Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Арестуваха шофьор разрязал скоба с флекс

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Арестуваха шофьор разрязал скоба с флекс

    http://sofia.dir.bg/2007/09/28/news2...згневен шофьор разряза с флекс скоба, поставена от служители на общинска фирма ,,Паркинги и гаражи
    Пеш
    ----
    Ex Peugeot 206 -Служебен
    ----
    Ex Brava 1.6 16V ELX

    #2
    Правилно! Спрял бил само да си купи хляб, аман от хлебарки в тая държава.

    Коментар


      #3
      ls1 написа:
      Правилно! Спрял бил само да си купи хляб, аман от хлебарки в тая държава.
      На теб отдавна май не ти се е налагало да спирах из центъра на софию?Да обикаляш и дори платен паркинг да е драма да намериш?Недей така защото наистина няма такъв шит другаде
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        Бих се съгласил с теб ако става дума за спиране пред болница или нещо друго спешно. Но за пазарене на хляб - не. Хляб се продава навсякъде. Или искаш да ми кажеш, че пред никоя хлебарница в София няма де да се паркира?Абе какви са тез оправдания? Като ’За пръв път ме спряха и веднага ми взеха точки" и тем подобни?!

        Коментар


          #5
          ls1 написа:
          Бих се съгласил с теб ако става дума за спиране пред болница или нещо друго спешно. Но за пазарене на хляб - не. Хляб се продава навсякъде. Или искаш да ми кажеш, че пред никоя хлебарница в София няма де да се паркира?Абе какви са тез оправдания? Като ’За пръв път ме спряха и веднага ми взеха точки" и тем подобни?!
          Добре би било ако черното е винаги черно а бялото - винаги бяло.Обаче в реалността има и светло бяло, както и тъмно черно
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #6
            Може да е живеел наблизо да е пазарувал само от там да е закъснявал и да е решил при 1вата срещната да си купи...само че да паркира някъде нъцки...и ето кво е станало
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              Аз те разбирам. Но нека ти дам един пример. Аз живея във Варна. Тука в автобусите има кондукторки. Във всеки един. С времето дотолкова свикнах да имам билет, че като се кача в автобус в София и съм без билет - все едно съм гол. Да не мислиш че ми е кеф да си плащам? Но просто не мога да си представя да не го правя. Както в Румъния пешеходците са свикнали да си минават директно, защото знаят - шофьора ще спре. Мога да продължа с примерите. Това е като разликата между възпитан и невъзпитан. Може да си избършеш ръцете в покривката на масата и след това да кажеш ’ами мивката е чак в кухнята’. Е, ще си прав, чак в кухнята е, но това не значи че си постъпил правилно.

              Коментар


                #8
                ls1 написа:
                Аз те разбирам. Но нека ти дам един пример. Аз живея във Варна. Тука в автобусите има кондукторки. Във всеки един. С времето дотолкова свикнах да имам билет, че като се кача в автобус в София и съм без билет - все едно съм гол. Да не мислиш че ми е кеф да си плащам? Но просто не мога да си представя да не го правя. Както в Румъния пешеходците са свикнали да си минават директно, защото знаят - шофьора ще спре. Мога да продължа с примерите. Това е като разликата между възпитан и невъзпитан. Може да си избършеш ръцете в покривката на масата и след това да кажеш ’ами мивката е чак в кухнята’. Е, ще си прав, чак в кухнята е, но това не значи че си постъпил правилно.
                Точно с румънците ли намери да дадеш пример
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Факт е, че след някоя и друга седмица ще направят синя зона и по дворовете на хората.Щом вече и преките по Витоша и Христо Ботев са синя зона...
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    @ls1Не оправдавам човека дето си е разрязал скобата, защото незнам какво точно е станало, но... Колега ела да живееш в София и тогава ще си говорим. Тук не стои въпроса дали искаш да си платиш за спиране, а дали има къде да спреш изобщо. В центъра няма чак толкова много места на които се продава хляб. Ти ще искаш ли да караш половин - един час по задръстване за да си купиш хляб. Тук колите са повече от 1 млн.
                    FIAT Bravo JTD GT '99

                    Коментар


                      #11
                      Esper написа:
                      ls1 написа:
                      Правилно! Спрял бил само да си купи хляб, аман от хлебарки в тая държава.
                      На теб отдавна май не ти се е налагало да спирах из центъра на софию?Да обикаляш и дори платен паркинг да е драма да намериш?Недей така защото наистина няма такъв шит другаде
                      А, не разсъждавай така. Писнал ми е чепа да заобикалям такива тъпанари, изобщо не ги интересува че заради техният "хляб" се събираме на кълбо всичките за да ги заобикаляме. Има си правила, да се спазват. Явно центъра няма да е място за закупуване на хляб.
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                      Коментар


                        #12
                        От рязането на скобата та към хляба още малко и цената му ще коментираме.Така е когато свикнем дотолкова с колите си ,че да ходим с тях до тоалетна.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          Всеки си е прав и на човека му е писнало гледал е оня с ес-класата да минава по графа и си е казал е и аз ше съм така ма за кокошка няма прошка.Може и тва да им е викал на сички оня може а аз не а
                          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                          Коментар


                            #14
                            Има обаче една малка подробност.Глобите съставени от общинска полиция не са като другите да има срок до кога трябва да ги платиш.Не могат да ти се взимат и точки .Така че да пишат глоби колкото си искат.

                            Коментар

                            Working...
                            X