Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Червено Типо размазано на пътя за Благовград

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Само ще уточня, че този модел Щаер е само с една спирачна система-стандартната. Няма друга. Информацията ми е от "извора".
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #47
      Rokambol написа:
      Само ще уточня, че този модел Щаер е само с една спирачна система-стандартната. Няма друга. Информацията ми е от "извора".
      Леко само да не се удавиш в извора Освен ако под стандартна не включваш и моторната спирачка
      no pain no pain

      Коментар


        #48
        Rokambol написа:
        Tornado написа:
        Айде сега пък икономисване на гориво.Запознат ли си ,че когато такъв голям автомобил спуска по наклон дори си помага с моторната спирачка да намаля скороста.Моторната спирачка от своя страна спира притока на гориво и затваря изпускателни колектори.Да не говорим ,че има и други видове спирачки на кардана.Телма с ел.бобинии ретардер с хидравлично масло.
        Не съм запознат с машина от такъв калибър. Тук един стар тираджия ме информира, че такъв камион има три спирачни системи и е съгласен с твоята теза, но недоумява защо е спускал с изключена предавка. Такава е информацията.
        Най-вероятно не е спускал на изключена предавка ,а след като товара го е натиснал се е помъчил да превключи на по бавна и тогава е изтървал машината.След това вече превключването на предавките на тази стара барака става невъзможно ако и от натискане на спирачките е изпуснал и въздуха е логично да е загубил и съединителя вече.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #49
          AlBundy написа:
          ... Освен ако под стандартна не включваш и моторната спирачка ...
          Естествено.
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар

          Working...
          X