Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Календар на форума 2008 г. (Събиране на снимки)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Календар на форума 2008 г. (Събиране на снимки)

    Колеги, решихме, че ще е чудесно, ако форумът ни има календар с нашите си автомобилки за 2008-а година. Засега сме решили календарът да бъде на 1 страница с 12 снимки и 12-те месеца, защото по този начин цената му ще бъде по-народна (около 1-2 лв.). Календар от 12 страници излиза много пари и ще е непосилно да си го позволим. Тук оставям вратичка за всички, които могат да помогнат с по-ниски цени за печат. Ако има такива, нека пишат на някой от админите или модераторите ЛС с предложението си (не го пишете в темата).В тази тема можете да публикувате снимки на автомобилите си до 31 Октомври 2007 г. След това всички събрани снимки ще участват в анкета с публичен вот в друга тема, където ще се изберат 12, които ще се публикуват в календара. Под публичен вот се има предвид - обявяване на гласа Ви от анкетата, като по този начин ще се избегнат излишни манипулации. Но тези обяснения ще оставя за тогава.Ми това е в общи линии Ходете да щракате красавиците и ги публикувайте тук Всеки потребител може да участва с по 1 снимка на колата си. Колата трябва да е задължително ФИАТ Ваше участие в снимката не се допуска. Виртуален тунинг под Photoshop също не се допуска. Снимки правени с GSM не са за препоръчване, защото няма да излезат добре след печат.

    #2
    Според мен е супер идеята, но все пак мисля, че ще стане по-хубаво, ако се публикуват снимки с художествена стойност, а не просто снимки на колите

    Коментар


      #3
      vital написа:
      Според мен е супер идеята, но все пак мисля, че ще стане по-хубаво, ако се публикуват снимки с художествена стойност, а не просто снимки на колите
      Ами всеки си прави снимката, както желае. Колкото по-хубава е, толкова по-голяма е вероятността да попадне в календара. А и в крайна сметка всички ние ще си изберем какво да има на календара. Обсъждахме и вариант с жури, но решихме, че по-правилно е всеки да може да гласува за това коя кола да бъде на календара. След това да няма недоволни, че колите им не са избрани

      Коментар


        #4
        Ясно Ще опитам скоро да направя включване със снимка П.П Няма ли да е по-интересно ако се направи нещо подобно http://www.vwclub-bg.org/forum/viewt...&start=0Има наистина невероятни снимки.

        Коментар


          #5
          http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2889699 Позволих си да я кача и тук колега. Дано нямаш нищо против wwweb
          Прикачени файлове
          Lancia Lybra 2,4JTD '03
          Фиат Браво 1.9TD75 '97
          Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
          Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

          Коментар


            #6
            Ми ще е добре да е представен по 1 модел за всеки месец за зимата 4х4 лятото барчетата купето
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              vital написа:
              П.П Няма ли да е по-интересно ако се направи нещо подобно http://www.vwclub-bg.org/forum/viewt...&start=0Има наистина невероятни снимки.
              Точно снимки в такъв стил ще са най-подходящи Очакванията са да бъдат толкова оригинални

              Коментар


                #8
                Сним!
                Прикачени файлове
                SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                Коментар


                  #9
                  Ми кажете дали става
                  Прикачени файлове
                  Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                  Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                  Коментар


                    #10
                    ikov_Vr написа:
                    Ми кажете дали става
                    Снимката ти от аватара е по оригинална Ако я имаш в по-голям размер, според мен е по-добър избор П.С. А и тази е снимана с GSM

                    Коментар


                      #11
                      wwweb написа:
                      ikov_Vr написа:
                      Ми кажете дали става
                      Снимката ти от аватара е по оригинална Ако я имаш в по-голям размер, според мен е по-добър избор П.С. А и тази е снимана с GSM
                      тя и от аватара е с GSM имам я голяма
                      Прикачени файлове
                      Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                      Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                      http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                      Коментар


                        #12
                        ikov_Vr написа:
                        wwweb написа:
                        ikov_Vr написа:
                        Ми кажете дали става
                        Снимката ти от аватара е по оригинална Ако я имаш в по-голям размер, според мен е по-добър избор П.С. А и тази е снимана с GSM
                        тя и от аватара е с GSM имам я голяма
                        Ами реши си ти коя ти харесва повече Да знаеш, че в анкетата можеш да участваш само с 1 снимка

                        Коментар


                          #13
                          ами да ти кажа незнам преценете вие според мен 1-та се връзва повече за Календар ама аз неразбирам много много такаче оставям трудната задача на вас имам само една молба ако ще се появи на календар да е на Август че е моя месец :P
                          Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                          Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                          http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                          Коментар


                            #14
                            Чакай и аз да пусна снимчица
                            Прикачени файлове
                            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                            Коментар


                              #15
                              Сериозен кандидат
                              Alfa 159 SW 2.4 Ti
                              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                              Коментар

                              Working...
                              X