Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически Панаир, Пловдив 24-29 септември 2007г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Технически Панаир, Пловдив 24-29 септември 2007г.

    Здравейте колеги, посещавате ли панаира, ще го посетите ли и тази година!? А има ли хора от форума , които са пряко свързани със панаира, щанда на Фиат...

    #2
    Аз съм от постоянното присъствие Палата 10, щанд М3 сме тази година.Иначе от щанда на Фиат - през 2005 година единият от представителите на ФИАТ беше мой познат, но през 2006 го нямаше. За тази година незнам дали ще е там?!?Доколкото знам, сменят се всяка година. Той е от представителството в Стара Загора, миналата година са били пловдивчани доколкото разбрах, за тази незнам.

    Коментар


      #3
      ами и нашата фирма ще е там утре ще ви напиша точно каде който иска да се отбие аз лично незнам дали ще съм там Фирмата се казва София Експорт
      Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
      Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

      http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

      Коментар


        #4
        Immortal написа:
        Аз съм от постоянното присъствие Палата 10, щанд М3 сме тази година.Иначе от щанда на Фиат - през 2005 година единият от представителите на ФИАТ беше мой познат, но през 2006 го нямаше. За тази година незнам дали ще е там?!?Доколкото знам, сменят се всяка година. Той е от представителството в Стара Загора, миналата година са били пловдивчани доколкото разбрах, за тази незнам.
        Няма да се видим зи Панаира тази година, нали си смених работното място. Но не пречи да намина знам те къде си.
        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

        Коментар


          #5
          Ти ако не наминеш, аз ще намина Yellow_Flash_Colorz_PDT_03

          Коментар


            #6
            Започнахме със заплахите
            SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

            Коментар


              #7
              Някой може ли да потвърди, че на миналогодишният щанд на марката е било представителството от Пловдив. И някакво инфо за момичетата по щандовете, от агенции ли ги набират или как, конкретно тази от "нашият" щанд, много ми се иска пак да я видя...

              Коментар


                #8
                Някой май е хлътнал по ФИАТ...аджийка Ако си силно заинтересуван, мога да попитам моя познат, но той пък ще ме пита за какво питам... Иди му разправяй че не е за мене. Пък после ще каже на жената... ще стане една...

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Някой май е хлътнал по ФИАТ...аджийка Ако си силно заинтересуван, мога да попитам моя познат, но той пък ще ме пита за какво питам... Иди му разправяй че не е за мене. Пък после ще каже на жената... ще стане една...
                  :D ,написаното тук ще те спасява.

                  Коментар

                  Working...
                  X