Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с телефон "Samsung SGH-E200"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с телефон "Samsung SGH-E200"

    Здравейте на всички, Имам телефон Samsung SGH-E200. Реших да си купя и карта "MicroSD 1GB" за повече памет за снимки, че понякога се налага, но нещо не мога да се оправя. Като поставя картата, се появява знак на дисплея като заредена и толкова, телефонът пак събира 10-20 снимки, 2-3 видео клипа, 2 MP3 и излиза съобщение за недостатъчна памет.Въпроси:1. Как да посоча снимките и клиповете да се записват в картата?2. Като включа date-кабела не може да се покаже картата, и с кабела не мога да вкарам нищо в картата, а само в телефона. Той е само с 5MB свободно пространство,Та ако някой има идея как може да записвам върху карата.Не е ФИАТ, но ако някой все пак помогне ще съм благодарен!
    Lupo - The Monster
    Е83 3D

    #2
    Аз имам Benq-Siemens и когато съм в режим "камера" в опциите за настройките и имам позиция къде да Store-вам снимките - в телефона или в карта.Би трябвало и при теб да е така.

    Коментар


      #3
      Аз имам Самсунг и при моя когато снимам всичко се записва в телефона, след което прехвърлям в картата...много е досадно.Когато пък свалям трябва да са в телефона т.е. прехвърлям пак. Не съм виждала опция да може да съхранява директно в картата.
      Punto 1.2/75

      Коментар


        #4
        Krass написа:
        Аз имам Самсунг и при моя когато снимам всичко се записва в телефона, след което прехвърлям в картата...много е досадно.Когато пък свалям трябва да са в телефона т.е. прехвърлям пак. Не съм виждала опция да може да съхранява директно в картата.
        А ако искаш да запишеш в телефона MP3-ки как става? Мога да запиша макс. 2 или 3 според големината им и то само в телфона, не мога да стигна до паметта на картата.
        Lupo - The Monster
        Е83 3D

        Коментар


          #5
          geo_g написа:
          Krass написа:
          Аз имам Самсунг и при моя когато снимам всичко се записва в телефона, след което прехвърлям в картата...много е досадно.Когато пък свалям трябва да са в телефона т.е. прехвърлям пак. Не съм виждала опция да може да съхранява директно в картата.
          А ако искаш да запишеш в телефона MP3-ки как става? Мога да запиша макс. 2 или 3 според големината им и то само в телфона, не мога да стигна до паметта на картата.
          Паметта на телефона ми е по-голяма от твоята. Имам 80 МБ, ако не се лъжа. Качвам в телефона след което прехвърлям в картата, ако нямам място. Идеята ми е, че всичко се качва първо в телефона и после прехвърляш в картата. Когато искаш да свалиш от телефона пак прехвърляш . Поне моя софтуер за телефона не разпознава картата и чете само от телефона. После, ако искаш ще погледна какво пише в книжката....може и да има нещо, но аз не ги чета никога
          Punto 1.2/75

          Коментар


            #6
            Решението на проблема е с карточетец за 15 до 30лв. и директно в USB на компа.
            Lupo - The Monster
            Е83 3D

            Коментар


              #7
              оффф и аз се прее=ах със Самсунг и ся се чудя кво да го правя, много е яко, но има некви дребни дивотии, дето много ме дразнят, като посомчените от колежката, това че няма Зуум на картинките и подобни,ако някой иска самсунг да ми пише
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар

              Working...
              X