... махала", знам за "Търмъчка махала" и други подобни. Доста често ходя в Плана планина до едно място наречено от нас "чиниите", по пътя до там са тези села, накрая на пътя се излиза на една поляна в планината, в която има огромни сателитни чинии, в една база, строго охранявана. Единственото нещо, което открих в нета за това място е че е "наземна космическа станция Плана Така, че казвай за какво ти е това село, че ми е много любопитно
          Сигурно става дума за това: http://delian.blogspot.com/2006/07/blog-post_01.html

          Коментар


            #6
            Да това е, обаче сега има по-големи чинии... Вечер е много сдухващо - чува се едно непрекъснато бучене.. Иначе като погледнеш към небето се виждат толкова много звезди.....А какво ми се е случвало там не е истина, но не ми се разказва, че е толкова невероятно, че никой няма да ми повярва...
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #7
              blagun написа:
              Да това е, обаче сега има по-големи чинии... Вечер е много сдухващо - чува се едно непрекъснато бучене.. Иначе като погледнеш към небето се виждат толкова много звезди.....А какво ми се е случвало там не е истина, но не ми се разказва, че е толкова невероятно, че никой няма да ми повярва...
              Е какви неща , че ми стана интересно

              Коментар


                #8
                blagun написа:
                Да това е, обаче сега има по-големи чинии... Вечер е много сдухващо - чува се едно непрекъснато бучене.. Иначе като погледнеш към небето се виждат толкова много звезди.....А какво ми се е случвало там не е истина, но не ми се разказва, че е толкова невероятно, че никой няма да ми повярва...
                Хайде казвай каво ти се е случило, че и на мен ми стана интересно. И ако може да кажеш как се стига до това място. Искам да го посетя.
                Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                Совалката средно на LPG
                Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                Коментар


                  #9
                  Fiat 127 написа:
                  blagun написа:
                  Да това е, обаче сега има по-големи чинии... Вечер е много сдухващо - чува се едно непрекъснато бучене.. Иначе като погледнеш към небето се виждат толкова много звезди.....А какво ми се е случвало там не е истина, но не ми се разказва, че е толкова невероятно, че никой няма да ми повярва...
                  Хайде казвай каво ти се е случило, че и на мен ми стана интересно. И ако може да кажеш как се стига до това място. Искам да го посетя.
                  Няма как да ти го обясня как се стига до това място, така е забутано, че няма да можеш да го намериш..ако искаш мога да те заведа Иначе за случката е повече от невероятна....Бяхме 4 човека, от които единият е мой приятел, живеещ в Италия и много държеше да му покажем това място..Както винаги се ходи късно през нощта, беше към 1:00ч...Стигнахме до базата и той много се впечатли от всичко, най-вече от звездите, които имаш чувството, че можеш да докоснеш..Както си гледахме небето и изведнъж се появиха едни ярки светлини, движещи се бавно и на различни посоки.. След 5 минути изчезнаха с невероятна скорост.. Обсъдихме "явлението" и решихме да си тръгваме... Най-странното нещо беше като се прибирахме по пътя в гората, от дясно сред нищото стояха прави едно момче и едно момиче еднакво облечени и като замразени..Какво ли правят там сред нищото...Как са стигнали, като нямаха кола?...Най-близките села в двете посоки са на 20км....Минахме покрай тях бавно, но като ги огледахме, забелязах колко странни са и колко "гадно" гледаха, няма такъв поглед, и колко еднакво и ярко сини им бяха очите осветени от колата... Сдухахме се всички в колата и не спряхме, а с повечко газ си тръгнахме...
                  BMW E90 320D
                  ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                  ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                  ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                  Коментар


                    #10
                    Настръхнах и ме побиха тръпки докато четях разказа ти.Никога не ми се е случвали нещо подобно,въпреки че съм бил на какви ли не забутани места,дори и в тази планина съм обикалял из горите,но точно на това място не съм бил.Ще ми се да видя нещо подобно,но не искам да ме гледат гадно и агресивно.Между другото,как мислите,има ли извънземни?Аз мисля че да.Едва ли,при наличието на толкова много звезди и планети,само на нашата планета да е възможно съществуването на живот.

                    Коментар


                      #11
                      По принцип и аз мисля, че някъде има живот, но вероятността да са същества приличащи на хора е нулева.Иначе, предполагам сте попаднали на дрогирани сектанти
                      Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                      Коментар


                        #12
                        peho написа:
                        Настръхнах и ме побиха тръпки докато четях разказа ти.Никога не ми се е случвали нещо подобно,въпреки че съм бил на какви ли не забутани места,дори и в тази планина съм обикалял из горите,но точно на това място не съм бил.Ще ми се да видя нещо подобно,но не искам да ме гледат гадно и агресивно.Между другото,как мислите,има ли извънземни?Аз мисля че да.Едва ли,при наличието на толкова много звезди и планети,само на нашата планета да е възможно съществуването на живот.
                        След онази вечер и аз не знам в какво да вярвам... По принцип вярвам в Господ, но вярвам, че има и извънземни, но май нещата не са съвместими... А може и да са..
                        BMW E90 320D
                        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                        Коментар


                          #13
                          за филма

                          тука е като приказка за инзвън земни и някакви тайни военни станций
                          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                          Коментар


                            #14
                            blagun написа:
                            Fiat 127 написа:
                            blagun написа:
                            Да това е, обаче сега има по-големи чинии... Вечер е много сдухващо - чува се едно непрекъснато бучене.. Иначе като погледнеш към небето се виждат толкова много звезди.....А какво ми се е случвало там не е истина, но не ми се разказва, че е толкова невероятно, че никой няма да ми повярва...
                            Хайде казвай каво ти се е случило, че и на мен ми стана интересно. И ако може да кажеш как се стига до това място. Искам да го посетя.
                            Няма как да ти го обясня как се стига до това място, така е забутано, че няма да можеш да го намериш..ако искаш мога да те заведа Иначе за случката е повече от невероятна....Бяхме 4 човека, от които единият е мой приятел, живеещ в Италия и много държеше да му покажем това място..Както винаги се ходи късно през нощта, беше към 1:00ч...Стигнахме до базата и той много се впечатли от всичко, най-вече от звездите, които имаш чувството, че можеш да докоснеш..Доста странно и стряскащо звучи... Но ми е интересно. Много ми се ще да отида там. Както си гледахме небето и изведнъж се появиха едни ярки светлини, движещи се бавно и на различни посоки.. След 5 минути изчезнаха с невероятна скорост.. Обсъдихме "явлението" и решихме да си тръгваме... Най-странното нещо беше като се прибирахме по пътя в гората, от дясно сред нищото стояха прави едно момче и едно момиче еднакво облечени и като замразени..Какво ли правят там сред нищото...Как са стигнали, като нямаха кола?...Най-близките села в двете посоки са на 20км....Минахме покрай тях бавно, но като ги огледахме, забелязах колко странни са и колко "гадно" гледаха, няма такъв поглед, и колко еднакво и ярко сини им бяха очите осветени от колата... Сдухахме се всички в колата и не спряхме, а с повечко газ си тръгнахме...
                            Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                            Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                            Совалката средно на LPG
                            Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                            Коментар

                            Working...
                            X