Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво е за вас вашият автомобил ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво е за вас вашият автомобил ?

    Като го погледнете какво си мислите ? Аз примерно всеки път като погледна през прозореца и видя пунтото - просто се усмихвам... Не мога да му се нарадвам ... Просто дори да съм в ужасно настроение - като го погледна - реакцията ми пак ще е същата... хайде сега сте вие ...
    Прикачени файлове

    #2
    Re: Какво е за вас вашият автомобил ?

    ОФ ВЪВ МОМЕНТА СИ МРАЗЯ АВТОМОБИЛИТЕ ПРОСТО ЗАЩОТО НЕ СА ФИАТФИЧО СЕДИ В ЕДНА АВТО КЪЩА А АЗ КАРАМ ТУ ГОЛФА ТУ ЕДНО МОНДЕО ГАДНА РАБОТА
    Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
    Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

    Коментар


      #3
      Мойта реакция е същата Спрял съм го точно срещу прозореца и си го гледам от време на време. Почти не го карам напоследък. Само го карам на автомивка през седмица. Карам предимно Смарт, който ме кефи максимално за София. Спирам на невероятни места и се придвижвам от супер бързо навсякъде.

      Коментар


        #4
        Интересно и аз съм като kiler_4oдаже и ми се иска да й говоря понякога , и когато е мръсна пак ме радва и счупена да е пак си ме кефи .Май е много за мен , ама и тя не ме предава никога
        ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

        Коментар


          #5
          От както си взех моя пунтовец, всяка свободна минута я прекарвам около него. Седи ми паркиран точно срещу прозореца и като ми стане некво криво го поглеждам и ми минава
          Fiat Punto 1.7TD
          Mazda 626 2.0
          Fiat Croma 2.4 Multijet

          Коментар


            #6
            Е аз му се понарадвах сега гледам да е чист да върви че иначе ме боли сърцето и мен бтв килерчо адска снимка сичко сиво и само 1 пунто синее...
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              Аз съм автохолик . Ако нещо й има на колата, все едно аз съм болен. За мен колата е нещо много повече от средство за предвижване, просто съм вманиачен всичко да й е наред, да е чиста, да няма драскотина по нея..., абе обичам ги тия машини ! Това е за мен колата, същото се отнасяше и за опела ми, та дори и за служебната лада, която карах по-рано.Всъщност точно когато ми дадоха да стопанисвам преди няколко години една служебна лада, разбрах че съм неизлечимо болен авто-маниак. Разбра го и главната счетоводителка, която изчисли, че за 2 г. съм похарчил за ремонти по ладата около 3000 лв. .
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                Чибурака си е Чибурак! Може да е очукана, мръсна напоследък, има някои болежки, които не мога (не че не искам... aма парите....) да излекувам и я мъча така горката, но знам че е динствената на света... А какво сме преживели заедно... само ние си знаем... Е, някои неша и жената ги знае от челен опит, но останалите са Yellow_Flash_Colorz_PDT_43

                Коментар


                  #9
                  колата я свързвам със свобода, възможност да избягаш и както знаете всички тук, добре се грижа за нея, напоследък не де, но ще наваксам
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар


                    #10
                    Хубава тема! Аз какво да кажа за моята... сладуранка. Има си име, не ме е срам да й говоря, дори и в присъствието на други хора. Всекидневно все повече се влюбвам в тая кола...

                    Коментар


                      #11
                      Поглеждам през терасата и се усмихвам от кеф. Това е и любимата играчка на малкия, а той е само на 2 годинки и половина ама вече е фен на Фиат.
                      Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

                      Коментар


                        #12
                        Аз като я погледна и си мисля...
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #13
                          snake написа:
                          Аз съм автохолик . Ако нещо й има на колата, все едно аз съм болен. За мен колата е нещо много повече от средство за предвижване, просто съм вманиачен всичко да й е наред, да е чиста, да няма драскотина по нея..., абе обичам ги тия машини !
                          А освен това преди 2 дни вечерта отиваме с жената и детето към колата след ходене на гости и аз си бях пиинал 1 ракийка и й казвам (на колата):- Здравей красавице!А жена ми...- А аз вече 10 години чакам да го чуя за мен това!?!?!Като държа да подчертая че много обичам жена си и тя самата добре го знае!Друго какво да кажа...
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            Grisha написа:
                            Аз като я погледна и си мисля...
                            Тоя клип имаш ли го качен в интернет?

                            Коментар


                              #15
                              С 2 думи голямата любов,без която не можем! :P

                              Коментар

                              Working...
                              X