Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво е за вас вашият автомобил ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    coolboby написа:
    Grisha написа:
    Аз като я погледна и си мисля...
    Тоя клип имаш ли го качен в интернет?
    Не
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #17
      Grisha написа:
      ....Не
      Хаха Много яка "снимка" :D

      Коментар


        #18
        vital написа:
        Grisha написа:
        ....Не
        Хаха Много яка "снимка" :D
        Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #19
          За мен Фиатката е предимно средство за печелене на пари,без нея няма как да си изкарвам насъщният...то си личи и от километрите дето съм изминала за има няма 3 месеца...над 11 000 км ...после си е средство за предвижване !!!А като се замисля си е една сбъдната мечта,мечтая от години за книжка и за кола,дълго време това за мен бе невъзможно от фин. гледна точка ... и като я купих все едно някой ми подари крила ... и сега се уча да карам бавно,ама много е трудно това бавно каране беее
          НЕ на безразсъдното шофиране!

          Коментар


            #20
            Аз още не съм я довършил, ама вече я завътях на пумпал (не се сдържах). А като светна габаритите и вътре това дигитално табло е като дискотека

            Коментар


              #21
              До преди 5 годии си мислех, че "шофьорлъка" е вроден, а аз нямам изобщо такива данни. Да но след покупката на Uno-то взех книжка, повъртях волана, поразчовърках се в двигателя и като че ли с мен се случи нещо, като това нашумялото от скоро - "Пълна промяна". За близките ми, приятелите също беше шок. Фичо е първата ни семейна кола. Гледаме я с много любов. Разчитали сме на нея и тя не ни предаде. Bravo-то е вече друго нещо. Това беше любов от пръв поглед и не си помислям да го заменя.
              Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

              Коментар


                #22
                Нека има и едно различно мнение Според мен колата е само и само средство за придвижване.И поддържането и притежаването на ’различна’ кола във вид и ’форма’ си е финансово сериозно бреме, което не е за всеки.Ако имам излишни пари вместо джанти и музика и т.н. бих си купил дрешки, обувки и някаква техника за в къщи.А и не ми се струва логично (даже е супер смешно), в кола за 3,4к лева да се правят свръх инвестиции.Естествено това е лично мнение, и се кефя се на хората които не мислят така, все пак всеки прави личен избор за какво да си харчи парите.

                Коментар


                  #23
                  Kочинка.Ама си я обичам де
                  Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                  ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                  Коментар


                    #24
                    Вече немога да насмогна от шофьори в къщи да се кача на него /Пунтото де/, и четиримата имаме книжки, дъщерята ходи на работа с нея синът после я грабва и по гаджета, но все пак за всички в къщи ни е една малка радост че я имаме и си я гледаме като 5-ти член на семейството. На мен нещо ми мина времето за вманячване по колите, но мразя когато нещо не й е наред или е мръсна, тогава влиза в бокса и аз естествено съм по ремонтите и имам превилегията да я карам докато тръгне в пътя и после отначало, колкото до миенето от време на време се сещата да я мият, аз с това отказах да се занимавам, в бокса колите не ги мият а само ги ремонтират, но това не ми пречи да овикам децата и те да я лъснат. Синът ведъж даже ми се обиди че съм ги нарекъл "каруцари", ами то си е така щом само карат а тате да е в бокса и сега уж събира пари да си купува и той кола, дай боже да стане и да се научи сам да си я коландри за да може да я цени, аз кола немисля да му купувам, всичките мои до сега сам съм си ги купил, така се научих да ценя това което имам. Айде че много се задълбах.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #25
                      Аз съм доволен от моето Bravo, защото за тези пари няма какво повече да се желае. Готин дизайн, много екстри и т.н.Но просто не може да се сравнява с истинките коли. Mercedes, BMW, Audi - това е истината. Това са марките за мен. Не ме линчувайте просто изказвам мнение.P.S. Новият Mercedes CL е истината и това си е!
                      Fiat Bravo SX 1.6 16V

                      Коментар


                        #26
                        Sashe написа:
                        Нека има и едно различно мнение Според мен колата е само и само средство за придвижване.И поддържането и притежаването на ’различна’ кола във вид и ’форма’ си е финансово сериозно бреме, което не е за всеки.Ако имам излишни пари вместо джанти и музика и т.н. бих си купил дрешки, обувки и някаква техника за в къщи.А и не ми се струва логично (даже е супер смешно), в кола за 3,4к лева да се правят свръх инвестиции.Естествено това е лично мнение, и се кефя се на хората които не мислят така, все пак всеки прави личен избор за какво да си харчи парите.
                        Подкрепям на 100% И аз колата я ползвам само да ме транспортира от точка А до точка Б и обратно, не бих вложил пари за лети джанти, музика за 1000 лева, да ме чуват всички кога се прибирам и т.н, дори и да ги имах парите - за нещо друго щяха да се похарчат Пари по колата - само колкото да е технически изправна, да мога да разчитам на нея, толкова. Имам други приоритети... Още повече не мога да си представя как всяка вечер се ровя по колата и/или ходя по авто срещи... какво да и се радвам и обичам, един куп желязо, гума и пластмаса... Обичам жена ми, на нея се радвам, не на колата

                        Коментар


                          #27
                          megamuscle написа:
                          Аз съм доволен от моето Bravo, защото за тези пари няма какво повече да се желае. Готин дизайн, много екстри и т.н.Но просто не може да се сравнява с истинките коли. Mercedes, BMW, Audi - това е истината. Това са марките за мен. Не ме линчувайте просто изказвам мнение.P.S. Новият Mercedes CL е истината и това си е!
                          Ами купувай го и брЪмчи... И за мене истината е Ферари, ама това е положението - Типо!?
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #28
                            жената ревнува от колата но бубу много пъти ни е измъквал от кофти ситуации, как да не си го обичкам?да, ламарини са, но не бях на себе си когато за първи път го удариха, след година го поблъснаха за втори път и сега много много не се впрягам ако й направят нещо лошите хора, давам пари, оправям я и после ме радва повече от преди това
                            Audi 1.8S златен талон

                            Коментар


                              #29
                              Незнам аз много си обичам колата вапреки че е гледам само отстрани и се возя от дясно по причината че нямам книжка още.. но по един път в месеца е карам и после по 1 седмица съм в еуфория просто чуството когато е подкарвам е просто неопишимо :P
                              Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

                              Коментар


                                #30
                                Малък_Alfa_гъзар написа:
                                Незнам аз много си обичам колата вапреки че е гледам само отстрани и се возя от дясно по причината че нямам книжка още.. но по един път в месеца е карам и после по 1 седмица съм в еуфория просто чуството когато е подкарвам е просто неопишимо :P
                                Еуфорията гледам че още те държи, в изобилие е, обаче отдели малко от нея в полза на нАуката - гледам че правописа не е силната ти страна...Няма да подчертавам в червено, сам си преброй грешките Има и добра новина, де - това няма да ти пречи на карането
                                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                                Коментар

                                Working...
                                X