Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бургаско синьо пунто 1 с тунинг ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бургаско синьо пунто 1 с тунинг ...

    Днес на околовръстното към 8 часа видях едно страхотно пунто, от м.р. тръгна в посока центъра, заради него смених от икономичен в спортен режим, веднага в другата лента и плътно зад него (на 60 км/ч върнах на втора, за да го хвана ) та на светофара бях зад него, но като тръгнахме той се изстреля напред, аз до 6000 оборота изпъвам, но чак на трета го стигнах, защото имаше коли пред него ... та около 100 км/ч той смени лентата и забави, та успях да го задмина и огледам ... Един приятел беше с мен и направи едно клипче, изглежда като изкарано от някоя игра... има и една снимка, но номера не се вижда ... вижда се само бял правоъгълник, а с невъоръжено око се виждаше перфектно ... на клипчето имам номера, утре като се върна от варна ще пусна снимката отзад и номера ... някой ако познава собственика на този звяр да каже ... имаше визуален тунинг на макс ... беше с 2 ауспуха (май и гърнетата отзад бяха 2), супер яка задна броня, прагове, спойлер, предна броня и предните фарове бяха сменени май - светеха много странно и съм 90% сигурен, че бяха ксенон ... синия цвят беше малко по-светъл от моето пунто, но блестеше странно и като че ли не е обикновено синьо ... ако го намерим да го взимаме в клуба, че гледам май голям фен ...п.п. На скоро видях и едно черно пунто 2 май беше HGT, имаше антикрило и беше с новата задна броня (като моята) ... подмина като стрела маршрутката

    #2
    Хм... Май и аз го видях тази вечер. Ст. Стамболов, между двете колела посока центъра. Направиха ми впечатление "сините" фарове и двете "бурми" отзад. Цвета обаче не мога да го определя. Със сигурност е светъл, но пусто улично осветление (жълто-оранжево)...
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      #3
      Черното пунто 2 съм го виждал няколко пъти по баира към меден рудник
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4
        На това синьото Пунто, оптичният пакет наистина не е кофти, ама с тия мега-гига-турбо яки неонови добавки (включително и на предната броня) свети като площад "Тройката" по Коледа и Нова година....
        Настоящата - Ford Focus ST
        Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
        Франкенщайн - R.I.P.
        Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

        Коментар


          #5
          Това ли е ?http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=17082Щото това е на някой от съседите ми , ама още не съм видял на кой точно. Иначе е много готина количка.
          Brava 1.6 ELX

          Коментар


            #6
            ruNNer написа:
            Това ли е ?http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=17082Щото това е на някой от съседите ми , ама още не съм видял на кой точно. Иначе е много готина количка.
            Май си объркал линка ... забравих да си пратя клиповете от GSM-а на момчето, иначе щеше да има поне снимка с лошо качество

            Коментар


              #7
              Спал съм някъде и съм объркал линка Иначе това са правилните линкове.http://img510.imageshack.us/my.php?i...a0183hn4.jpgА иначе ще му направя няколко хубави снимки докато е в добър вид, че забелязвам някакви драскотини които май ги нямаше преди.
              Brava 1.6 ELX

              Коментар


                #8
                ruNNer написа:
                Спал съм някъде и съм объркал линка Иначе това са правилните линкове.http://img510.imageshack.us/my.php?i...a0183hn4.jpgА иначе ще му направя няколко хубави снимки докато е в добър вид, че забелязвам някакви драскотини които май ги нямаше преди.
                Бе това не бих отказал да го карам ако ми го дадат...
                Fiat Uno 70SX

                Коментар


                  #9
                  ruNNer написа:
                  Спал съм някъде и съм объркал линка Иначе това са правилните линкове.http://img510.imageshack.us/my.php?i...a0183hn4.jpgА иначе ще му направя няколко хубави снимки докато е в добър вид, че забелязвам някакви драскотини които май ги нямаше преди.
                  Не, това за което говоря е пунто 1 и е доста по-тъмно синьо ... ще се погрижа да имам снимка до довечера ... А това пунто е едното от няколкото страхотни пунто 2-ки в Бургас ... освен него имаше и още едно, същото само че с 2 врати и някакъв японски йероглиф отзад, но нямаше предна броня - продаваше се на автокъщите ... има едно черно страхотно и едно бяло, изчистено от всичко, със спойлерче отзад и бели джанти - по него ми останаха очите: (тук снимах на една сватба, но видях пунтото и реших, че младоженците ще почакат малко :D )
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    Е*ати и звяра! Искам и аз моя да изглежда така!
                    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                    Коментар


                      #11
                      zarcov написа:
                      Е*ати и звяра! Искам и аз моя да изглежда така!
                      800лв за пълно пребоядисване (качествено) + още да кажем 100-200 за джантите и си готов :D (за джантите не съм сигурен - не съм питал, но предполагам ) - днес пак забравих да си пратя снимките, но си имам извинение, което е по-красиво от пунтото

                      Коментар


                        #12
                        Сега в уличката зад операта има спряно едно светлосиньо Пунто 2 с МНОГО оптичен тунинг. Страхотно е направено, до вратата му се суетеше някакъв "чичко"
                        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                        Коментар


                          #13
                          И аз го видях онзи ден в меден рудник, че и беше спряло до мойто еднакво сини са изглеждаха доста различни Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 А то е тъмно синьо,май не е форумско
                          ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

                          Коментар


                            #14
                            а нямаше и стикер
                            ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

                            Коментар


                              #15
                              със сигурност не е форумско ... пратих си клипчето, но забравих снимката

                              Коментар

                              Working...
                              X