Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изневерих, но не съвсем!...II

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изневерих, но не съвсем!...II

    ... , темата е със скрит в подтескта поздрав към колегата Слави / Nino /... ...та, изневерих, но не съвсем, относно марката Авео.... ...предварителният договор бе подписан преди малко, капарото оставено. Остава да чакаме около 20 дни доставката от Турция.Обещавам скоро да я видите, колата е 1.3 16V Multijet DYNAMIC....червен металикКолата ще си я карам аз и то с огромен кеф, до колкото разбирате, че се връщам отново "във кубъ"....Отново преминавам на дизелче и се надявам, че този път няма да бъда разочарован около шумовете, които чувах в Дачията...Поздрави на всички, ще ви държа в течение и като взема колата, обещавам обширна, подробна и обстойна тема с първи впечатления и снимков материал....P.S.Мно`о съм умен.....- става дума за Фиат Линеа...

    #2
    Айдееее.... почвай да мислиш за нов ник-нейм
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #3
      Sandeto написа:
      Айдееее.... почвай да мислиш за нов ник-нейм
      ...хахахахха, неееее, Авео си е Авео, ай стига вече с тез никове, пък и Авео си ми харесва....

      Коментар


        #4
        Re: Изневерих, но не съвсем!...II

        Авео написа:
        Остава да чакаме около 20 дни доставката от Турция.Обещавам скоро да я видите, колата е 1.3 16V Multijet DYNAMIC....червен металикP.S.Мно`о съм умен.....- става дума за Фиат Линеа...
        За малко да не се сетя Честито, Явка :D Гледах една точно такава в салона АА, много ми хареса, беше същия цвят и двигател.....на теб май ти ги дават с намаление червените коли
        Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
        Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
        Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
        Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

        Търси се..

        Коментар


          #5
          Авео написа:
          ...хахахахха, неееее, Авео си е Авео, ай стига вече с тез никове, пък и Авео си ми харесва....
          А бе според мен причината е, че "Линеа" е в женски род и тук удари на камък! Иначе като нищо би го сменил! Майтап, де не ми се разсърдиш! Честито, много добър избор с колата и мотора, върна се в "правата вяра" най-сетне. Нали помниш стария ми подпис...."IN DIESEL VERITAS"!
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Честито и от мен. Сравнение с Дачията не може да става :D . Удоволствието от този двигател не намалява нито за секунда още от първия км, а разхода е просто супер(поне при Гранде Пунто :D )За изневяра не може да става дума, по-скоро за завръщане

            Коментар


              #7
              Видях преди няколко дена тука в Русе наживо за сефте е те такова чудо!! Бааа тя страшна тая Линея ве ! няма нищо общо от това което бях виждал на снимки. Не съм влизал вътре само я огледах отвън и побързах да си тръгна щото някои сигурно си помисли че ще я крада обаче ми се стори доста просторничка. Жалко колега че няма да пристигне до Феста. Ем кат пристигне нали знаеш газззззззззз до 7200об.( опаааа при печките са по малко )

              Коментар


                #8
                бравода си жив и здрав
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  Честита и от мен...и 1 въпросче що се спря на тоз двигател в сми след време мисля че ще пуснат и др по добри двигатели + някоя екстра в повече за модела?
                  Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                  Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                  Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                  Коментар


                    #10
                    nasty написа:
                    Честита и от мен...и 1 въпросче що се спря на тоз двигател в сми след време мисля че ще пуснат и др по добри двигатели + някоя екстра в повече за модела?
                    ...90 к.с. ми стигат, а и цената няма да е същата. Дачията беше 72 коня и се изтрелваше много добре с перфектна динамика, а разликата в теглото им е 85 килограма....ниският разход ме впечатлява също - по каталог 4/100, но ми казаха, че реалният е около 4.3.....иначе при 90 км/ч може да го докара 4/100 литра, ама то такава кола така кара ли се...???

                    Коментар


                      #11
                      Май ставате 2-ма с Линеа?

                      Коментар


                        #12
                        Колата е супер,много е красива!Честито ,да ти служи вярно дълги години!
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          #13
                          Мдаааа, "Правата вяра" си е "Права вяра". "Италианец" по душа, а вече и по волан.Честито!

                          Коментар


                            #14
                            Еми какво да кажа, браво на Явката. Ще чакам с нетърпение кръгчето с новата линейка

                            Коментар


                              #15
                              doofiat написа:
                              Еми какво да кажа, браво на Явката. Ще чакам с нетърпение кръгчето с новата линейка
                              ...... а твоята "авейка’ кога ще я сложим до моята "линейка"...

                              Коментар

                              Working...
                              X