Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой с акт от общинска полиция ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой с акт от общинска полиция ?

    Някой да му е бил писан акт от общинска полиция , да даде малко подробности каква е точно процедурата и какви са наказанията ако не си платиш ?Получих си на пощата писмо че преди 2 месеца ми е бил връчен акта от преди 2 години за едно нарушение което направих преди 2 години. Та този акт не ми е бил връчван , даже и като писмо не съм си го получавал. Знам че съм си виновен и акта така или иначе ще си го платя , ама ме хвана яд на мързеливия общински служител , който най-вероятно даже не си е направил труда да прати акта по пощата или да се опита да ми го връчи. Има ли смисъл да ги гоня за това че не е връчван акта ? Избори идват и може да ми обърнат внимание , а пък има една бургаска телевизия която обича да прави репортажи за всякакви проблеми в общината.Акта е по чл.182 ал.1 от ДОПК - някъде има ли го описан този ДОПК ?Едит: След като разбрах какво е ДОПК успях да разбера че това 1л.182 ал.1 засяга само връчването на акта , така че остава актуален само първия въпрос.
    Brava 1.6 ELX

    #2
    Аз имам такъв , и попитах познат общински полицай понеже ми е за пръв път и не съм наясно.Та той ми обясни че се трупа няква смешна лихва която не би трябвало да ме трвожи , или пъс данъка да си го платя.
    ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

    Коментар


      #3
      Не знам дали ще може да се плаща с данъка защото поне на моята хартийка пише че ако не внеса парите в незнамсикоя банка ме прехвърлят на Агенцията за държавни вземания.
      Brava 1.6 ELX

      Коментар


        #4
        Е такова писмо имаше и мъжа ми , но нищо не са взели още. По добре си го плати че докато се чудиш във форума да не наминат да ти приберат нещо.
        ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

        Коментар


          #5
          деси_бургас написа:
          Е такова писмо имаше и мъжа ми , но нищо не са взели още. По добре си го плати че докато се чудиш във форума да не наминат да ти приберат нещо.
          Да..... То така става...хоп минават и взимат нещо.
          Marea Weekend HLX Jtd 110

          oO(_)____////____(_)Oo

          Коментар

          Working...
          X