Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лошите комбинации

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лошите комбинации

    Колеги, незнам как да кръстя темата, да ме извиняват админите, ако е глупава...но кажете кои са ви най-пагубните комбинации..за мен това са гора, македонска музика , мезе и пиене..видя и гората, се сещам за "Перун ’, "Володя" и тн..а чуя ли и тях...няма спасение..Знам , че тук всеки слуша различна музика. Кажете своите смъртоносни комбинации
    Bravo 1.6 16V

    #2
    ФИАТ-форум, общи приказки, mixifixi, нова тема....

    Коментар


      #3
      Хм, интересна темичка... Ами за мен пример за ужасна комбинация е например жена с вратовръзка, бррр. А ето и една от жена ми: дънки с официално сако, риза и вратовръзка. А сега се сетих за една ужасяваща комбинация, направо нещо нечовешко, което не може да се случи: аз в една стая с човек, който яде семки или звучно джвака дъвка. И двете неща директно ми забиват игли в мозъка, просто не ги издържам. Всъщност май примерът не е много подходящ, това е по-скоро за тема "Дразнители".
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Жена + обувки тип "малкия мук"
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #5
          Опел Кадет комби, с две врати, дизел.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #6
            бивша мощна, но "издухана" кола + младолик шофьор...

            Коментар


              #7
              Младежи спрели до мен на кръстовище и подаващи газ в очакване и аз да им отвърна със същото и да още преди да е дошло зеленото да се погнем в незнайно на кого нужна гонка...те очакват,че аз с ДжиТиДи-то не карам ами летя...веднъж дори ми се оплезиха една кола пълна с млади "мъже" и аз останах като гръмната....мразя мотористи дето се виждат чак когато са те подминали или са се проснали в безсъзнание пред колата ми Мразя и Чалга при отворени и затворени прозорци...мразя стари сдухани коли от сорта на БМВ 3-ка или и някое старо сдухано Ауди...с некви там къдео си мислят,че карат кола,а то всъщност е скъпа каруца
              НЕ на безразсъдното шофиране!

              Коментар


                #8
                да те "заболи страшно много стомаха" - това беше цензурирано - сещайте се в междуградски автобус без тоалетна....
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  #9
                  Kuku написа:
                  ФИАТ-форум, общи приказки, mixifixi, нова тема....

                  Коментар


                    #10
                    Тъщата да е по-красива от съпругата!
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #11
                      -Ракия и после бира, много ме цепи главата. -Дискотека в кола-просто няма място да се разминеш, а камо ли да изпиеш по-едно и затова се чудя защо някои си превръщат колата в дискотека и задължават всички наоколо да слушат каквото те искат. -МУТРИима и още много други, ама мястото на сървара е доста ограничено и няма да стигме.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        #12
                        sugarboy написа:
                        Опел Кадет комби, с две врати, дизел.
                        + визуален тунинг

                        Коментар


                          #13
                          Ейй сега с есетих, саквартирантката ми е руса ( изкуствено ), кара Голф3 и ..е от Перник е няма такава калсическа комбинация
                          Bravo 1.6 16V

                          Коментар


                            #14
                            mixifixi написа:
                            Ейй сега с есетих, саквартирантката ми е руса ( изкуствено ), кара Голф3 и ..е от Перник е няма такава калсическа комбинация
                            А сега като е така да ми кажеш как се казва, кой набор е и в кой квартал на Перник живее Ако лъжеш ей ся те хванах
                            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                            Коментар


                              #15
                              Страхотен фиат, с тъмна боя, затъмнени джамове и надута до край чалга вътре ! Ей това не го понасям направо ...

                              Коментар

                              Working...
                              X