Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов Фиат собственик ;)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов Фиат собственик ;)

    Здравейте, ето още един Фиат фен, който най-накравя се сдоби с колицата дето търсеше сумати време.Фиатката е Marea ELX 1.6 16V 103Hp ’98. Стандартния за модела ел. пакет. Kолата ми я вкараха от Италия със задрало бутало, направено е нужното колата да лети в момента, ремонта е правен от истински маистори с нужните инструменти и нужните части (дойде си с тях в котиите) Цвета ще го видите по-долу, на мен много ми допада. Като забележки освен ДВГ-то, е че беше тръгнал лака на тавана, които също съм си оправил. За сега по ходовата част, не съм установил някакви забележки, отделно по автомобилката няма ръжда. Не съм убеден за километрите, но колата по основни признаци си е карана, има надписи на сменените консумативи на 125 000 Км, по вида на частите и давам още около 60 - 100 000 Км. като се има предвид, че и свалих километража и се оказа, че чипа не е пипан... но вера нямам за таз работа.По изпускателната система има да се прави някаква магария, че лекинко пърпори (спецовете викат от катализатора)Спирачните дискове са ми на ниво, спира добре.Диагностиката показа, че във времето е харчила масълце, но сега всичко е ток.В момента ме мъчи едно реле, за перката на радиатора и климата, щото ми гърми предпазители като за световно, ако някой има идея как се води това реле ще съм му задължен, защото така не мога да го заръчам понеже му нямам нито номер нито знам как се води ( в основата на радиатора от страната на жабката).Колата още си няма хубави гуменки, но чакам до ден два да ми се отвори парашута барабар с истински джанти.Маслото ще се смени след ~1000 Км. по понятни причини, ще се слага Selenia разбира се, вече подмених свещите и един маркуч за задните пръскалки.Еми за сега това се сещам, пожелайте ми безавариино и късмет за покупката, а пък аз при всеки удобен случай ще викам по биричка.

    #2
    Браво честито колега.Дълго да и се радваш и много безавариини км.На втората снимка много и пасва каменицата.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Добре дошъл изглежда супер много готин цвят е
      Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
      Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

      http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

      Коментар


        #4
        Честито!Лек и безавариен път
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #5
          Поздравявам те за ибора , честито и добре дошъл!!!Много безавайрини километри!
          ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

          Коментар


            #6
            Добре дощъл сред нас колега! Колицата е страшна, цветът много ме радва.Пожелавам ти много и безаварийни километри и да си жив и здрав покрай нея та да й се радваш
            Fiat Punto 1.7TD
            Mazda 626 2.0
            Fiat Croma 2.4 Multijet

            Коментар


              #7
              Между другото ако нямаш друга работа, ела утре на сбирката да я и се порадваме и ние
              Fiat Punto 1.7TD
              Mazda 626 2.0
              Fiat Croma 2.4 Multijet

              Коментар


                #8
                FaceLess написа:
                Между другото ако нямаш друга работа, ела утре на сбирката да я и се порадваме и ние
                Благодаря за отношението и поканата разбира се, но Мarea-та е малко свенлива и би желала да се покаже в безупречен вид ,което в момента не е точно така, малко козметика по салона и една щоричка и ще е готова да изгрее пълноценно (и релето разбире се).Поздрави!

                Коментар


                  #9
                  Е честита придобивка и безаварийна...жалко че е без халоггенки ,но не е болка за умиране.
                  Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                  Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                  Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                  Коментар


                    #10
                    Срамежлива била значи тази хубавица Ще я чакаме да я видим в пълният и блясък тогава
                    Fiat Punto 1.7TD
                    Mazda 626 2.0
                    Fiat Croma 2.4 Multijet

                    Коментар


                      #11
                      Честито и от мен !!!

                      Коментар


                        #12
                        Честито, супер е количката, грабва окото!!! Много безаварийни километри!
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар


                          #13
                          Честито и от мен, наистина хубав избор! Да и се радваш дълго време и да не ти образув нерви!Грижете се един за друг взаимно
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #14
                            Добре дошъл в отбора!

                            Коментар


                              #15
                              Честито колега. Винаги се радвам на всеки нов фен на Фиат. Да си я караш с кеф !!
                              Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

                              Коментар

                              Working...
                              X