Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мутренски истории....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мутренски истории....

    Прочетох го в дир-а и се шокирах. Е г***ти колко са нагли. Снощи по новините гледах репортаж за новите заграждения, ето нагледно как действат, да таковам аз просташкият ни БГ-манталитет.....:[color=blue:8bec3387b1]Мутра опита да пробие бариерите на
    Прикачени файлове

    #2
    сега всички ще се снабдят с дистанционните, дето отключват "зоната" и пак ще летят с мерцедесите. Това не е пречка пред паричните...

    Коментар


      #3
      гледах някъде едно клипче с такива колони, как автобуса минава и след него кола се забива в колчето, което се е появило след автобуса... доста здраво са направени и на таран не може да се вземат
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        donnna написа:
        гледах някъде едно клипче с такива колони, как автобуса минава и след него кола се забива в колчето, което се е появило след автобуса... доста здраво са направени и на таран не може да се вземат
        И аз съм го гледал, но немога да се сетя къде...имаше мисля линк във форума на това клипче

        Коментар


          #5
          А дали може с тези дистанционни и да се вдигат преградите? Ще стане много готино, ако някоя мутра си свали стълбчето, а отсреща има "наш" човек, който да го вдигне в точния момент
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар


            #6
            Колко бързо се вдига/сваля това?
            Alfa 159 SW 2.4 Ti
            Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
            "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

            Коментар


              #7
              Около 2-3 секунди

              Коментар


                #8
                gamma написа:
                Колко бързо се вдига/сваля това?
                Достатъчно! Тука колеги бяха пуснали клипчета с куриозни случки, както и с изпитания за здравина на тези стълбчета - направопотрошават товарен автомобил....Ще има атракции...
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  Ето го клипчето ЩРАК

                  Коментар


                    #10
                    100% ще има някой пострадал който не е от града..и няма да го забележи и ще се нацепи

                    Коментар


                      #11
                      убеден съм че и тук ще има такива изцепки и няма да са никак малко.за мутрите никак няма да ми е жал
                      coolboby написа:
                      100% ще има някой пострадал който не е от града..и няма да го забележи и ще се нацепи
                      а за тези които няма да са от града има знак точно на ъгъла, че е забранено влизането и най-вероятно ще бъде спазен.П.С.: Сега като поразгледах по-подробно снимките даже знака се вижда на последната снимка, но е с гръб към апарата.
                      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                      182A4.000 IAW49F
                      LPG - Lovato EasyFast
                      ----------------------------
                      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                      Коментар


                        #12
                        Kuku написа:
                        Ето го клипчето ЩРАК
                        Абе... Не ми се мисли ако се набие човек в подобно нещо. Хора сме, случва се. Май само мутррите се осмеляват д протестират, по техният си начин де, иначе все повече ни заграждат, оковават, вдигат с паяци, заснемат с камери и какво ли още не.
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                        Коментар


                          #13
                          Много готино клипче. Не бях го гледал. Очаквам с нетърпение да видим и наши такива заснети тук в София.
                          Lancia Kappa 2.0 20V
                          БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

                          Коментар


                            #14
                            Plastex написа:
                            Абе... Не ми се мисли ако се набие човек в подобно нещо. Хора сме, случва се. Май само мутррите се осмеляват д протестират, по техният си начин де, иначе все повече ни заграждат, оковават, вдигат с паяци, заснемат с камери и какво ли още не.
                            Правилно! Както бебето още от самото начало се научава да спазва "правилата на играта", че топлото е топло, студеното-студено , гладът - неприятен, падането - болезнено така и за ВЪПРОСНИТЕ.... друг начин има ли?! Аз мисля, че НЕ!!! Как беше...?! "ДА БИ МИРНО СТОЯЛО, НЕ БИ ЧУДО ВИДЯЛО" и "ГА ЯДЕ КИФТЕТАТА НИ РИВА...."! Сори, само бой по каската!
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #15
                              Искам всяка вечер по новините да ги гледам такива. Нещо като "сериалче" за оправяне на настроението, че все пак има някакъв вид "наказуемост" в тази държава. Дори още повече такива "палави пилончета" да наслагат в зоните където е АБСОЛЮТНО забранено за автомобили.Аз съм с колело

                              Коментар

                              Working...
                              X