Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПЛАЩАНЕ НА ГЛОБИ В КАТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПЛАЩАНЕ НА ГЛОБИ В КАТ

    Търсих във форума такава тема и не намерих а ако съм я пропуснал - моля за извинение А ето за какво става въпрос : от един господ знае колко години не съм си плащал глобите. Покрай новите закони и разпоредби реших да се занимая и с това та да ми се махне от главата. Проблемът е в това че в КАТ и НАП ми казаха да го духам и че не могат да ми помогнат (не знаят) когато ги попитах има ли начин и къде мога да направя справка за неплатените си нарушения и да ги платя на куп. Питането ми е възможно ли е това и ако е така дали може някой да ми каже как. Ще съм ви много благодарен.

    #2
    Първо проеври в КАТ,какво дължиш и после в НАП се плащат,ако са стари глобите.Нови знам че вече в КАТ има банка и там се плащат!Така знам дано ти помогнах!

    Коментар


      #3
      в общината ми казаха да отида в данъчното, а от там ми казаха да отида в НАП, те пък - в КАТ Въобще работата е еб. си майката Ако някой вече е минал по тои път да сподели с нас незнаещите

      Коментар


        #4
        излизат само глобите през последните 2г
        bravo 1.4 12v -11.1996 Калпав модел другпьт........
        aveo 1.4 16v -2008

        Коментар


          #5
          лошото е че в КАТ са изключително необщителни да не кажа пълни простаципитах къде да направя такава справка а те едва ли не ми казаха - ми нас кво ни грее тая работа оправяй се сам

          Коментар


            #6
            Преди няколко месеца и аз бях решил да си платя старите глоби и попитах в КАТ - казаха ми че не знаят. С това се изчерпа желанието ми и реших докато не ми ги поискат да не плащам! В момента в които някой някъде ми каже че дължа едиколко си пари ще ги платя - иначе не.
            Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

            Коментар


              #7
              лошото е че с тая промяна като ти звъннат да си платиш глобите ще допълнят, че и книжката може да им я оставиш

              Коментар


                #8
                Не може да ти кажат, че трябва да им оставиш книжката освен ако не са ти свършили точките ... а точките лесно можеш да си провериш предварително. Аз даже миналата година точно по тази причина ходих да възстановявам точки ... и тази година мисля да повторя процедурата за да направя точките ми над 30 за да съм спокоен.
                Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                Коментар


                  #9
                  На наказателните постановления в КАТ,дават инфо.даже и за лихвите.А в НАП се превеждат парите по банков път,има даже попълнени бланки за мостра,с данните на КАТ.Незнам дали във всички клонове на НАП може,но в този кв.Слатина може!

                  Коментар


                    #10
                    най накрая говорих с един приятел, който е ходил в КАТ точно за товаказа че се отива в 4 или 9 стая (не си спомни точно коя от двете) подава се заявкаи до 2-3 дни е готовопосле остава само да се платидано да не сте с толкова глоби като менуспех на всички :D

                    Коментар


                      #11
                      глоби

                      аз скоро си взех талона и ме накараха да си плата всичко от преди 2 г и тогава ми дадоха талона става веднага стига да си наред сутрин има доста хора но те са за различни места раздават талони с номера аз бях №76 са 1 час минах с всичко платих общо 100 лв.та си носете пари /зависи колко акта имате неплатени де /
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #12
                        А за тези от преди 2 години? Какво става с тях? Аз преди две седмици проверих как съм с глобите, казаха ми 20 лв. от един фиш (беше ми изтекла шоф. книжка точките ми са над 30 ...
                        Fiat Brava 1.2 SX '99 (182B2.000)
                        http://fiat.comnet.bg/

                        Коментар


                          #13
                          Не му е мястото да питам тука ама .. Знаете ли, имате ли представа каква е глобата за без винетка?Разбрах за някакви суми, направо ми настръхна косата!Отнемали са и някакви точки .. Чакам си наказателното постановление вече два месеца Все си приготвям някакви пари и все като отида да проверя ми удължават срока.Ако някой е запознат нека пише, моля.
                          Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

                          Коментар


                            #14
                            За леки автомобили мисля, че беше 200лв и това ме отказа да не си купя винетка за 67лв и да си карам цяла година, просто няма смисъл. Сега по новият закон не знам каква е глобата може и да е същата.
                            Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
                            Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

                            Коментар


                              #15
                              4uk1t написа:
                              Не му е мястото да питам тука ама .. Знаете ли, имате ли представа каква е глобата за без винетка?Разбрах за някакви суми, направо ми настръхна косата!Отнемали са и някакви точки .. Чакам си наказателното постановление вече два месеца Все си приготвям някакви пари и все като отида да проверя ми удължават срока.Ако някой е запознат нека пише, моля.
                              Между 100-150лв мисля че точки не отнемат

                              Коментар

                              Working...
                              X